Vážení zákazníci, přichází nárůst cen konstrukčních materiálů. Využijte možnost pořízení skleníků, pergol a zahradních domků za rozumné částky a ušetřete.
Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Izolace

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější izolace – IGLÚ ® Daliform IGLÚ Tvarovky Iglú určené k vytvoření ventilační dutiny v podlaze (suchá únosnost 75 kg/m2). Jde o ideální způsob izolace podlahy proti vlhkosti a odvětrání radonu. Spotřeba 4 ks/m2. od 79 Kč
2
Nejprodávanější izolace – IGLÚ ® Daliform IGLÚ Tvarovky Iglú určené k výstavbě zdvojených podlah (suchá únosnost 75 kg/m2). Jde o ideální způsob izolace podlahy proti vlhkosti a odvětrání radonu. Spotřeba 4 ks/m2. 67 Kč od 64 Kč
3
Nejprodávanější izolace – - Keramzit Liapor (big bag) Liapor se používá zejména jako tepelná a zvuková izolace, podkladní a vyrovnávací zásyp, nebo jako filtrační násypy pro čištění odpadních vod. Liapor je uložen ve vacích o rozmere 100 x 100 x 100 cm. 3 001 Kč od 2 851 Kč
4
Nejprodávanější izolace – IGLÚ ® Daliform IGLÚ Představuje účinné, rychlé a ekonomické řešení k výstavbě ventilační dutiny uvnitř základové desky, které úspěšně zamezuje vzlínající vlhkosti a radonu. Vyznačuje se snadnou instalací díky lehkosti a jednoduchosti vzájemného spojení prvků. Spotřeba tvarovek činí 3,00 – 4,00 ks/m². 80 Kč od 78 Kč
5
Nejprodávanější izolace – - Keramzit Liapor Liapor se používá zejména jako tepelná a zvuková izolace, podkladní a vyrovnávací zásyp, nebo jako filtrační násypy pro čištění odpadních vod. 192 Kč od 173 Kč
6
Nejprodávanější izolace – SilentSystem Block Akustická pěna SilentSystem Block Vysoce účinná pěna o tloušťce 8 cm pro silný akustický útlum, vhodná do prostorů velkého hluku. Efektivně řeší veškeré odrazy a přeslechy zvuku. Speciálně profilovaným povrchem lze vést kabelový systém. Hmotnost: 850 g. 636 Kč 604 Kč
7
Nejprodávanější izolace – SilentSystem Pyramid Akustická pěna SilentSystem Pyramid Středně silná pěna o tloušťce 7 cm se strukturou pyramidy pro pohlcení střední frekvence zvuků z různých úhlů. Používá se především ve zkušebnách, hudebních klubech a nahrávacích studiích. Hmotnost: 400 g. 424 Kč od 403 Kč
8
Nejprodávanější izolace – SilentSystem Stairs Akustická pěna SilentSystem Stairs Schodovitá struktura pěny s variabilní tloušťkou až 9 cm s vysokým účinkem pohltivosti zvuku. SilentSystem Stair je účinnější alternativou oblíbených pyramid, zaručí akustický útlum v projekčních místnostech, domacích kinech a kinosálech. Hmotnost: 850 g. 494 Kč 469 Kč
9
Nejprodávanější izolace – Perlinka G 120 Perlinka Vertex G 120 Určeno k vyztužení na podlahové potěry, gramáž 140 g/m2. Snadná aplikace, nepodléhá korozi. Vyrobeno ze sklolaminátové mřížkové tkaniny. 55 Kč 52 Kč
10
Nejprodávanější izolace – Geotextilie Standard Geotextilie Standard Geotextilie je vyrobena ze 100% PES. Používá se za účelem separace, filtrace a vyztužování. Gramáž 120 - 500 g/m² a rozměry 1 - 50 m. 278 Kč od 252 Kč
Počet hlavních produktů:78
Izolace – IGLÚ ®
 • Zdvojené podlahy
Akce
3x
Počet variant: 5

Daliform IGLÚ

Ideální způsob pro výstavbu zdvojených podlah, provětraných balkónů a střešních teras. Tvarovka je speciálně vyvinuta pro umístění všech technických rozvodů v dutině. V případě výstavby základů slouží jako tepelná izolace a díky nízké hmotnosti a provedení zámků zaručuje snadnou pokládku.

