0

Příslušenství

Nejprodávanější

1
Nejprodávanější příslušenství – Gutta Guttatop samořezný vrut Guttatop samořezný vrut Guttatop samořezný vrut slouží k upevnění plechové krytiny. Vyrobeno z pozinkované oceli. Vyrábí se v červené a hnědé barvě. Rozměry od 4,8 × 20 mm do 4,8 × 35 mm. 635 Kč od 72 Kč
2
Nejprodávanější příslušenství – Scobalit Samořezný vrut Metaline Samořezný vrut Metaline Samořezný vrut slouží k upevnění plechové krytiny. Vyrobeno z pozinkované oceli. Vyrábí se v červené a hnědé barvě. Rozměry od 4,8 × 20 mm do 4,8 × 35 mm. od 663 Kč
3
Nejprodávanější příslušenství – Gutta Hřebenáč Guttatop Klasik hranatý Hřebenáč Guttatop Klasik (hranatý) Vyroben je z pozinkovaného plechu o tloušťce 0,45 mm, který je opatřen vrstvou lesklého nátěru. Hřebenáč (hranatý) má rozměry 300 x 2000 mm. 471 Kč
4
Nejprodávanější příslušenství – Gutta Vrchní lemování ke zdi Guttatop Klasik Vrchní lemování ke zdi Guttatop Klasik Vyrobeno je z oboustranně pozinkovaného a barveného ocelového plechu o síle 0,45 mm, který je opatřen vrstvou polyesterového lesklého nátěru. Vrchní lemování ke zdi je o délce 2000 mm. 318 Kč
5
Nejprodávanější příslušenství – Gutta Spodní lemování ke zdi Guttatop Klasik Spodní lemování ke zdi Guttatop Klasik Vyrobeno je z oboustranně pozinkovaného a barveného ocelového plechu o síle 0,45 mm, který je opatřen vrstvou polyesterového lesklého nátěru. Spodní lemování ke zdi je o délce 2000 mm. 381 Kč
6
Nejprodávanější příslušenství – Gutta Vrchní štítové lemování Guttatop Klasik Vrchní štítové lemování Guttatop Klasik Slouží jako ochrana štítu střechy, která je vyrobena z ocelového plechu a opatřena vrstvou lesklého nátěru. Vrchní štítové lemování je o délce 2000 mm. 476 Kč
7
Nejprodávanější příslušenství – Gutta Guttatop hřebenáč hranatý Guttatop hřebenáč hranatý Slouží k zakrytí v místě, kde dochází ke styku dvou ploch na vrcholu střechy. Vyrobeno z ocelového plechu s polyesterovou povrchovou úpravou. Rozměry 1000 × 315 mm. od 284 Kč
8
Nejprodávanější příslušenství – Gutta Guttatop těsnění pod hřeben Guttatop těsnění pod hřeben Guttatop těsnění pod hřeben slouží pro utěsnění krytiny u okapu a u hřebene. Vyrábí se v šedé barvě. Rozměr 1000 mm. 76 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 36
Příslušenství – Scobalit Staltak
  • záruka 10 let
(1)

Vrchní lemování štítu Staltak

Štítová lišta slouží k ochraně konstrukce střechy, lze použít k olemování sedlové i pultové sřechy. Lišta je vyrobená z žárově zinkované oceli s možností barevné lakované úpravy. Délka lišty je 2000 mm.

Příslušenství – Scobalit Staltak
  • záruka 10 let
Právě si prohlíží 2 zákazníci
(2)

Spodní lemování štítu Staltak

Spodní štítová lišta k ochraně štítu střechy. Materiál: ocelový plech. Rozměr 2000 mm.

Příslušenství – Scobalit Staltak úžlabí
  • záruka 10 let

Úžlabí Staltak

Úžlabí je vyrobeno z ocelového plechu s volitelnou povrchovou úpravou. Plechové úžlabí se na okrajích provádí s koncovými ohyby kvůli upevnění. Rozměry 2000 mm.

Příslušenství – Gutta Vrchní lemování ke zdi Guttatop Klasik
Tento týden zakoupili 2 zákazníci

Vrchní lemování ke zdi Guttatop Klasik

Vyrobeno je z oboustranně pozinkovaného a barveného ocelového plechu o síle 0,45 mm, který je opatřen vrstvou polyesterového lesklého nátěru. Vrchní lemování ke zdi je o délce 2000 mm.

