Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Dřevníky

Stojany a dřevníky na štípané palivové dřevo napomáhají jeho prosychání. Navíc udržují palivové dřevo srovnané. Všechny výrobky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zajišťují dlouhou životnost. V případě, že nebude stojan umístěn pod střechou, je vhodné volit varianty se zastřešením.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější dřevníky – Biohort WoodStock Biohort WoodStock Víceúčelový dřevník o objemu až 4,1 m3, stěny ze žárově zinkované oceli, masívní rám z hliníkových trubek. Skladování dřeva je možné ve dvou řadách s maximální délkou palivového dříví 35 cm. Obsahuje integrovaný okap na efektívni odvod dešťové vody. od 16 899 Kč
2
Nejprodávanější dřevníky – Bohemit Mr. Allen Bohemit Mr. Allen Designový dřevník, který lze zároveň využít jako stolek ke grilu s výraznou dominancí dřeviny králů. Ručně vyroben z dubového trámového masivu a robustní ocelové podnože s maximálním důrazem na čistotu designu pro stavby současné moderní architektury. od 12 855 Kč
3
Nejprodávanější dřevníky – Bohemit Mr. Weasley Bohemit Mr. Weasley Svěže moderní, přesto nadčasová. Dokonale broušený dubový masiv, využitelný jako stolek ke grilu, na robustních podnožích designově imitujících jedinečný Corten. Ryze přírodně působící materiály v dokonalé harmonii s minimalistickou konstrukcí. Česká ruční výroba. od 12 855 Kč
4
Nejprodávanější dřevníky – Biohort Zadní stěna WoodStock Biohort Zadní stěna WoodStock Zadní stěna ze žárově pozinkovaného ocelového plechu opatřeného polyamidovým vypalovacím lakem určená pro dřevník WoodStock. od 4 099 Kč
Lidovka
Dřevníky – Scobax Dřevník Tana A/V
4x
Počet variant: 2

Scobax Dřevník Tana A/V

Stojany na štípané palivové dřevo jsou určeny pro dobré prosychání dřeva, navíc velmi pěkně vypadají.

Cena / výkon
Dřevníky – Bohemit Mr. Allen
15x

Bohemit Mr. Allen

Designový dřevník, který lze zároveň využít jako stolek ke grilu s výraznou dominancí dřeviny králů. Ručně vyroben z dubového trámového masivu a robustní ocelové podnože s maximálním důrazem na čistotu designu pro stavby současné moderní architektury.

Pro náročné
Dřevníky – Biohort WoodStock
 • Doprava zdarma
22x

Biohort WoodStock

Víceúčelový dřevník o objemu až 4,1 m3, stěny ze žárově zinkované oceli, masívní rám z hliníkových trubek. Skladování dřeva je možné ve dvou řadách s maximální délkou palivového dříví 35 cm. Obsahuje integrovaný okap na efektívni odvod dešťové vody.

Dřevníky – G21 Dřevník WOH
21x

G21 Dřevník WOH

Stabilní, bezúdržbový dřevník z pozinkovaného plechu pro uskladnění polen o délce až 65 cm. Vnější strany dřevníku jsou lakované, volit lze ze tří barevných odstínů. Záruka proti prorezavění 10 let.

Dřevníky – Bohemit Mr. Weasley
14x

Bohemit Mr. Weasley

Svěže moderní, přesto nadčasová. Dokonale broušený dubový masiv, využitelný jako stolek ke grilu, na robustních podnožích designově imitujících jedinečný Corten. Ryze přírodně působící materiály v dokonalé harmonii s minimalistickou konstrukcí. Česká ruční výroba.

Dřevníky – Scobax Dřevník Tana A/Z
1x
Počet variant: 2

Scobax Dřevník Tana A/Z

Stojany na štípané palivové dřevo jsou určeny pro dobré prosychání dřeva, navíc velmi pěkně vypadají.

Dřevníky – Scobax Dřevník Tana A/W
1x
Počet variant: 2

Scobax Dřevník Tana A/W

Stojany na štípané palivové dřevo jsou určeny pro dobré prosychání dřeva, navíc velmi pěkně vypadají.

Dřevníky – Biohort deska WoodStock
 • Doprava zdarma

Biohort deska WoodStock

Vysoce kvalitní podlahová deska z hliníkového žebrovaného plechu, chrání skladované dřevo a nářadí před vlhkosti od země.

Dřevníky – Biohort Zadní stěna WoodStock
 • Doprava zdarma

Biohort Zadní stěna WoodStock

Zadní stěna ze žárově pozinkovaného ocelového plechu opatřeného polyamidovým vypalovacím lakem určená pro dřevník WoodStock.

Dřevníky – Biohort Dveřní set WoodStock
 • Doprava zdarma

Biohort Dveřní set WoodStock

Sada dvoukřídlích dveří ze žárově pozinkovaného ocelového plechu opatřeného polyamidovým vypalovacím lakem určená pro dřevník WoodStock. Rukojeť ve tvaru T obsahuje cylindrickou vložkou a na vnitřní straně dveŕí se nachází praktický organizér nářadí.

Dřevníky – OEM Koš na dřevo Harmonie
1x
Počet variant: 1

OEM Koš na dřevo Harmonie

Krbový koš na dřevo Harmonie má elegantní oválný tvar plechového dna, opatřený praktickým madlem. 

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.