Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Zahradní hračky

Zahradní hračky –  Bagr s kolečky

Bagr s kolečky

Dětský bagr s otočným ramenem a stabilní kovovou konstrukcí. Disponuje čtyřmi plastovými koly o průměru 20 cm a měkčeným sedadlem ve výšce 35 cm.

Zahradní hračky –  Zahradní kolečko Woody červené kovové

Dětské kolečko

Dětské zahradní kolečko Woody se stane nepostradatelnou součástí výbavy vašeho malého pomocníka. Díky jednoduché konstrukci, zářivé barvě a kvalitnímu provedení si tato kolečka získají přízeň každého malého zahradníka. Pro děti od 3 let.

Zahradní hračky –  velká zahradní sada
2x

Sada nářadí Vilac

Velká sada nářadí pro malé zahradníky. Sada obsahuje rukavice, motyku, hrábě a rýč. Rozvíjí motoriku, rovnováhu, vztah k přírodě a péči o zahradu. Nářadí je vyrobeno z lakovaného dřeva a kovu.

Zahradní hračky –  Zahradní kolečko Sleva 10%
7x

Zahradní kolečko Kodi Set

Sada zahradního nářadí a kolečka pro malé zahradníky. Sada obsahuje kolečko, hrábě, lopatu a textilní rukavice. Vše z kvalitního kovu, surového dřeva a látky, které zajistí dlouhodobé zahradničení plné zábavy i pro ty nejmenší. 

Zahradní hračky –  Odrážedlo Buddy toys BPC 5175 NEW HOLLAND T7

Šlapací traktor BPC

Šlapací odrážedlo v designu amerických zemědělských strojů. Je vybavené LED světly, zvuky a melodiemi na volantu a úložným prostorem pod sedátkem. Odpojitelná vlečka s hrábičkami a lopatkou.

Zahradní hračky –  Šlapací traktor Junior s vlečkou
3x

Šlapací traktor Junior s vlečkou

Dětský šlapací traktor s odnímatelným přívěsem, který disponuje vysokou nosností až 100 kg a nízkou hmotností 7,8 kg. Je vhodný pro děti od 3 let.

Zahradní hračky –  Šlapací traktor s rypadlem
3x

Šlapací traktor s rypadlem

Plastový šlapací traktor pro malé zahradníky a stavitele, který disponuje pákově ovládaným sklápěcím rypadlem. Vhodný pro děti od 3 let s maximální zátěží 50 kg.

Zahradní hračky –  Šlapací traktor velký

Šlapací traktor velký

Robustní šlapací traktor s automatickým brzdným systémem a zpátečním převodem. Disponuje LED světly a rozmanitými zvukovými efekty.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.