✪ AKTUÁLNĚ (dnes 31.3.) - Expedice skleníků i ostatních produktů je prozatím bez omezení, nákup neodkládejte. Osobní odběr pro podnikatele.
✪ AKTUÁLNĚ (dnes 31.3.) - Expedice skleníků i ostatních produktů je prozatím bez omezení.
✪ Expedice je prozatím bez omezení.
0

Poklopy

Přehledná nabídka profesionálních poklopů a mříží s komplexní škálou využití na šachty, jímky a studny. V sekci najdete vhodné produkty různé třídy zatížení do soukromých, veřejných i průmyslových prostor. Nyní si zvolte kategorii podle budoucího účelu použití.

Číst dále Skrýt
Poradíme jak na to:
Všechny články

Nejprodávanější

1
Kompozitní poklop Kompotech A15 Čtvercový (snadno udržovatelný) poklop je díky svým vlastnostem odolný i vůči agresivnímu prostředí. Určený pro záklop revizních šachet a jímek. Vyhotoven v protiskluzové úpravě z kompozitního UV stabilního materiálu. Tento poklop na šachtu zaručuje dlouhodobou životnost bez nároků na údržbu. Snáší také velké rozdíly teplot od -50°C do 280°C. Svetlost 600 x 600 mm.  1 970 Kč 1 911 Kč
2
Kompozitní poklop Kompotech A15 (vodotěsný a plynotěsný) Čtvercový, vodotěsný a plynotěsný poklop je díky svým vlastnostem odolný i vůči agresivnímu prostředí. Určený pro záklop revizních šachet a jímek. Vyhotoven v protiskluzové úpravě z kompozitního UV stabilního materiálu. Tento poklop na šachtu zaručuje dlouhodobou životnost bez nároků na údržbu. Snáší také velké rozdíly teplot od -50°C do 280°C. Šířka je 60 cm.  3 235 Kč 3 138 Kč
3
Hliníkový poklop Aludeck A30 Dvoudílný, vodotěsný a plynotěsný kovový poklop pro zadláždění do síly 10 mm je určený pro záklop revizních šachet a jímek, kde je kladen velký důraz na estetiku. Vyhotoven v protiskluzové úpravě z hliníkového UV stabilního materiálu, který zaručuje dlouhodobou životnost bez nároků na údržbu. Šířka je od 30 do 100 cm.  3 334 Kč od 3 234 Kč
4
Ocelový poklop Steeldeck CD 790R Ocelový hranatý kanalizační poklop pro zadláždění bez nutnosti betonáže s integrovaným otevíracím systémem je určený pro záklop revizních šachet a jímek. Vyroben z pozinkované oceli s polyetylenovým rámem. Světlost je dostupná ve dvou rozmerech. 2 396 Kč od 2 324 Kč
5
Ocelový poklop GA B125 Designový kovový poklop pro zadláždění venkovní dlažbou (bez těsnění) je určen pro záklop revizních šachet a jímek. Vyroben z oceli s povrchovou úpravou žárovým zinkováním. Hloubka vany je 80, 100 a 120 mm. Šířka je od 30 do 70 cm.  5 494 Kč od 5 329 Kč
6
Litinový poklop City D400 Kulatý litinový poklop (s těsněním) do běžného silničního provozu určený pro záklop revizních šachet a jímek. Vyhotoven v protiskluzové úpravě z litinového UV stabilního materiálu, který zaručuje dlouhodobou životnost bez nároků na údržbu. Průměr je 60 cm.  3 885 Kč 3 768 Kč
7
Samootevírací poklop Easy 150 Samootevírací, interiérový kovový poklop (s těsněním) ze slzičkového pozinkovaného plechu s mělkým profilem rámu pro snadné zabudování do podlahové konstrukce. Vyhotoven v protiskluzové úpravě bez nároků na údržbu. Šířka je 60 a 70 cm.  12 584 Kč od 12 206 Kč
8
Kompozitní poklop Kompotech A15 Kruhový (snadno udržovatelný) poklop je díky svým vlastnostem odolný i vůči agresivnímu prostředí. Určený pro záklop revizních šachet a jímek. Vyhotoven v protiskluzové úpravě z kompozitního UV stabilního materiálu. Tento poklop na šachtu zaručuje dlouhodobou životnost bez nároků na údržbu. Snáší také velké rozdíly teplot od -50°C do 280°C. Šířka je 60 cm.  1 912 Kč 1 855 Kč
9
Litinový poklop Aksess B125 Značkový čtvercový litinový hydraulický poklop bez zámku pro záklop šachet. Ergonomické otvírání a protizápachové provedení. Široký výběr rozměrů.  1 223 Kč od 1 186 Kč
10
Litinový poklop Rexess 2 D400 Značkový kruhový litinový poklop s kruhovým rámem ve tvaru L určený pro záklop šachet. Vyhotoven v protiskluzové úpravě z UV stabilního materiálu, který zaručuje dlouhodobou životnost bez nároku na údržbu. Průměr je 608 mm.  3 941 Kč 3 547 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 88
Akce
(1)

