Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že podzimní sezóna skleníků se právě rozběhla, doporučujeme nákup neodkládat.
Dovolujeme si Vás upozornit, že podzimní sezóna skleníků se právě rozběhla, doporučujeme nákup neodkládat.
Podzimní sezóna skleníků je tu, neodkládejte nákup.
0

Izolační vata

Izolační vata se využívá ve stavebnictví především pro své výborné termoizolační vlastnosti. V naší nabídce mají zastoupení výrobků z minerální vaty dvě renomované firmy - Knauf a Climowool. Jejich výrobky se vyznačují vysokou tepelnou ochranou, ochranou proti hluku a také neméně důležitou protipožární ochranu. V sortimentu izolační vaty naleznete minerální vatu a doplňkové příslušenství pro veškeré použití na stavbě – stropy a stropní podhledy, šikmé střechy, vnitřní stěny, fasády a vnější stěny. Při výběru materiálu na zateplení stavby se často zákazník rozhoduje mezi minerální vatou a extrudovaným polystyrenem. Pro výběr izolační vaty hovoří následující výhody. Jedná se o zdravotně nezávadný materiál, šetrný k životnímu prostředí, který neprodyšně neuzavře stavbu jako v případě polysterenu. Naopak, u stavby může přes tento materiál docházet k výměně vzduchu i vodních par. Kvalitním zateplením můžete eliminovat tepelné mosty, čímž můžete výrazně předejít vlhkostním problémům v konstrukci a následných problémů v podobě plísní nebo hub, které negativně působí na lidské zdraví. Samotný materiál izolační vaty je vodoodpudivý a odolný proti změně stavu či objemu. Optimálně navržená tepelná izolace zvyšuje komfort bydlení, protože v zimě chrání před chladem a v létě před horkem.

Minerální izolace se podle výchozího produktu pro výrobu rozděluje na kamennou a skelnou. Kamenná nebo také čedičová vata se nejčastěji vyrábí v deskách a je vhodná například k zateplení podkroví nebo fasády. Skelná vata je produktem, který má své stálé místo na trhu zateplovacím materiálů především pro vynikající termoizolační vlastnosti, paropropustnost a zvukovou izolaci. Tato izolační vata je pružnější a vyrábí se v především rolích.

Číst dále Skrýt
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 0

Vašemu zadání nevyhovují žádné produkty.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.