Vážení zákazníci, rádi bychom Vás upozornili, že skladové zásoby zahradních domků, přístřešků a skleníků jsou omezené. Doporučujeme tedy nakupovat zahradní stavby na jaro 2022 již nyní.
Skladové zásoby zahradních domků, přístřešků a skleníků jsou omezené. Doporučujeme jejich nákup neodkládat.
Doporučujeme nakupovat zahradní stavby již nyní.
0

Stoly

Nejprodávanější

1
Nejprodávanější stoly – Scobalit Stůl Ibiza Stůl Ibiza Nábytek české výroby s bezpečnými oblými rohy z masivního jehličnatého dřeva. Kompatibilní se sestavou Ibiza. 4 673 Kč
2
Nejprodávanější stoly – Scobalit Stůl Tokyo Stůl Tokyo Stůl z masivního jehličnatého dřeva ve stabilním provedení bez povrchové úpravy. Kompatibilní s nábytkem ze sestavy Tokyo. 5 040 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 26
Lidovka
Stoly – Keter Zahradní stůl Keter Lisa

Stůl Lisa

Jednoduchý a praktický kruhový plastový stůl o průměru 90 cm. Duté nohy lze naplnit pískem. Stůl má i tvor pro slunečník.

Cena / výkon
Stoly – Keter Zahradní stůl
(3)

Stůl Melody

Elegantní obdelníkový stůl až pro 6 osob v imitaci přírodního ratanu z PP pryskyřice, ve středu otvor o průměru 5 cm pro umístění slunečníku, vhodný i do interiéru. Model Melody je o rozměrech 157 x 74,5 x 94,5 cm. 

Pro náročné
Stoly – Keter Zahradní stůl Keter Harmony

Stůl Harmony rozkládací

Rozkládací zahradní stůl je díky praktické rozkládací konstrukci skvělým základem pro posezení pro 6 až 12 osob. Pevný kompozitní materiál odolný vůči okolním přírodním i mechanickým vlivům. 

Stoly – Keter Zahradní stůl Cool Bar Gobar

Stůl Keter Cool Bar Gobar

Přenosný rozkládací stoleček s úložným prostorem a madlem pro snadné přenášení. Po rozložení možnost využít jako piknik bar s prostorem pro nápoje chlazené v ledu.

Stoly – G21 Zahradní stůl G21
(3)

Stůl Royal Brazilský dub

Jednoduchý a vkusný stůl v imitaci přírodního ratanu, v barvě brazilského dubu, skleněná deska připevněna pomocí přísavek, stůl je o rozměrech 105 x 72 cm, vhodné příslušenství k židlím G21 Royal. 

Stoly – Keter Zahradní stůl Keter

Stůl California

Zahradní stůl v imitaci přírodního ratanu. Důmyslná technologie FLOW zaručuje tu nejsnadnější možnou montáž. Konstrukce z umělé pryskyřice vyniká odolností vůči počasí.

Stoly – Scobalit Stůl Veronica

Stůl Veronica

Nábytek z masivního jehličnatého dřeva s hladce hoblovanými hranoly a kříženými nohami způsobem zapuštěných latí.

Stoly – Keter Zahradní stůl Keter Harmony

Stůl Harmony

Zahradní stůl s bílým rámem a prkny připomínajícími dřevo. Nekovový rám je odolný vůči rzi a je zárukou snadné údržby. Výborně ladí se židlemi Harmony ze stejné kolekce. 

Stoly – Scobalit Stůl Ibiza
  • 1
Od pondělí zakoupil 1 zákazník

Stůl Ibiza

Nábytek české výroby s bezpečnými oblými rohy z masivního jehličnatého dřeva. Kompatibilní se sestavou Ibiza.

Stoly – Keter BEVY BAR Multifunkční stolek
(4)

Stůl Bevy Cool Bar

Multifunkční zahradní, či konferenční stolek s úložným prostorem o objemu 60 l, který pojme až 130 plechovek, imitace ratanu z kvalitní polypropylenové pryskyřice, nosnost až 68 kg, rozměry 83,5 × 52 - 75 × 40,5 cm.

Stoly – Keter Zahradní stůl Keter

Stůl Lima

Víceúčelový obdélníkový stůl až pro 6 dospělých osob. Pasuje k různorodým druhům židlí a je vhodný do moderního i klasického interiéru či exteriéru. 

Stoly – Keter Luzon Plus

Stůl Luzon Plus

Praktický odkládací stůl s multifunkčním úložným prostorem dělá stolek Luzon Plus ideálním doplňkem pro každou zahradu, balkón, pergolu i terasu. Moderní vzhled plochého ratanu doplňují elegantní rezolithové prvky s imitací dřeva.

Stoly – Tuindeco Modern

Stůl Modern

Zahradní stůl Modern je vyrobený z dohladka zhoblovaného teakového dřeva, které bylo v rámci prodloužení životnosti a udržení stolu v co nejlepším stavu natřeno speciálním ošetřujícím olejem na tvrdé dřevo. Zahradní stůl Modern má rozměry 180 × 90 centimetrů. To je dostatečná velikost, aby kolem stolu mohlo zasednout čtyři až šest dospělých lidí.

Stoly – Scobalit Stůl Abra

Stůl Abra

Robustní dřevěný stůl české výroby ve stabilním a bytelném provedení s kříženými nohami způsobem zapuštěných latí.

Stoly – Scobalit Stůl Denver

Stůl Denver

Masivní dřevěný nábytek české výroby ve stabilním a bytelném provedení z jemně opracovaného dřeva s kulatými bezpečnými rohy. Kompatibilní se sestavou Denver.

Stoly – Scobalit Stůl Mallorca EKO

Stůl Mallorca EKO

Stůl z masivního jehličnatého dřeva ve stabilním provedení bez povrchové úpravy v ekonomické verzi s tloušťkou desky 2,5 cm. Kompatibilní s nábytkem ze sestavy Mallorca EKO.

Stoly – Scobalit Stůl Tokyo
  • 2
Od pondělí zakoupil 1 zákazník

Stůl Tokyo

Stůl z masivního jehličnatého dřeva ve stabilním provedení bez povrchové úpravy. Kompatibilní s nábytkem ze sestavy Tokyo.

Stoly – Scobalit Stůl Mallorca

Stůl Mallorca

Stůl z masivního jehličnatého dřeva ve stabilním provedení bez povrchové úpravy. Kompatibilní s nábytkem ze sestavy Mallorca.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.