Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Vrtačky

Multifunkční pracovní nástroje, které mají nepostradatelný význam? To jsou vrtačky! Vyberte si ruční pro univerzální užití v prostoru, stojanovou pro přesné hloubení otvorů nebo pneumatické vrtací kladivo pro obrábění tvrdých stavebních materiálů.

Číst dále Skrýt
Počet hlavních produktů:90
Lidovka
Vrtačky – POWE10025
Počet variant: 1

Příklepová vrtačka POWE10025

Odlehčená síťová vrtačka s mechanismem příklepu o frekvenci až 48000 bpm ve volnoběhu. Tradiční zubové sklíčidlo s aretací pro pevné zajištění vrtáků a systém plynulé regulace otáček na hlavním spínači pro pohodlný uživatelský zážitek. 

Cena / výkon
Vrtačky – SBM-810 T Sleva 10%
Počet variant: 1

Příklepová vrtačka SBM-810 T

Výkonná 810 W vrtačka s mechanickým příklepem a robustním zubovým sklíčidlem. Skřín má vyrobenou ze slitiny magnézia pro dlouhou životnost a madlo rukojeti měkčeno technologií SoftGrip s protiskluzovými vlastnostmi.  Přídavná rukojeť a hloubkový doraz v ceně. 

Pro náročné
Vrtačky – BS 18C2 BL LI-402C
Počet variant: 1

Aku vrtačka BS 18C2 BL LI-402C

Spolehlivá a kvalitní AEG akumulátorová vrtačka se dvěma vysokokapacitními Li-Ion bateriemi s ochranou proti přetížení. Nadstandarní točivý moment, který lze optimalizovat dle materiálu a typu práce, a bezuhlíkový motor PROFLUX™ pro hladký chod celé obráběcí činnosti.

Vrtačky – POWX00425
Počet variant: 1

Aku vrtačka POWX00425

Kvalitně vyrobený a lehký akumulátorový šroubovák a vrtačka v jednom, jenž bude dlouho a dobře sloužit díky dvěma 16 voltovým bateriím s LED ukazatelem míry nabití, ergonomickému tvaru rukojeti a nadstandardně nízké hmotnosti zaručující snadnou manipulaci.

Vrtačky – POWX00820
Počet variant: 1

Aku vrtačka POWX00820PLUS

Lehká a odolná akumulátorová vrtačka se sadou 74 ks vrtáků, bitů a příslušenství. Součástí balení jsou i dvě výkonné lithium-iontové baterie a vše je uloženo v praktickém BMC kufru pro pohodlnější přenositelnost a uskladnění.

Vrtačky – POWX00825
Počet variant: 1

Aku vrtačka POWX00825PRO

Velká sada dílenského vybavení a spojovacího materiálu s lehkou a výkonnou akumulátorovou vrtačkou se dvěma 20V Li-ion bateriemi. Materiálově a účelově specifické vrtáky a velká sada bitů pro každou opravu a budování v domácnosti, na zahradě či ve stavebních podnicích.

 

 

Vrtačky – TE-CD 18/2 Li Kit Akce
Počet variant: 1

Aku vrtačka TE-CD 18/2 Li Kit Expert Plus

Jednuduchá a spolehlivá akumulátorová vrtačka a šroubovák s napětím 18 V, dvoustupňovou převodovkou a regulací točivého momentu. V praktickém kufříku s ní najdete i dvě lithium-iontové Power X-change baterie s kapacitou 1,5 Ah a adaptérem pro rychlé dobíjení.

Vrtačky – RPD500-G Sleva 10%
Počet variant: 1

Příklepová vrtačka RPD500-G

Komfortní a lehká vrtačka s příkonem 500 W. Technologie GripZone™ pro pevný úchop a moderní rychloupínací sklíčidlo pro snadnou výměnu vrtáků a nástavců do průměru 13 mm. Přídavné madlo s možností 360° rotace.

Vrtačky – DI1050 Sleva 13%
Počet variant: 1

Příklepová vrtačka DI1050

Přesná a robustní vrtačka s vysokým příkonem 1050 W, se dvěma rychlostními převody a možností regulace otáček i zamknutí chodu. Je vhodnou a kvalitní volbou pro domácí kutily i náročnější řemeslníky, kteří potřebují výkonného a spolehlivého pomocníka.

Vrtačky – Scheppach DM850 Sleva 13%
Počet variant: 1

Příklepová vrtačka DM850

Skvělý poměr hmotnost/výkon této vrtačky s funkcí příklepu pro snadné vrtání do betonu i cihel z ní dělá vhodnou volbu pro kutily i kutilky. Kvalitní měděné vinutí v motoru zaručuje dlouhou životnost a maximální sílu.

Vrtačky – POWE10035
Počet variant: 1

Příklepová vrtačka POWE10035

Spolehlivá příklepová vrtačka s velkým příkonem 950 W a nižší hmotností. která si nezadá ani s tvrdými materiály. Umístění převodů v hliníkové skříni pro delší životnost a lepší výkon.  Disponuje rychloupínacím sklíčidlem se zámkem pro kvalitní upevnění vrtáků a nástavců.