Příslušenství – Gutta Spodní lemování ke zdi Guttatop Klasik
Tento týden zakoupil 1 zákazník

Spodní lemování ke zdi Guttatop Klasik

Vyrobeno je z oboustranně pozinkovaného a barveného ocelového plechu o síle 0,45 mm, který je opatřen vrstvou polyesterového lesklého nátěru. Spodní lemování ke zdi je o délce 2000 mm.

Příslušenství – Gutta Guttatop štítová lišta vrchní
Právě si prohlíží 1 zákazník
(2)

Guttatop štítová lišta vrchní

Slouží jako ochrana štítu střechy. Vyrobeno z ocelového plechu s polyesterovou povrchovou úpravou. Efektivní délka je cca 900 mm.

Příslušenství – Gutta Okapové lemování Guttatop Klasik

Okapové lemování Guttatop Klasik

Vyrobeno je z oboustranně pozinkovaného a barveného ocelového plechu o síle 0,45 mm, který je opatřen vrstvou polyesterového lesklého nátěru. Lemování okapové je o délce 2000 mm.

Příslušenství – Gutta Vrchní štítové lemování Guttatop Klasik
(1)

Vrchní štítové lemování Guttatop Klasik

Slouží jako ochrana štítu střechy, která je vyrobena z ocelového plechu a opatřena vrstvou lesklého nátěru. Vrchní štítové lemování je o délce 2000 mm.

Příslušenství – Gutta Guttatop hřebenáč hranatý
Právě si prohlíží 1 zákazník
(5)

Guttatop hřebenáč hranatý

Slouží k zakrytí v místě, kde dochází ke styku dvou ploch na vrcholu střechy. Vyrobeno z ocelového plechu s polyesterovou povrchovou úpravou. Rozměry 1000 × 315 mm.

Příslušenství – Gutta Úžlabí Guttatop Klasik
Právě si prohlíží 1 zákazník

Úžlabí Guttatop Klasik

Plechové úžlabí o délce 2000 mm je vyrobeno na okrajích s koncovými ohyby kvůli upevnění. Vyrobeno je z ocelového plechu, který je opatřen polyesterového povrchovou úpravou.

Příslušenství – Gutta Guttatop úžlabí
Právě si prohlíží 2 zákazníci

Guttatop úžlabí

Guttatop úžlabí se na okrajích provádí s koncovými ohyby kvůli upevnění. Vyrobeno z ocelového plechu s polyesterovou povrchovou úpravou. Rozměry 2000 × 175 × 1­75 mm.

Příslušenství – Gutta Sněhová zábrana Guttatop Klasik
Sleva12%

Sněhová zábrana Guttatop Klasik

Vyrobena ze žárově pozinkovaného ocelového plechu, který je povrchově upravený odolným polyesterovým lakem. Při vhodném rozmístění slouží jako zábrana proti sesuvům sněhu z plochy střech. Zábrany se montují samostatně.

Příslušenství – Scobalit Staltak okrouhlý hřebenáč
  • záruka 10 let

Hřebenáč oblý Staltak

Okrouhlý hřebenáč pro střešní krytiny Zefir, Aria a pro normální sklon střechy. V šířce 230 a 300 mm.

Příslušenství – Scobalit Staltak Hřebenáč rovný
  • záruka 10 let
(3)

Hřebenáč rovný Staltak

Hřebenáč je vyroben z ocelového plechu s volitelnou povrchovou úpravou. Hlavní funkcí hřebenáče je zakrytí střechy v místě kde dochází ve vrcholu střechy ke styku dvou ploch. V délce 2000 mm.

Příslušenství – Scobalit hřebenáč Staltak

Hřebenáč GS Staltak

Hřebenáč slouží k zakrytí vrcholu střechy, je určen pro normální sklon střechy.

Příslušenství – Scobalit startovací lišta Staltak
Právě si prohlíží 2 zákazníci

Ventilační startovací lišta Staltak

Ocelová lišta se umísťuje na okraj střechy, zajišťuje správné odvětrání střešní krytiny a odstraňuje kondenzaci vody.

Příslušenství – Gutta Guttatop hřebenáč
(1)

Guttatop hřebenáč

Slouží k zakrytí v místě, kde dochází ke styku dvou ploch na vrcholu střechy. Vyrobeno z ocelového plechu s polyesterovou povrchovou úpravou. Rozměry 2000 × 230 mm.

Příslušenství – Scobalit Staltak okapnice
  • záruka 10 let
Právě si prohlíží 2 zákazníci
(1)

Okapnice Staltak

Okapnice pro odvod srážkové vody z plechové krytiny z ocelového plechu s volitelnou povrchovou úpravou. Délka 2000 mm. 

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.