✪ Vzhledem k omezeným evropským zásobám a plánovanému zdražení oceli a polykarbonátu, doporučujeme objednávat skleníky již nyní.
✪ Vzhledem k omezeným evropským zásobám a plánovanému zdražení oceli a polykarbonátu, doporučujeme objednávat skleníky již nyní.
S ohledem na situaci, prosíme, neodkládejte objednání
0

Chemie

Stavební chemie zahrnuje vše potřebné od lepidel na všechny druhy materiálů, montážních pěn pro vyplňování dutin, přes chemické kotvy sloužící k zajištění namáhaných konstrukcí. Silikony a tmely budou nezbytností při těsnění a spárování. O prevenci proti vlhkosti se postarají hydroizolace a penetrace. Bezproblémovou aplikaci všech výrobků zaručí správně vybrané příslušenství.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější

1
Nejprodávanější chemie – Den Braven Tekutá lepenka Tekutá lepenka Dvousložkový, trvale pružný, hydroizolační nátěr, na bázi disperze a směsi modifikovaných přísad s cementem. Tekutou lepenku je možné využít jak v interiéru, tak i exteriéru. od 457 Kč
2
Nejprodávanější chemie – Den Braven Asfaltová izolační stěrka HYDRO BLOK B400 Asfaltová izolační stěrka HYDRO BLOK B400 od 428 Kč
3
Nejprodávanější chemie – Gutta Střešní bitumenový tmel Střešní bitumenový tmel Tmel určený k těsnění a lepení střešních lepenkových pásů, bitumenových šindelů, utěsňování zakončovacích plechů a nouzové opravy střech. 103 Kč 88 Kč
4
Nejprodávanější chemie – Gutta Těsnící butylkaučukový tmel Antiradon Těsnící butylkaučukový tmel Antiradon Tmel speciálně vyvinutý pro vzduchotěsné a plynotěsné spojení nopových fólií. Zejména v detailech a prostupech. 98 Kč od 83 Kč
5
Nejprodávanější chemie – Gutta Montážní pěna Guttafoam Montážní pěna Guttafoam Polyuretánová montážna pena Guttafoam je určená na použitie pri montáži okien a zárubní, na vypĺňanie medzier, prasklín, dilatačných špár a na tepelnej izolácii. 110 Kč od 94 Kč
6
Nejprodávanější chemie – Den Braven Sklenářský tmel Sklenářský tmel Jednosložkový tmel na bázi lněného oleje, anorganických pigmentů a plnidel v pojivu. Přetíratelný, hladký povrch, ma dřevo, kov. od 171 Kč
7
Nejprodávanější chemie – Den Braven Hydroizolace Krystalizol Cementová krystalizační hydroizolace Krystalizol Vodotěsný systém, který zamezuje pronikání vody do betonu nebo jiných kapilárních konstrukcí vystavených stálému působení tlaku vody. od 324 Kč
8
Nejprodávanější chemie – Gutta Pistolová montážní pěna Red Label (zimní) Pistolová montážní pěna Red Label (zimní) PUR pěna 750 ml. Montážní pěna je určená k vyplňování mezer, prasklin, dutin, dilatačních spár, izolaci teplovodních rozvodů, koupelnových van, bojlerů, chladírenských zařízení. 124 Kč od 105 Kč
9
Nejprodávanější chemie – Den Braven Montážní pěna Studnařská Trubičková montážní pěna Studnařská Trubičková montážní pěna pro montáže a těsnění betonových studničních skruží, těsnění rozvodných, revizních a kontrolních šachet. Vhodná pro přímý styk s pitnou vodou. od 105 Kč
10
Nejprodávanější chemie – Gutta Univerzální silikon Univerzální silikon Univerzální silikonový tmel pro všestranné použití ve stavebnictví. Odolný vůči povětrnostním vlivům a vlhkosti. Neobsahuje rozpouštědla. Obsah 315 ml. 102 Kč od 87 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 197
Chemie – Gutta Elasticky těsnící pás
Sleva10%

Elasticky těsnící pás

Celoplastový elasticky těsnící pás. Délka je 10m. Izolace prostupů v nopové fólii. Vysoce přilnavý. Zabraňuje korozi.

Chemie – Den Braven VINYLESTER SF

Chemická kotva VINYLESTER SF

Chemická kotva na bázi vinylesterových pryskyřic umožňuje kotvení do všech typů podkladů při teplotách až do +40 °C. Vhodná pro extrémní zatížení.