Vrtačky – RPD1010-K
Počet variant: 1

Příklepová vrtačka RPD1010-K

Mohutná síla elektromotoru o jmenovitém příkonu 1010 W a úderný systém příklepu s nadstandardní razancí. Technologie GripZone™ pro pevný úchop bez sklouzávání. Správná volba pro všechny, kdo potřebují silnou, výkonnou a kvalitní síťovou vrtačku.

Vrtačky – RPD680-K Sleva 10%
Počet variant: 1

Příklepová vrtačka RPD680-K

Ničivá frekvence úderů mechanického příklepu skvěle doplňující kvalitní elektrický motor s příkonem 680 W dělá z této vrtačky vhodnou volbu do domácnosti na menší i větší práce. Technologie GripZone™ pro pevný úchop bez rizika skluzu.

Vrtačky – RPD800-K Sleva 10%
Počet variant: 1

Příklepová vrtačka RPD800-K

Solidní vrtačka s příkonem 800 W a výkonným mechanickým příklepem. Chytrá technologie pro pevný úchop a jednoobjímkové rychlupínací sklíčidlo s mnoha dalšími praktickými vlastnostmi pro kvalitní práci.

Vrtačky – SBM-600 Sleva 10%
Počet variant: 1

Příklepová vrtačka SBM-600

Praktický a kompaktní nástroj pro vrtání a šroubování o příkonu 600 W pro většinu základních úkonů v domácnosti. Výběr z několika módů vrtání dle specifického materiálu. Přepínatelná mezi vrtáním a vrtáním s příklepem pro beton a zdivo.

Vrtačky – SBM-810 C Sleva 10%
Počet variant: 1

Příklepová vrtačka SBM-810 C

Výkonná 810 W vrtačka s mechanickým příklepem a rychloupínacím sklíčidlem. Skřín má vyrobenou ze slitiny magnézia pro dlouhou životnost a madlo rukojeti měkčeno technologií SoftGrip s protiskluzovými vlastnostmi.  Přídavná rukojeť a hloubkový doraz v ceně. 

Vrtačky – POWXBBOX10
Počet variant: 1

Sada aku vrtačky a oscilační brusky POWXBBOX10

Výhodný komplet akumulátorové vrtačky a oscilační brusky s 20V velkokapacitní lithium-iontovou baterií. Množství doplňků včetně brusných papírů různých gramáží, či přípojnému odsávání prachu. Oba přístroje mají výkonné bezuhlíkové elektromotory.

Vrtačky – POWX00435
Počet variant: 1

Aku vrtačka POWX00435

Lehkost a svižnost. Kvalitně vyrobená kompaktní vrtačka se dvěma 20 V akumulátorovými bateriemi pro vysoký výkon a snadnou manipulaci. Ideální pomocník do domácnosti díky jednoduché regulaci rychlosti a točivého momentu.

Vrtačky – POWEB1520
Počet variant: 1

Aku vrtačka s příklepem POWEB1520

Výkonná akumulátorová vrtačka s razatním mechanickým příklepem. Snadná manipulace díky nízké hmotnosti a měkčené rukojeti i při vysokých otáčkách, které dovoluje dvoustupňuvá převodovka a dvacet pět pozic točivého momentu.

Vrtačky – BM-1050 M
Počet variant: 1

Vrtačka a míchadlo BM-1050 M

Kombinace vrtačky s vysoce výkonným 1050W elektromotorem a míchadla. Zadní madlo a přídavná rukojeť zajistí pevný úchop a vysoký točivý moment dovolí míchat i stavební materiál s velkou mírou viskozity.

Vrtačky – POWC1061
Počet variant: 1

Aku vrtačka POWC1061

Bezkonkurenčně nejlehčí akumulátorová vrtačka v kategorii s dvoustupňovou převodovkou, možností regulace točivého momentu a funkcí rychlého zastavení pro maximální kontrolu nad prací. Baterie typu Li-Ion s napětím 16 V spolehlivě zvládne všechny průměrné domácí úkony.

Vrtačky – R18DD5-220S Sleva 10%
Počet variant: 1

Aku vrtačka R18DD5-220S

Osmnácti voltová akumulátorová vrtačka a šroubovák v jednom. Motor s bezuhlíkovou technologií Ryobi má menší výkonnostní ztráty a ráčnové sklíčidlo pevně zajišťuje vrtáky a nástavce. Součástí jsou i dvě lithium-iontové baterie.

Vrtačky – CSD40-20Li Sleva 13%
Počet variant: 1

Aku vrtačka CSD40-20Li

Kompaktní, lehká akumulátorová vrtačka a šroubovák se dvěma 20V lithium-iontovými bateriemi, nastavitelným točivým momentem v 19+1 stupních a elektronicky regulovatelnou rychlostí. Součástí sady je i set vrtáků a bitů.

Vrtačky – R18DD3-0 Sleva 10%
Počet variant: 1

Aku vrtačka R18DD3-0

Moderní výkonná akumulátorová vrtačka s praktickým designem. Kvalitní 18V uhlíkový elektromotor s dvoustupňovou převodovkou a regulace točivého momentu pro všechny domácí vrtací úkony ve dřevě a kovu. Bez baterií a nabíječky.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.