Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

O nás

Buildex Group

Jednoduše, jsem prodejce stavebních a hobby materiálů pro developerské projekty, soukromé stavební realizace, ale také pro drobné kutily a zahrádkáře. Obchody Buildex kloubí zaměření klasického hobbymarketu s vysoce specializovanými prvky stavebních materiálů a systémových řešení. 

Náš znalostní záběr je opravdu široký, poradíme Vám s výběrem a stavbou kvalitního skleníku, zajistíme individuální dodání prémiových plastů (upravených přesně dle vašich požadavků), nebo například zajistíme závoz kompletní zakázkové střechy, to a samozřejmě mnohem víc. Vše s jasnou ambicí stát se nejlepším on-line prodejcem v oboru.  

Autorizace

Jsme autorizovanými partnery několika významných výrobců. Mezi největší úspěchy řadíme získání exkluzivní certifikace pro prodej produktů švýcarské značky Gutta. Dále jsme oficiálním autorizovaným partnerem značek Bielbet, Hille a Dakota. 

Certifikáty

Naše e-shopy jsou hodnoceny nezávislými portály Heureka a Zboží, kde dlouhodobě vykazujeme výborná hodnocení, která se opírají zejména o náš prozákaznický přístup a odbornost personálu, což je jedna z našich hlavních konkurenčních výhod, protože my svému sortimentu opravdu rozumíme. Hlásíme se ke kodexu terminologie dodacích lhůt Asociace pro elektornickou komunikace, APEK. A v neposlední řadě držíme certifikát kvality zákaznické komunikace Asociace profesionálních obchodníků APO. 

Historie

Na začátku (rok 2010) byla online prezentace děčínské stavební firmy Stavo Trade DC, která následně v roce 2014 přerostla v on-line obchody Buildex.cz a nedlouho na to Buildex.sk, oba s úzkou specializací na prodej plastových krytin. Sortiment rostl a e-shopy byly zanedlouho rovnocenným obchodním kanálem pro původní developerskou a obchodní firmu, tedy v roce 2016 vznikla nová samostatná společnost BUILDEX GROUP s.r.o.

Sortimentní záběr již výrazně přerostl původní záměr „speciálky“ a tak v roce 2017 vznikl nový striktně specializovaný obchod Plastové centrum, tak abychom mohli v očích odborného zákazníka dále působit jako významný dodavatel plastových materiálů pro český a slovenský trh. 

A jaké jsou naše další plány? Již v září otevřeme nový portál a e-shop Skleníkář.cz a Skleníkář.sk, kde zákazníci dostanou ucelenou nabídku všech dostupných skleníků na českém a slovenském trhu, spolu s odbornou podporou a možností profesionálních staveb. Dále pro rok 2019 chystá vstup na německý trh, spuštění hobby magazínu a současně připravujeme franchisingový program pro prodejce stavebních materiálů a menší stavební firmy a živnostníky. 

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.