Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Mulčovací textilie

V této sekci naleznete textilie vhodné k mulčování záhonů. Jejich hlavními přednostmi jsou zabránění růstu plevelu, údržba teploty a zamezení odpařování vody z půdy. Mimo klasické netkané zde naleznete i tkané textilie, které jsou doplněny pruhy nebo rastrem, pro snadnější výsadbu.

Číst dále Skrýt
Mulčovací textilie –  Bradas Netkaná mulčovací textilie 50 g/m² Akce

Bradas Netkaná mulčovací textilie 50 g/m²

Pevná netkaná mulčovací textilie Bradas v šířkách 1,1 - 3,2 m a délkách od 5 do 100 m. Textilie vhodná jako ochrana proti prorůstání plevelů, udržuje vlhkost půdy a podporuje výnosnost rostlin.

Mulčovací textilie –  Bradas Tkaná mulčovací textilie Akce

Bradas Tkaná mulčovací textilie

Tkaná zahradní textilie s podélnými pruhy, které usnadňují výsadbu rostlin. Plošná hmotnost 90 nebo 110 g/m². Různé rozměry. Vyrobená z černého polypropylenu odolného proti UV záření, vhodná pro mulčování.

Mulčovací textilie –  Mulčovací textilie Juta

Mulčovací textilie Juta

Netkaná mulčovací textilie české výroby zabraňuje prorůstání plevele, propouští vzduch i vodu, udržuje potřebnou teplotu a vlhkost půdy.

Mulčovací textilie –  Rosteto textilie

Rosteto textilie

Netkaná textilie mulčovací zamezuje prorůstání plevele, omezuje odpařování vody z půdy. Je prodyšná a vodopropustná, snižuje spotřebu chemických prostředků. Dlouhodobě odolává slunečnímu záření, je určena k víceletému použití.

Mulčovací textilie –  DuPont textilie Plantex
2x

DuPont textilie Plantex

Mulčovací polypropylenová textilie, pro použití do podkladních vrstev teras, výjezdů, chodníků atd. Umožňuje použití jako podkladní i drenážní tkanina a také jako ochrana proti znečištění drenáží. Gramáž činí 80 g/m2.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.