Vážení zákazníci, rádi bychom Vás upozornili, že skladové zásoby zahradních domků, přístřešků a skleníků jsou omezené. Doporučujeme tedy nakupovat zahradní stavby na jaro 2022 již nyní.
Skladové zásoby zahradních domků, přístřešků a skleníků jsou omezené. Doporučujeme jejich nákup neodkládat.
Doporučujeme nakupovat zahradní stavby již nyní.
0

Králíkárny

Dřevěné králíkárny jsou vhodné pro chov domácích mazlíčků i chovných králíků. Všechny jsou vyrobeny z vysoce kvalitních dřevěných materiálů, které jsou většinou ošetřeny impregnací. Tato kombinace zaručuje dlouhou životnost. K dispozici jsou i varianty se zabudovanou zahrádkou.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější

1
Nejprodávanější králíkárny – Bohemit Bunny Králíkárna Bunny Precizně vyrobená králíkárna Bunny se čtyřmi kotci se zavíráním na západku. Je vyrobená z kvalitního smrkového dřeva, které lze na objednávku doplnit nátěrem s odstínem dle výběru. K dispozici je také rozšíření o krmící chodbičku nebo rošty. od 8 050 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 5
Lidovka
Králíkárny – Tuindeco Zijdehoen
(1)

Králíkárna Zijdehoen

Prostorná králíkárna Vinston o rozměrech 130 x 60 x 110 cm s výběhem se hodí k chovu až šesti králíků. Celá králíkárna je vyrobena z borového dřeva. 

Materiál konstrukce: borové dřevo Šířka: 1300 mm Výška: 1100 mm Impregnace: ano Počet kotců: 1 ks Krmící chodbička: ne
Cena / výkon
Králíkárny – Bohemit Bunny
  • 1
Od pondělí zakoupil 1 zákazník
(4)

Králíkárna Bunny

Precizně vyrobená králíkárna Bunny se čtyřmi kotci se zavíráním na západku. Je vyrobená z kvalitního smrkového dřeva, které lze na objednávku doplnit nátěrem s odstínem dle výběru. K dispozici je také rozšíření o krmící chodbičku nebo rošty.

Materiál konstrukce: smrkové dřevo Šířka: 1400 – 1800 mm Výška: 1600 mm Impregnace: ano Počet kotců: 4 ks Krmící chodbička: ne (lze dokoupit)
Pro náročné
Králíkárny – Bohemit Wally
(5)

Králíkárna Wally

Králíkárna Wally s devíti kotci ve třech podlažích. Česká výroba z nejkvalitnějšího smrkového dřeva. Dřevěná dvířka jsou vyplněna ocelovým pletivem a mají západku pro snadné uzavírání. V případě zájmu lze králikárnu rozšířit o rošty, krmící chodbičku nebo střešní krytinu. 

Materiál konstrukce: smrkové dřevo Šířka: 2000 – 2600 mm Výška: 2000 mm Impregnace: ano Počet kotců: 4 ks Krmící chodbička: ne (lze dokoupit)
Králíkárny – Tuindeco Rijnlander
(7)

Králíkárna Rijnlander

Velká králíkárna o rozměrech 134 x 60 x 130 cm se čtyřmi samostatnými boxy se zavíráním na západku je vhodná pro chov až patnácti králíků. 

Materiál konstrukce: borové dřevo Šířka: 1340 mm Výška: 1300 mm Impregnace: ano Počet kotců: 4 ks Krmící chodbička: ne
Králíkárny – Bohemit Daisy
(3)

Králíkárna Daisy

Králíkárna české výroby z kvalitního smrkového dřeva s šesti kotci ve dvou podlažích. Dřevěná dvířka jsou vyplněna ocelovým pletivem a mají západku pro snadné uzavírání. V případě zájmu lze králikárnu rozšířit o rošty, krmící chodbičku nebo střešní krytinu. Dřevo lze doplnit o nátěr s odstínem dle výběru.

Materiál konstrukce: smrkové dřevo Šířka: 2000 – 2600 mm Výška: 1600 mm Impregnace: ano Počet kotců: 4 ks Krmící chodbička: ne (lze dokoupit)

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.