Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Ochrana okapů

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější ochrana okapů – Ochranné hroty proti ptákům G21 Ochranné hroty proti ptákům G21 Praktické řešení na ochranu majetku před ptačími nálety. Lepící lišta o rozměru 50 x 11 cm. od 60,00 Kč
Ochrana okapů – Ochranný plastový pás Scobax

Ochranný plastový pás Scobax

Ochranný střešní plastový pás.

Ochrana okapů – Ochranné hroty proti ptákům G21
8x
Počet variant: 2

Ochranné hroty proti ptákům G21

Praktické řešení na ochranu majetku před ptačími nálety. Lepící lišta o rozměru 50 x 11 cm.

Ochrana okapů – Okapový hřeben s ventilační mřížkou Scobax

Okapový hřeben s ventilační mřížkou Scobax

Plochý hřeben doplněný o ventilační mřížku z polypropylenu slouží jako okapový ventilační element u šikmých střech. Může nahrazovat okapovou lištu, díky čemuž ulehčuje montáž okapových háků.

Ochrana okapů – Stop hnízdům Gutta

Stop hnízdům Gutta

Transparentní odolný pruh plastové fólie pro mechanickou ochranu objektů před budováním ptačích hnízd s použitím na větší plochy. Balení obsahuje vyřezaný pás do špiček o rozměru 1000 x 130 mm buď ve variantě s lepící páskou, nebo bez.

Ochrana okapů – Stop hnízdům SH4 Gutta

Stop hnízdům SH4 Gutta

Transparentní odolná plastovová fólie pro mechanickou ochranu objektů před budováním ptačích hnízd v rozích oken. Balení obsahuje 4 ks destiček se samolepem pro použití na dvě okna o rozměrech 98 x 123 mm.

Ochrana okapů – Okapová mřížka větrací Scobax

Okapová mřížka větrací Scobax

Vyrobena z polypropylenu slouží jako ventlilační element u šikmých střech a zároveň chrání před ptactvem, hlodavci, velkým hmyzem a nečistotami.

Ochrana okapů – Ochranný pás proti ptákům Scobax

Ochranný pás proti ptákům Scobax

Perforovaný pás pro odvětrání mezery mezi kontralatěmi u okapní hrany, který slouží jakožto ochrana proti hnízdění ptáků a drobného zvířectva, hlodavcům, hmyzu a navátí listí a jiných nečistot. K dispozici v cihlově červené, hnědé a černé barvě.

Ochrana okapů – Scobax Ochranné hroty proti ptákům
Počet variant: 3

Scobax Ochranné hroty proti ptákům

Zábrana proti usedání ptáků na parapety, okapy a římsy s hroty z nerezové oceli umístěných na plastovém pásu. Pásy je možné napojovat na sebe, čímž je možné vytvořit souvislý pruh v místě potřeby. K dispozici ve třech modelech se 12 až 36 hroty o délce 34,1 cm.

Ochrana okapů – Ventilační mřížka Scobax

Ventilační mřížka Scobax

Polypropylenový ventilační mřížka vyrobená vstřikovací technologíí odolná vůči dlouhodobému působení atmosférických vlivů a procesům stárnutí. Slouží jako okapový ventilační element u šikmých střech.

Ochrana okapů – Tegola Okapový lapač nečistot DARIFIX

Tegola Okapový lapač nečistot DARIFIX

K ochraně okapových žlabů před vnikem nečistot. Je vhodný na téměř všechny typy okapů, jelikož se dá jednoduše zkrátit nůžkami.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.