Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Hmyzí hotely

Snažíte se vytvořit příjemné útočiště k přezimování pro užitečný hmyz, který požírá rostlinné škůdce, parazitující na Vašich rostlinách? Stylová skrýš pro opylovače či požírače mšic a svilušek zaručí úkryt před nepřízní počasí.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější hmyzí hotely –  Hmyzí hotel Best Hmyzí hotel Best Elegantní útočiště pro všechny prospěšné hmyzí obyvatele vaší zahrádky. Domeček ze smrkového dřeva o rozměru 25 x 19 x 8 cm. Vhodné k připevnění na strom, či zahradní zídku.  329 Kč
Lidovka
Hmyzí hotely –  Hmyzí hotel Small Foot
4x

Hmyzí hotel Small Foot

Dřevěný domeček štíhlého tvaru navržený pro užitečný hmyz v zahradě, se kterým pomůžete vytvořit přirozenou ochranu před škůdci rostlin, z nichž nejznámější jsou mšice a svilušky.

Cena / výkon
Hmyzí hotely –  Hmyzí hotel Alfred
3x

Hmyzí hotel Alfred

Dřevěný hmyzí domeček ze smrkového dřeva s oplechovanou střechou, který je tvořený třemi podlažími v nichž jsou nakladeny bambusové trubičky, sloužící k uhnízdění užitečného hmyzu.

Pro náročné
Hmyzí hotely –  Hmyzí hotel World tour
2x

Hmyzí hotel World tour

Domeček pro slunéčka sedmitečná, škvory nebo čmeláky, který je vyroben z odolného hoblovaného bukového dřeva. Sedlová střecha je opláštěna galvanicky zinkovaným ocelovým plechem.

Hmyzí hotely –  Hmyzí hotel Berry
3x

Hmyzí hotel Berry

Členitý a barevně sladěný příbytek pro všechny užitečné a ohrožené hmyzí obyvatele se třemi samostatnými patry a výsuvným zásobníkem na krmivo.

Hmyzí hotely –  Hmyzí hotel City
3x

Hmyzí hotel City

Řemeslně propracovaný hmyzí domek s plechovou střechou a krycím čelem, který je vhodným úkrytem pro ohrožené druhy samotářských včel a požírače svilušek a mšic.

Hmyzí hotely –  Hmyzí hotel Beelton
4x

Hmyzí hotel Beelton

Dřevěný domeček obdélnikového tvaru s dutinkami nepravidelných rozměrů je vyrobený ze smrkového dřeva. Sedlová střecha vytváří ochranu před deštěm. Určený pro širokou škálu hmyzu ale především pro včelky samotářky.

Hmyzí hotely –  Hmyzí hotel Best
3x

Hmyzí hotel Best

Elegantní útočiště pro všechny prospěšné hmyzí obyvatele vaší zahrádky. Domeček ze smrkového dřeva o rozměru 25 x 19 x 8 cm. Vhodné k připevnění na strom, či zahradní zídku. 

Hmyzí hotely –  Hmyzí hotel Hexagon
2x

Hmyzí hotel Hexagon

Třídílný dřevěný domeček pro včely a škvory, který svým šestiúhelníkovým tvarem připomíná plástve. Vábí tak opylovače simulací jejich přirozeného prostředí.

Hmyzí hotely –  Hmyzí hotel Tall

Hmyzí hotel Tall

Prostorný a členitý úkryt na 80 cm dlouhé tyči, který vytváří ideální podmínky pro osídlení přátelským hmyzem.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.