Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Technické konzultace

Chápeme, že technické záležitosti nemusí být zrovna váš šálek čaje. Pro naše zákazníky nabízíme odborné poradenství při výběru či montáži produktů z našeho katalogu.

S Vaším dotazem nám neváhejte zavolat na infolinku, případně jej můžete zadat do diskuze na detailu konkrétního produktu, nebo skrze tento formulář.

 • Poradíme s výběrem i při montáži
 • Cenný názorový přesah
 • Snaživý odborný personál
 • Lidský přístup

Na vaše dotazy je připravena skupina kolegů, kteří se vždy specializují na konkrétní typ sortimentu. Pravidelná školení od mnohých výrobců zaručují, že vám jsou schopni nabídnout cenný názorový přesah, překračující jednotlivé značky i dodavatele, a nezaujatě doporučit ideální produkt nebo materiál pro váš konkrétní projekt.

 Infolinka:  222  703  103 

Jednodušší záležitosti zodpovíme písemně na e-mail, složitější témata vždy probereme telefonicky. Technická poradenství řešíme každý všední den od 7:00 do 16:30.

Technický dotaz

Odborná konzultace

Detailní technické zbožíznalství, toť naše parketa. Jestli sháníte dodatečné informace o produktu, či chcete s výběrem poradit, stručně popište váš projekt a pošlete nám dotaz. Brzy se vám ozve náš technik a poradí.

  Reklamace
  Chyba při doručení
  Profesionální montáž
  Cenová nabídka
  Buildex kariéra
  Zájem o spolupráci
  Jiný dotaz

  Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

  Je vám k dispozici v této nabídce.