Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že podzimní sezóna skleníků se právě rozběhla, doporučujeme nákup neodkládat.
Dovolujeme si Vás upozornit, že podzimní sezóna skleníků se právě rozběhla, doporučujeme nákup neodkládat.
Podzimní sezóna skleníků je tu, neodkládejte nákup.
0

Stoly

Nejprodávanější

1
Nejprodávanější stoly – Scobalit Stůl Ibiza Stůl Ibiza Nábytek české výroby s bezpečnými oblými rohy z masivního jehličnatého dřeva. Kompatibilní se sestavou Ibiza. 4 673 Kč
2
Nejprodávanější stoly – Scobalit Stůl Tokyo Stůl Tokyo Stůl z masivního jehličnatého dřeva ve stabilním provedení bez povrchové úpravy. Kompatibilní s nábytkem ze sestavy Tokyo. 5 040 Kč
3
Nejprodávanější stoly – Scobalit Stůl Abra Stůl Abra Robustní dřevěný stůl české výroby ve stabilním a bytelném provedení s kříženými nohami způsobem zapuštěných latí. 4 883 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 19
Stoly – G21 Zahradní stůl G21
(3)

Stůl Royal Big

Kruhový zahradní stůl v imitaci přírodního ratanu v barvě brazilského dubu, skleněná deska připevněna pomocí přísavek. Stůl je o rozměrech 105 x 72 cm. 

Stoly – Scobalit Stůl Veronica

Stůl Veronica

Nábytek z masivního jehličnatého dřeva s hladce hoblovanými hranoly a kříženými nohami způsobem zapuštěných latí.

Stoly – Scobalit Stůl Ibiza
  • 1
Tento týden zakoupili 3 zákazníci

Stůl Ibiza

Nábytek české výroby s bezpečnými oblými rohy z masivního jehličnatého dřeva. Kompatibilní se sestavou Ibiza.

Stoly – Scobalit Stůl Modern

Stůl Modern

Zahradní stůl Modern je vyrobený z dohladka zhoblovaného teakového dřeva, které bylo v rámci prodloužení životnosti a udržení stolu v co nejlepším stavu natřeno speciálním ošetřujícím olejem na tvrdé dřevo. Zahradní stůl Modern má rozměry 180 × 90 centimetrů. To je dostatečná velikost, aby kolem stolu mohlo zasednout čtyři až šest dospělých lidí.

Stoly – Scobalit Stůl Abra
  • 3

Stůl Abra

Robustní dřevěný stůl české výroby ve stabilním a bytelném provedení s kříženými nohami způsobem zapuštěných latí.

Stoly – Scobalit Stůl Denver

Stůl Denver

Masivní dřevěný nábytek české výroby ve stabilním a bytelném provedení z jemně opracovaného dřeva s kulatými bezpečnými rohy. Kompatibilní se sestavou Denver.

Stoly – Scobalit Stůl Mallorca EKO
Právě si prohlíží 1 zákazník

Stůl Mallorca EKO

Stůl z masivního jehličnatého dřeva ve stabilním provedení bez povrchové úpravy v ekonomické verzi s tloušťkou desky 2,5 cm. Kompatibilní s nábytkem ze sestavy Mallorca EKO.

Stoly – Scobalit Stůl Tokyo
  • 2
Tento týden zakoupili 3 zákazníci

Stůl Tokyo

Stůl z masivního jehličnatého dřeva ve stabilním provedení bez povrchové úpravy. Kompatibilní s nábytkem ze sestavy Tokyo.

Stoly – Scobalit Stůl Mallorca

Stůl Mallorca

Stůl z masivního jehličnatého dřeva ve stabilním provedení bez povrchové úpravy. Kompatibilní s nábytkem ze sestavy Mallorca.

Stoly – Keter Zahradní stůl
Právě si prohlíží 1 zákazník
(3)

Stůl Melody

Elegantní obdelníkový stůl až pro 6 osob v imitaci přírodního ratanu z PP pryskyřice, ve středu otvor o průměru 5 cm pro umístění slunečníku, vhodný i do interiéru. Model Melody je o rozměrech 157 x 74,5 x 94,5 cm. 

Stoly – Keter Zahradní stůl Keter

Stůl California

Zahradní stůl v imitaci přírodního ratanu. Důmyslná technologie FLOW zaručuje tu nejsnadnější možnou montáž. Konstrukce z umělé pryskyřice vyniká odolností vůči počasí.

Stoly – Keter Zahradní stůl Keter Harmony

Stůl Harmony

Zahradní stůl s bílým rámem a prkny připomínajícími dřevo. Nekovový rám je odolný vůči rzi a je zárukou snadné údržby. Výborně ladí se židlemi Harmony ze stejné kolekce. 

Stoly – Keter Zahradní stůl Keter Harmony

Stůl Harmony rozkládací

Rozkládací zahradní stůl je díky praktické rozkládací konstrukci skvělým základem pro posezení pro 6 až 12 osob. Pevný kompozitní materiál odolný vůči okolním přírodním i mechanickým vlivům. 

Stoly – Keter Zahradní stůl Keter Julie

Stůl Julie

Zahradní stůl do klasického i moderního exteriéru. Design imituje dřevo a materiál je odolný proti extrémním vlivům počasí, UV záření, hnilobě a opotřebení. 

Stoly – Keter Zahradní stůl Cool Bar Gobar

Stůl Keter Cool Bar Gobar

Přenosný rozkládací stoleček s úložným prostorem a madlem pro snadné přenášení. Po rozložení možnost využít jako piknik bar s prostorem pro nápoje chlazené v ledu.

Stoly – Keter Zahradní stůl Keter

Stůl Lima

Víceúčelový obdélníkový stůl až pro 6 dospělých osob. Pasuje k různorodým druhům židlí a je vhodný do moderního i klasického interiéru či exteriéru. 

Stoly – Keter Zahradní stůl Keter Lisa
Právě si prohlíží 1 zákazník

Stůl Lisa

Jednoduchý a praktický kruhový plastový stůl o průměru 90 cm. Duté nohy lze naplnit pískem. Stůl má i tvor pro slunečník.

Stoly – Keter Luzon Plus

Stůl Luzon Plus

Praktický odkládací stůl s multifunkčním úložným prostorem dělá stolek Luzon Plus ideálním doplňkem pro každou zahradu, balkón, pergolu i terasu. Moderní vzhled plochého ratanu doplňují elegantní rezolithové prvky s imitací dřeva.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.