Vážení zákazníci, přichází nárůst cen konstrukčních materiálů. Využijte možnost pořízení skleníků, pergol a zahradních domků za rozumné částky a ušetřete.
Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Iglú tvarovky

Při výběru jsou nejdůležitějšími parametry suchá únosnost a výška tvarovek. Jednotlivé elementy se odlišují v tloušťce materiálu, respektive v hmotnosti. Prakticky je potom rozdíl v šetrnosti práce při ukládání betonu na tvarovky. Pro výstavbu zdvojených podlah volte výšku do 12 cm. Pro odvětrávání podlahy s obvodovým zdivem doporučujeme zvolit výšku minimálně 14 cm.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější iglú tvarovky – Izolace proti vlhkosti a radonu IGLÚ Daliform Iglú D Tvarovky Iglú určené k vytvoření ventilační dutiny v podlaze (suchá únosnost 75 kg/m2). Jde o ideální způsob izolace podlahy proti vlhkosti a odvětrání radonu. Spotřeba 4 ks/m2. 67 Kč od 64 Kč
2
Nejprodávanější iglú tvarovky – IGLÚ ® Daliform Iglú Představuje účinné, rychlé a ekonomické řešení k výstavbě ventilační dutiny uvnitř základové desky, které úspěšně zamezuje vzlínající vlhkosti a radonu. Vyznačuje se snadnou instalací díky lehkosti a jednoduchosti vzájemného spojení prvků. Spotřeba tvarovek činí 3,00 – 4,00 ks/m². 80 Kč od 78 Kč
Počet hlavních produktů:8
Lidovka
Iglú tvarovky – IGLÚ ®
 • Zdvojené podlahy
Akce
3x
Počet variant: 5

Daliform Iglú ZP

Ideální způsob pro výstavbu zdvojených podlah, provětraných balkónů a střešních teras. Tvarovka je speciálně vyvinuta pro umístění všech technických rozvodů v dutině. V případě výstavby základů slouží jako tepelná izolace a díky nízké hmotnosti a provedení zámků zaručuje snadnou pokládku.

Výška: 4 – 12 cm Materiál konstrukce: polyethylen (HDPE) Spotřeba: 4,00 ks/m² Suchá únosnost: 75 kg
Cena / výkon
Iglú tvarovky – IGLÚ ® Akce
3x
Počet variant: 12

Daliform Iglú

Představuje účinné, rychlé a ekonomické řešení k výstavbě ventilační dutiny uvnitř základové desky, které úspěšně zamezuje vzlínající vlhkosti a radonu. Vyznačuje se snadnou instalací díky lehkosti a jednoduchosti vzájemného spojení prvků. Spotřeba tvarovek činí 3,00 – 4,00 ks/m².

Výška: 14 – 50 cm Materiál konstrukce: polyethylen (HDPE) Spotřeba: 3,00 – 4,00 ks/m² Suchá únosnost: 75 kg
Pro náročné
Iglú tvarovky – IGLÚ ® Plus
 • Super odolné
Akce
1x
Počet variant: 6

Daliform Iglú PLUS

Vysokopevnostní tvarovka představuje spolehlivé řešení k výstavbě ventilační dutiny uvnitř základové desky, které úspěšně zamezuje vzlínající vlhkosti a radonu. Jednotlivé elementy jsou během výstavby zcela pochozí. Vyznačují se snadnou instalací díky lehkosti a jednoduchosti vzájemného spojení prvků.

Výška: 16 – 55 cm Materiál konstrukce: polyethylen (HDPE) Spotřeba: 4,00 ks/m² Suchá únosnost: 150 kg
Iglú tvarovky – IGLÚ ® Plus
 • Super odolné
 • Zdvojené podlahy
Akce
Počet variant: 3

Daliform Iglú PLUS ZP

Vysokopevnostní tvarovka určená k výstavbě zdvojených podlah, provětraných balkónů a střešních teras. Speciálně vyvinuta pro umístění všech technických rozvodů v dutině, v případě výstavby základů slouží jako tepelná izolace a díky nízké hmotnosti a provedení zámků zaručuje snadnou pokládku.

Výška: 4 – 12 cm Materiál konstrukce: polyethylen (HDPE) Spotřeba: 4,00 ks/m² Suchá únosnost: 150 kg
Iglú tvarovky – Cupolex Iglú
 • Super odolné
3x
Počet variant: 2

Pontarolo Engineering Cupolex Iglú

Speciální tvarovka se středovým trnem navržena tak, aby při zalití betonu nedocházelo k deformaci tvaru elementu. Umožňuje rychlou a ekonomickou realizaci nosné konstrukce se vzduchovou komorou, která odvádí vlhkost a škodlivé plyny unikajících ze země. 

Výška: 16 – 20 cm Materiál konstrukce: polyethylen (HDPE) Spotřeba: 3,20 ks/m² Suchá únosnost: 150 kg
Iglú tvarovky – Guttadrytek MAXI Sleva 9%
4x
Počet variant: 11

Gutta Guttadrytek MAXI

Tvarovky Guttadrytek Maxi určené k vytvoření ventilační dutiny v podlaze. Jde o ideální způsob izolace proti vlhkosti a odvětrání radonu. Vysušuje stavbu a úspěšně zamezuje jejímu vlhnutí a šíření plísní.

Výška: 15 – 60 cm Materiál konstrukce: polyethylen (HDPE) Spotřeba: 3,75 ks/m² Suchá únosnost: 75 kg
Iglú tvarovky – Izolace proti vlhkosti a radonu Guttadrytek ZP
 • Zdvojené podlahy
Sleva 9%
8x
Počet variant: 2

Gutta Guttadrytek ZP

Tvarovky Guttadrytek ZP určené k vytvoření ventilační dutiny v podlaze. Jde o ideální způsob izolace proti vlhkosti a odvětrání radonu. Využití nalezne při regulaci vlhkosti pro náročné prostory.

Výška: 5 – 10 cm Materiál konstrukce: polyethylen (HDPE) Spotřeba: 3,10 ks/m² Suchá únosnost: 100 kg
Iglú tvarovky – Izolace proti vlhkosti a radonu IGLÚ
 • Výprodej
Akce
14x
Počet variant: 8

Daliform Iglú D

Tvarovky Iglú určené k vytvoření ventilační dutiny v podlaze (suchá únosnost 75 kg/m2). Jde o ideální způsob izolace podlahy proti vlhkosti a odvětrání radonu. Spotřeba 4 ks/m2.

Výška: 8 – 22 cm Materiál konstrukce: polyethylen (HDPE) Spotřeba: 4,00 ks/m² Suchá únosnost: 75 kg

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.