Výška: 4 – 12 cm Materiál konstrukce: polyethylen (HDPE) Spotřeba: 4,00 ks/m² Suchá únosnost: 75 kg
Izolace – IGLÚ ® Akce
3x
Počet variant: 12

Daliform IGLÚ

Představuje účinné, rychlé a ekonomické řešení k výstavbě ventilační dutiny uvnitř základové desky, které úspěšně zamezuje vzlínající vlhkosti a radonu. Vyznačuje se snadnou instalací díky lehkosti a jednoduchosti vzájemného spojení prvků. Spotřeba tvarovek činí 3,00 – 4,00 ks/m².

Výška: 14 – 50 cm Materiál konstrukce: polyethylen (HDPE) Spotřeba: 3,00 – 4,00 ks/m² Suchá únosnost: 75 kg
Izolace – N Basic Akce
4x

Nopová fólie N Basic

Protivlhkostní a drenážní fólie s kulatými nopy. Rozměr 20 x 0,5-2 m. Hmotnost 400 g/m2. Chrání spodní konstrukci stavby proti vlhkosti a tím zvyšuje její životnost.

Izolace – IGLÚ ® Plus
 • Super odolné
Akce
1x
Počet variant: 6

Daliform IGLÚ Plus

Vysokopevnostní tvarovka představuje spolehlivé řešení k výstavbě ventilační dutiny uvnitř základové desky, které úspěšně zamezuje vzlínající vlhkosti a radonu. Jednotlivé elementy jsou během výstavby zcela pochozí. Vyznačují se snadnou instalací díky lehkosti a jednoduchosti vzájemného spojení prvků.

Výška: 16 – 55 cm Materiál konstrukce: polyethylen (HDPE) Spotřeba: 4,00 ks/m² Suchá únosnost: 150 kg
Izolace – Guttabeta S Akce

Nopová fólie Guttabeta S

Protivlhkostní a drenážní nopová fólie je z vnitřní strany opa­třena plastovou mříž­kou umožňující pro­ve­dení omítky. Rozměr 10 x 2 m. Hmotnost 700 g/m2.

Izolace – Geotextilie Hobby Sleva 21%

Geotextilie Hobby

Ochranná, oddělující a filtrační vrstva. Při proudění vody brání prostupu částeček zeminy. Vyrobeno z netkaného polyesteru. Minimální prodej je 1 bm.

Izolace – Guttatex LongLife Sleva 20%

Geotextilie Guttatex LongLife

Geotextilie Guttatex LongLife z netkaného polyesteru o gramáži od 100 do 300 g/m2. Geotextilie je speciálně navržena pro dlouhodobou funkci a životnost (50 let).

Izolace – Kročejová izolace - mirelon Sleva 35%
Počet variant: 2

Kročejová izolace - mirelon

PE pás určený primárně jako kročejová izolace plovoucích podlah.

Izolace – IGLÚ ® Plus
 • Super odolné
 • Zdvojené podlahy
Akce
Počet variant: 3

Daliform IGLÚ Plus

Vysokopevnostní tvarovka určená k výstavbě zdvojených podlah, provětraných balkónů a střešních teras. Speciálně vyvinuta pro umístění všech technických rozvodů v dutině, v případě výstavby základů slouží jako tepelná izolace a díky nízké hmotnosti a provedení zámků zaručuje snadnou pokládku.

Výška: 4 – 12 cm Materiál konstrukce: polyethylen (HDPE) Spotřeba: 4,00 ks/m² Suchá únosnost: 150 kg
Izolace – Guttabeta N Akce

Nopová fólie Guttabeta N

Nejpoužívanější protivlhkostní a drenážní nopová fólie s kulatými nopy. Rozměr 20 x 0,5-4 m. Hmotnost 500 g/m2. Chrání spodní konstrukci stavby proti vlhkosti a tím zvyšuje její životnost.

Izolace – Guttabeta T20 Akce

Nopová fólie Guttabeta T20

Lze využít jako ztracené bednění. Vhodná pro mimořádně vlhké konstrukce. Rozměr 20 x 1-2 m. Hmotnost 1000 g/m2.

Izolace – Cupolex Iglú
 • Super odolné
3x
Počet variant: 2

Pontarolo Cupolex

Speciální tvarovka se středovým trnem navržena tak, aby při zalití betonu nedocházelo k deformaci tvaru elementu. Umožňuje rychlou a ekonomickou realizaci nosné konstrukce se vzduchovou komorou, která odvádí vlhkost a škodlivé plyny unikajících ze země. 

