Vážení zákazníci, rádi bychom Vás upozornili, že skladové zásoby zahradních domků, přístřešků a skleníků jsou omezené. Doporučujeme tedy nakupovat zahradní stavby na jaro 2022 již nyní.
Skladové zásoby zahradních domků, přístřešků a skleníků jsou omezené. Doporučujeme jejich nákup neodkládat.
Doporučujeme nakupovat zahradní stavby již nyní.
0

Mulčovací textilie

V této sekci naleznete textilie vhodné k mulčování záhonů. Jejich hlavními přednostmi jsou zabránění růstu plevelu, údržba teploty a zamezení odpařování vody z půdy. Mimo klasické netkané zde naleznete i tkané textilie, které jsou doplněny pruhy nebo rastrem, pro snadnější výsadbu.

Číst dále Skrýt
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 5
Mulčovací textilie – Bradas Netkaná mulčovací textilie 11
Akce
(2)

Netkaná mulčovací textilie 11

Netkaná mulčovací textilie v šířce 1,1 m, délkách 5 - 100 m a gramáží 50 g/m2. Zabraňuje prorůstání plevele, propouští vzduch i vodu, udržuje potřebnou teplotu a vlhkost půdy.

Mulčovací textilie – Bradas Tkaná mulčovací textilie s pruhy
Akce
Právě si prohlíží 7 zákazníků
(1)

Tkaná mulčovací textilie s pruhy

Zahradní textilie s podélnými pruhy, které usnadňují výsadbu rostlin. Plošná hmotnost 90 g/m², nebo 105 g/m2, šířkou 1 - 1,6 m a délkou 100m. Vyrobená z černého kvalitního a trvanlivého polypropylenu odolného proti UV záření.

Mulčovací textilie – Bradas Netkaná mulčovací textilie 16
(1)

Netkaná mulčovací textilie 16

Netkaná mulčovací textilie v šířce 1,6 m, délkách 10 - 200 m a gramáží 50 g/m2. Zabraňuje prorůstání plevele, propouští vzduch i vodu, udržuje potřebnou teplotu a vlhkost půdy.

Mulčovací textilie – Bradas Netkaná mulčovací textilie 32
(2)

Netkaná mulčovací textilie 32

Netkaná mulčovací textilie v šířce 3,2 m, délkách 5 nebo 50 m a gramáží 50 g/m2. Zabraňuje prorůstání plevele, propouští vzduch i vodu, udržuje potřebnou teplotu a vlhkost půdy.

Mulčovací textilie – Gutta Tkaná mulčovací textilie Agritel

Tkaná mulčovací textilie Agritel

Tkaná textilie takzvaná školkařská s vysokou odolností proti protržení a prorůstání plevelů. O rozměrech 1,05 x 100 m. Textilie je opatřena rastrem, který usnadňuje sázení rostlin. 

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.