Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Zahradní hračky

Zahradní hračky –  G21 a motorová pila
Počet variant: 1

G21 a motorová pila

Set dětské motorové pily a fukaru na listí, které jsou věrnou kopií opravdového zahradního nářadí. Ideální pro malé zahradní kutily a pomocníky, kteří rádi napodobují rodiče při práci. Obě hračky jsou poháněny tužkovými bateriemi.

Zahradní hračky –  Woody kolečko

Woody kolečko

Dětské zahradní kolečko Woody se stane nepostradatelnou součástí výbavy vašeho malého pomocníka. Díky jednoduché konstrukci, zářivé barvě a kvalitnímu provedení si tato kolečka získají přízeň každého malého zahradníka. Pro děti od 3 let.

Zahradní hračky –  Vilac Sada nářadí
2x

Vilac Sada nářadí

Velká sada nářadí pro malé zahradníky. Sada obsahuje rukavice, motyku, hrábě a rýč. Rozvíjí motoriku, rovnováhu, vztah k přírodě a péči o zahradu. Nářadí je vyrobeno z lakovaného dřeva a kovu.

Zahradní hračky –  Dolu Šlapací traktor velký

Dolu Šlapací traktor velký

Robustní šlapací traktor s automatickým brzdným systémem a zpátečním převodem. Disponuje LED světly a rozmanitými zvukovými efekty.

Zahradní hračky –  Buddy toys BPC

Buddy toys BPC

Šlapací odrážedlo v designu amerických zemědělských strojů. Je vybavené LED světly, zvuky a melodiemi na volantu a úložným prostorem pod sedátkem. Odpojitelná vlečka s hrábičkami a lopatkou.

Zahradní hračky –  Small Foot Zahradní kolečko
7x

Small Foot Zahradní kolečko

Sada zahradního nářadí a kolečka pro malé zahradníky. Sada obsahuje kolečko, hrábě, lopatu a textilní rukavice. Vše z kvalitního kovu, surového dřeva a látky, které zajistí dlouhodobé zahradničení plné zábavy i pro ty nejmenší. 

Zahradní hračky –  Small Foot Bagr s kolečky

Small Foot Bagr s kolečky

Dětský bagr s otočným ramenem a stabilní kovovou konstrukcí. Disponuje čtyřmi plastovými koly o průměru 20 cm a měkčeným sedadlem ve výšce 35 cm.

Zahradní hračky –  Dolu Šlapací traktor s rypadlem
3x

Dolu Šlapací traktor s rypadlem

Plastový šlapací traktor pro malé zahradníky a stavitele, který disponuje pákově ovládaným sklápěcím rypadlem. Vhodný pro děti od 3 let s maximální zátěží 50 kg.

Zahradní hračky –  Rolly Toys Šlapací traktor Junior s vlečkou
3x

Rolly Toys Šlapací traktor Junior s vlečkou

Dětský šlapací traktor s odnímatelným přívěsem, který disponuje vysokou nosností až 100 kg a nízkou hmotností 7,8 kg. Je vhodný pro děti od 3 let.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.