Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Dřevníky

Stojany a dřevníky na štípané palivové dřevo napomáhají jeho prosychání. Navíc udržují palivové dřevo srovnané. Všechny výrobky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zajišťují dlouhou životnost. V případě, že nebude stojan umístěn pod střechou, je vhodné volit varianty se zastřešením.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější dřevníky – WoodStock Dřevník WoodStock Víceúčelový dřevník o objemu až 4,1 m3, stěny ze žárově zinkované oceli, masívní rám z hliníkových trubek. Skladování dřeva je možné ve dvou řadách s maximální délkou palivového dříví 35 cm. Obsahuje integrovaný okap na efektívni odvod dešťové vody. od 16 899 Kč
2
Nejprodávanější dřevníky – Přístřešek na dřevo WOH Dřevník WOH Stabilní, bezúdržbový dřevník z pozinkovaného plechu pro uskladnění polen o délce až 65 cm. Vnější strany dřevníku jsou lakované, volit lze ze tří barevných odstínů. Záruka proti prorezavění 10 let. 3 590 Kč od 3 444 Kč
3
Nejprodávanější dřevníky – Mr. Allen Dřevník Mr. Allen Designový dřevník, který lze zároveň využít jako stolek ke grilu s výraznou dominancí dřeviny králů. Ručně vyroben z dubového trámového masivu a robustní ocelové podnože s maximálním důrazem na čistotu designu pro stavby současné moderní architektury. 14 284 Kč od 12 855 Kč
4
Nejprodávanější dřevníky – Mr. Weasley Dřevník Mr. Weasley Svěže moderní, přesto nadčasová. Dokonale broušený dubový masiv, využitelný jako stolek ke grilu, na robustních podnožích designově imitujících jedinečný Corten. Ryze přírodně působící materiály v dokonalé harmonii s minimalistickou konstrukcí. Česká ruční výroba. 14 284 Kč od 12 855 Kč
5
Nejprodávanější dřevníky – Zadní stěna pro WoodStock Zadní stěna WoodStock Zadní stěna ze žárově pozinkovaného ocelového plechu opatřeného polyamidovým vypalovacím lakem určená pro dřevník WoodStock. od 4 099 Kč
Lidovka
Dřevníky – Přístřešek na dřevo WOH
 • Doprava zdarma
Akce
21x

Dřevník WOH

Stabilní, bezúdržbový dřevník z pozinkovaného plechu pro uskladnění polen o délce až 65 cm. Vnější strany dřevníku jsou lakované, volit lze ze tří barevných odstínů. Záruka proti prorezavění 10 let.

Cena / výkon
Dřevníky – Mr. Allen Sleva 10%
15x

Dřevník Mr. Allen

Designový dřevník, který lze zároveň využít jako stolek ke grilu s výraznou dominancí dřeviny králů. Ručně vyroben z dubového trámového masivu a robustní ocelové podnože s maximálním důrazem na čistotu designu pro stavby současné moderní architektury.

Pro náročné
Dřevníky – WoodStock
 • Doprava zdarma
22x

Dřevník WoodStock

Víceúčelový dřevník o objemu až 4,1 m3, stěny ze žárově zinkované oceli, masívní rám z hliníkových trubek. Skladování dřeva je možné ve dvou řadách s maximální délkou palivového dříví 35 cm. Obsahuje integrovaný okap na efektívni odvod dešťové vody.

Dřevníky – Mr. Weasley Sleva 10%
14x

Dřevník Mr. Weasley

Svěže moderní, přesto nadčasová. Dokonale broušený dubový masiv, využitelný jako stolek ke grilu, na robustních podnožích designově imitujících jedinečný Corten. Ryze přírodně působící materiály v dokonalé harmonii s minimalistickou konstrukcí. Česká ruční výroba.

Dřevníky – Tana A/Z
 • Samostatně neprodejné
1x
Počet variant: 2

Dřevník Tana A/Z

Stojany na štípané palivové dřevo jsou určeny pro dobré prosychání dřeva, navíc velmi pěkně vypadají.

Dřevníky – Tana A/W
 • Samostatně neprodejné
1x
Počet variant: 2

Dřevník Tana A/W

Stojany na štípané palivové dřevo jsou určeny pro dobré prosychání dřeva, navíc velmi pěkně vypadají.

Dřevníky – Tana A/V
 • Samostatně neprodejné
4x
Počet variant: 2

Dřevník Tana A/V

Stojany na štípané palivové dřevo jsou určeny pro dobré prosychání dřeva, navíc velmi pěkně vypadají.

Dřevníky – Hliníková podlahová deska pro WoodStock
 • Doprava zdarma

Podlahová deska WoodStock

Vysoce kvalitní podlahová deska z hliníkového žebrovaného plechu, chrání skladované dřevo a nářadí před vlhkosti od země.

Dřevníky – Dveřní set k dřevníku WoodStock
 • Doprava zdarma

Dveřní set WoodStock

Sada dvoukřídlích dveří ze žárově pozinkovaného ocelového plechu opatřeného polyamidovým vypalovacím lakem určená pro dřevník WoodStock. Rukojeť ve tvaru T obsahuje cylindrickou vložkou a na vnitřní straně dveŕí se nachází praktický organizér nářadí.

Dřevníky – Zadní stěna pro WoodStock
 • Doprava zdarma

Zadní stěna WoodStock

Zadní stěna ze žárově pozinkovaného ocelového plechu opatřeného polyamidovým vypalovacím lakem určená pro dřevník WoodStock.

Dřevníky – Koš na dřevo Harmonie
1x
Počet variant: 1

Koš na dřevo Harmonie

Krbový koš na dřevo Harmonie má elegantní oválný tvar plechového dna, opatřený praktickým madlem. 

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.