Výška: 16 – 20 cm Materiál konstrukce: polyethylen (HDPE) Spotřeba: 3,20 ks/m² Suchá únosnost: 150 kg
Izolace – Guttabeta T20 Garden Akce

Nopová fólie Guttabeta T20 Garden

Rozměr nopové fólie Guttabeta T20 Garden se používá se jako hydroakumulační a drenážní vrstva u zelených střech. Rozměr desky 1,2 x 2,5 m a rozměr role 2 x 20 m. Tloušťka nopové fólie 1 mm.

Izolace – Guttabeta Star Sleva 25%
2x

Nopová fólie Guttabeta Star

Chrání spodní konstrukci stavby proti vlhkosti a tím zvyšuje její životnost. Rozměry 20 x 0,5-3 m. Hmotnost 400 g/m2.

Izolace – Guttabeta Drain Akce

Nopová fólie Guttabeta Drain

Rozměr nopové fólie Drain je 2 × 20 m. Hmotnost 400 g/m2. Vyrobena z polyethylenu (HDPE). Chrání spodní konstrukci stavby proti vlhkosti. Obsahuje geotextilii zabraňující zanešení nopů.

Izolace – Guttabeta T40 Akce

Nopová folie Guttabeta T40

Protivlhkostní a drenážní nopová fólie s nopy o výšce 40 mm, která má větší drenážní schopnost se zárukou 20 let. Rozměr 2 x 1,5 m. Lze ji též využít jako ztracené bednění. 

Izolace – Guttabeta T40 Garden Akce

Nopová folie Guttabeta T40 Garden

Protivlhkostní a drenážní fólie s nopy o výšce 40 mm s perforací. Rozměr 2 x 1,5 m. Zadržuje vodu pro přežití rostlin v době sucha. Tloušťka nopové fólie 1 mm.

Izolace – Hmoždinka s přítlačným talířem Akce
Počet variant: 1

Hmoždinka s přítlačným talířem

Zateplovací hmoždinky s plastovým trnem, určené pro kotvení izolantů z extrudovaného a pěnového polystyrenu, vhodné také k uchycení nopové fólie.

Izolace – T50 Linear Akce

Nopová fólie Guttabeta T50 Linear

Chrání spodní konstrukci stavby proti vlhkosti. Rozměr 0,7 x 1,6 m. Hmotnost 400 g/m2. Tloušťka 1,6 mm.

Izolace – Guttadrytek MAXI Sleva 9%
4x
Počet variant: 11

Gutta Guttadrytek MAXI

Tvarovky Guttadrytek Maxi určené k vytvoření ventilační dutiny v podlaze. Jde o ideální způsob izolace proti vlhkosti a odvětrání radonu. Vysušuje stavbu a úspěšně zamezuje jejímu vlhnutí a šíření plísní.

Výška: 15 – 60 cm Materiál konstrukce: polyethylen (HDPE) Spotřeba: 3,75 ks/m² Suchá únosnost: 75 kg
Izolace – Izolace proti vlhkosti a radonu Guttadrytek
 • Zdvojené podlahy
Sleva 9%
8x
Počet variant: 2

Gutta Guttadrytek

Tvarovky Guttadrytek ZP určené k vytvoření ventilační dutiny v podlaze. Jde o ideální způsob izolace proti vlhkosti a odvětrání radonu. Využití nalezne při regulaci vlhkosti pro náročné prostory.

Výška: 5 – 10 cm Materiál konstrukce: polyethylen (HDPE) Spotřeba: 3,10 ks/m² Suchá únosnost: 100 kg
Izolace – Reflexní fólie Solflex FOAM Akce

Reflexní fólie Solflex FOAM

Podlahová parotěsná fólie z pěnového polyethylenu s reflexní metalizovanou Al vrstvou o síle 3 mm. Určeno pod plovoucí podlahy.

Izolace – fólie do základů

Paroizolační fólie podlahová 200

Certifikovaná profesionální paroizolační fólie v maloobchodním balení, která slouží jako ochrana tepelné izolace před vlhkostí. Vytváří hydroizolační vrstvu a je vyrobena ze 100% polyethylenu. Tloušťka fólie je 200 mikronů.

 

Izolace – Reflexní fólie Solflex FLOOR Akce
1x

Reflexní fólie Solflex FLOOR

Podlahová folie skládající se z bublinkové a reflexní metalizované Al vrstvy o síle 3 mm. Fólie je určena pro podlahová vytápění.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.