Vážení zákazníci, rádi bychom Vás upozornili, že skladové zásoby zahradních domků, přístřešků a skleníků jsou omezené. Doporučujeme tedy nakupovat zahradní stavby na jaro 2022 již nyní.
Skladové zásoby zahradních domků, přístřešků a skleníků jsou omezené. Doporučujeme jejich nákup neodkládat.
Doporučujeme nakupovat zahradní stavby již nyní.
0

Izolační vata

Izolační vata se využívá ve stavebnictví především pro své výborné termoizolační vlastnosti. V naší nabídce mají zastoupení výrobků z minerální vaty dvě renomované firmy - Knauf a Climowool. Jejich výrobky se vyznačují vysokou tepelnou ochranou, ochranou proti hluku a také neméně důležitou protipožární ochranu. V sortimentu izolační vaty naleznete minerální vatu a doplňkové příslušenství pro veškeré použití na stavbě – stropy a stropní podhledy, šikmé střechy, vnitřní stěny, fasády a vnější stěny. Při výběru materiálu na zateplení stavby se často zákazník rozhoduje mezi minerální vatou a extrudovaným polystyrenem. Pro výběr izolační vaty hovoří následující výhody. Jedná se o zdravotně nezávadný materiál, šetrný k životnímu prostředí, který neprodyšně neuzavře stavbu jako v případě polysterenu. Naopak, u stavby může přes tento materiál docházet k výměně vzduchu i vodních par. Kvalitním zateplením můžete eliminovat tepelné mosty, čímž můžete výrazně předejít vlhkostním problémům v konstrukci a následných problémů v podobě plísní nebo hub, které negativně působí na lidské zdraví. Samotný materiál izolační vaty je vodoodpudivý a odolný proti změně stavu či objemu. Optimálně navržená tepelná izolace zvyšuje komfort bydlení, protože v zimě chrání před chladem a v létě před horkem.

Minerální izolace se podle výchozího produktu pro výrobu rozděluje na kamennou a skelnou. Kamenná nebo také čedičová vata se nejčastěji vyrábí v deskách a je vhodná například k zateplení podkroví nebo fasády. Skelná vata je produktem, který má své stálé místo na trhu zateplovacím materiálů především pro vynikající termoizolační vlastnosti, paropropustnost a zvukovou izolaci. Tato izolační vata je pružnější a vyrábí se v především rolích.

Číst dále Skrýt
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 0

Vašemu zadání nevyhovují žádné produkty.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.