Chemie – Den Braven Montážní pěna GT

Trubičková montážní pěna GT

Jednosložková montážní pěna s vysokou přilnavostí a lepivostí. Trubičková dóza a montážní pěna zelené barvy. Vhodná pro montáže dveřních zárubní a okenních rámů, vyplňování dutin, montážních prostorů mezi panely, zděnými příčkami, stropem a podlahou.

Chemie – Den Braven POLYESTER SF

Chemická kotva POLYESTER SF

Dvousložkový chemický kotvicí systém na bázi polyesterových pryskyřic bez styrenu pro velice rychlé kotvení s vysokou pevností, vytvrzující chemickým procesem.

Chemie – Den Braven Odstraňovač vytvrzené montážní pěny

Odstraňovač vytvrzené montážní pěny

Pro odstranění zbytku vytvrzené montážní pěny z hliníkových povrchů, PVC a potahovaného PVC. Aplikační štěteček na uzávěru.

Chemie – Den Braven Montážní pěna Nízkoexpanzivní YT

Trubičková montážní pěna Nízkoexpanzivní YT

Speciálně vyvinuta pomocí nejmodernějších technologií, aby splňovala nejnáročnější požadavky maximální výtěžnosti a malé expanze. Trubičková dóza a montážní pěna žluté barvy.

Chemie – Den Braven POLYESTER

Chemická kotva POLYESTER

Chemická kotva je dvousložkový chemický kotvicí systém na bázi polyesterových pryskyřic pro velice rychlé kotvení s vysokou pevností, vytvrzující chemickým procesem.

Chemie – Den Braven MAXI 750

Pistolová montážní pěna Maxi 750

Profesionální jednosložková montážní pěna, která zaručuje kvalitní vyplnění a utěsnění spáry. Pistolová dóza a montážní pěna žluté barvy.

Chemie – Den Braven ARCTIC

Chemická kotva ARCTIC

Zimní verze vinylesterové chemické kotvy umožňuje kotvení do všech typů podkladů při teplotách až do -20 °C.

Chemie – Den Braven POLYESTER SF Silver line

Chemická kotva POLYESTER SF Silver line

Dvousložkový chemický kotvící systém na bázi polyesterových pryskyřic pro rychlé kotvení. Neobsahuje Styren.

Chemie – Den Braven Mega 70

Pistolová montážní pěna Mega 70

Profesionální jednosložková, montážní a konstrukční pěna na bázi vlhkem vytvrzujícího polyuretanu, pro použití ve stavebním průmyslu. Pistolová dóza a montážní pěna žluté barvy. Pro spáry od 4 do 60 mm.

Chemie – Gutta Těsnící butylkaučukový tmel Antiradon
Sleva15%
Právě si prohlíží 1 zákazník
(4)

Těsnící butylkaučukový tmel Antiradon

Tmel speciálně vyvinutý pro vzduchotěsné a plynotěsné spojení nopových fólií. Zejména v detailech a prostupech.

Chemie – Den Braven POLYESTER Silver line

Chemická kotva POLYESTER Silver line

Dvousložkový chemický kotvící systém na bázi polyesterových pryskyřic pro rychlé kotvení.

Chemie – Gutta Pistolová montážní pěna Guttafoam (zimní)
Sleva15%

Pistolová montážní pěna Guttafoam (zimní)

Jednosložková pistolová polyuretanová pěna vhodná k montáži oken a zárubní, k vyplňování mezer, prasklin a na tepelné izolace.

Chemie – Den Braven Montážní pěna MAXI 870
Právě si prohlíží 1 zákazník

Pistolová montážní pěna MAXI 870

Pistolová pěna MAXI 870 je profesionální montážní polyuretanová pěna se speciální recepturou a vysokou vydatností. Zaručuje kvalitní vyplnění a utěsnění spáry při montáži stavebních otvorů. Pistolová dóza a montážní pěna žluté barvy.

Chemie – Den Braven VINYLESTER SF Silver line

Chemická kotva VINYLESTER SF Silver line

Dvousložkový chemický kotvící systém na bázi epoxy-akrylátovýchových pryskyřic. Pro rychlé a pevné kotvení.

Chemie – Gutta Pistolová montážní pěna Guttafoam
Sleva15%
Právě si prohlíží 1 zákazník

Pistolová montážní pěna Guttafoam

Jednosložková pistolová polyuretanová pěna vhodná k montáži oken a zárubní, k vyplňování mezer, prasklin a na tepelné izolace.

Chemie – Den Braven Montážní pěna YP

Pistolová montážní pěna YP

Jednosložková pistolová montážní pěna pro izolaci i konstrukci. Pistolová dóza a montážní pěna žluté barvy. Zaručuje kvalitní vyplnění a utěsnění spáry.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.