0

Zakrývací plachty

Nejprodávanější

1
Nejprodávanější zakrývací plachty – Gutta Zakrývací plachta Guttaplane HW Zakrývací plachta Guttaplane HW Profesionální vysoce pevná tkaná plachta se zdvojenými kraji a ocelovými oky po celém obvodu po 1 m. UV stabilní ze stříbrné strany. Barva: zelená/stříbrná (hmotnost: 180 g/m2). od 138 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 4
Zakrývací plachty – Gutta Zakrývací plachta Guttaplane Standard
Právě si prohlíží 3 zákazníci
(2)

Zakrývací plachta Guttaplane Standard

Univerzální tkaná plachta se zdvojenými okraji a ocelovými oky po celém obvodu po 1 m. Plachta je UV stabilní. Barva: zelená/šedozelená. (hmotnost 80 g/m2)

Zakrývací plachty – Gutta Zakrývací plachta Guttaplane HW
  • 1
Právě si prohlíží 1 zákazník
(2)

Zakrývací plachta Guttaplane HW

Profesionální vysoce pevná tkaná plachta se zdvojenými kraji a ocelovými oky po celém obvodu po 1 m. UV stabilní ze stříbrné strany. Barva: zelená/stříbrná (hmotnost: 180 g/m2).

Zakrývací plachty – Bradas Nepromokavá krycí plachta Standard 6 m x 10 m
Právě si prohlíží 2 zákazníci

Nepromokavá krycí plachta Standard 6 m x 10 m

Nepromokavá zakrývací plachta slouží k ochraně objektů a předmětů v exteriéru i interiéru, okraje plachty jsou dvojité/zesílené, po obvodu jsou umístěna hliníková očka pro snadné uchycení plachy.

Zakrývací plachty – Bradas Nepromokavá zesílená krycí plachta
(2)

Nepromokavá zesílená krycí plachta

Nepromokavá zakrývací plachta se zvýšenou plošnou hmotností – 90 g/m2 (zelená barva), nebo 120 g/m2 (stříbrná barva). Dostupná v různých rozměrech. Vhodná k ochraně objektů a předmětů v exteriéru i interiéru. Okraje plachty jsou dvojité, po obvodu jsou očka pro snadné uchycení.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.