Vážení zákazníci, přichází nárůst cen konstrukčních materiálů. Využijte možnost pořízení skleníků, pergol a zahradních domků za rozumné částky a ušetřete.
Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Zahradní hračky

Počet hlavních produktů:5
Zahradní hračky –  Bagr s kolečky

Bagr s kolečky

Dětský bagr s otočným ramenem a stabilní kovovou konstrukcí. Disponuje čtyřmi plastovými koly o průměru 20 cm a měkčeným sedadlem ve výšce 35 cm.

Zahradní hračky –  velká zahradní sada
2x

Sada nářadí Vilac

Velká sada nářadí pro malé zahradníky. Sada obsahuje rukavice, motyku, hrábě a rýč. Rozvíjí motoriku, rovnováhu, vztah k přírodě a péči o zahradu. Nářadí je vyrobeno z lakovaného dřeva a kovu.

Zahradní hračky –  Šlapací traktor Junior s vlečkou
3x

Šlapací traktor Junior s vlečkou

Dětský šlapací traktor s odnímatelným přívěsem, který disponuje vysokou nosností až 100 kg a nízkou hmotností 7,8 kg. Je vhodný pro děti od 3 let.

Zahradní hračky –  Šlapací traktor s rypadlem
3x

Šlapací traktor s rypadlem

Plastový šlapací traktor pro malé zahradníky a stavitele, který disponuje pákově ovládaným sklápěcím rypadlem. Vhodný pro děti od 3 let s maximální zátěží 50 kg.

Zahradní hračky –  Zahradní kolečko Sleva 10%
7x

Zahradní kolečko Kodi Set

Sada zahradního nářadí a kolečka pro malé zahradníky. Sada obsahuje kolečko, hrábě, lopatu a textilní rukavice. Vše z kvalitního kovu, surového dřeva a látky, které zajistí dlouhodobé zahradničení plné zábavy i pro ty nejmenší. 

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.