Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Fotovoltaika

V této sekci se nachází veškerý sortiment mobilních fotovoltaických solárních panelů a dalších nezávislých zdrojů pro výrobu elektrické energie z obnovitelných zdrojů. Tuto metodu využijete k přeměně slunučního záření na elektřinu a například k ohřevu vody.

Číst dále Skrýt
Počet hlavních produktů:4
Fotovoltaika –  Solární panel SOLARFAM 30W mono černý rám, Shingle
Počet variant: 1

Solární panel Mono

Fotovoltaický panel s činností až 16,53 %, který je vhodný pro výrobu elektrické energie na menších objektech, typicky chatkách, či pojízdných karavanech.

Fotovoltaika –  Solární panel SOLARFAM 100W Long mono Shingle
Počet variant: 3

Solární panel Shingle

Monokrystalický solární panel, který je vhodný pro výrobu elektrické energie na menších objektech typu chat, karavanů nebo zahrádek. Vyznačuje se vysokou světelnou citlivostí. K dispozici varianty výkonu 160, 100 a 60 W.

Fotovoltaika –  Solární panel Solafam 180W ETFE, flexibilní Shingle
Počet variant: 4

Solární panel Etfe

Monokrystalický solární panel, který je navržený pro mobilní aplikace. Vyniká vodotěsnou konstrukcí a snadnou obsluhou. Použitý materiál vykazuje vysokou absorpci slunečního světla a dlouhou životnost.

Fotovoltaika –  Solární panel Solarfam MAXX 190W mono
Počet variant: 3

Solární panel Maxx

Vysokokapacitní fotovoltaický panel, který zajišťuje absorpci záření i při sabém slunečním svitu, a to díky monokrystalickým křemíkovým článkům. Panel je odolný vůči nárazům.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.