Litinový poklop Aksess B125

Značkový čtvercový litinový hydraulický poklop bez zámku pro záklop šachet. Ergonomické otvírání a protizápachové provedení. Široký výběr rozměrů. 

Akce
Právě si prohlíží 2 zákazníci
(1)

Litinový poklop Aksess B125 (se zámkem)

Značkový čtvercový litinový hydraulický poklop se zámkem pro záklop šachet. Ergonomické otvírání a protizápachové provedení. Široký výběr rozměrů. 

  • Doprava zdarma | od 2000 Kč
Sleva15%

Litinový poklop s rámem C250

Litinový poklop určený pro uzavření revizních šachet. Dodáván včetně rámu pro okamžité zabetonování.

Sleva10%

Litinový poklop Rexess 2 D400

Značkový kruhový litinový poklop s kruhovým rámem ve tvaru L určený pro záklop šachet. Vyhotoven v protiskluzové úpravě z UV stabilního materiálu, který zaručuje dlouhodobou životnost bez nároku na údržbu. Průměr je 608 mm. 

Sleva10%

Litinový poklop Rexess D400 (s ventilací)

Značkový kruhový litinový poklop s kruhovým rámem ve tvaru L a ventilací určený pro záklop šachet. Vyhotoven v protiskluzové úpravě z UV stabilního materiálu, který zaručuje dlouhodobou životnost bez nároku na údržbu. Průměr je 608 mm. 

Sleva10%

Litinový poklop Viatop Niveau D400

Značkový kruhový litinový poklop se samonivelačním rámem určený pro záklop šachet. Vyhotoven v protiskluzové úpravě z UV stabilního materiálu, který zaručuje dlouhodobou životnost bez nároku na údržbu. Průměr je 610 mm. 

Sleva10%
Právě si prohlíží 1 zákazník

Litinový poklop Viatop Niveau (s ventilací) D400

Značkový kruhový litinový poklop s ventilací a samonivelačním rámem určený pro záklop šachet. Vyhotoven v protiskluzové úpravě z UV stabilního materiálu, který zaručuje dlouhodobou životnost bez nároku na údržbu. Průměr je 610 mm. 

Sleva10%

Litinový poklop Viatop M D400

Značkový kruhový litinový poklop s rovným rámem určený pro záklop šachet. Vyhotoven v protiskluzové úpravě z UV stabilního materiálu, který zaručuje dlouhodobou životnost bez nároku na údržbu. Průměr je 610 mm. 

Sleva10%

Litinový poklop Viatop M D400 (s ventilací)

Značkový kruhový litinový poklop s ventilací a rovným rámem určený pro záklop šachet. Vyhotoven v protiskluzové úpravě z UV stabilního materiálu, který zaručuje dlouhodobou životnost bez nároku na údržbu. Průměr je 610 mm. 

Akce
Právě si prohlíží 1 zákazník
(2)

Polyuretanový poklop Manhole Cover B125

Čtvercový poklop na studnu (plastový) vyztužený skleněnými vlákny je určen pro záklop revizních šachet a jímek. Vyhotoven v protiskluzové úpravě z polyuretanu, který zaručuje dlouhodobou životnost bez nároku na údržbu. Poklop s těsněním je hermeticky uzavřen a zaručuje těsnost systému proti tlaku plynů nebo kapalin do 10 kPa. Šířka je od 30 do 60 cm.  

Akce

Polyuretanový poklop Manhole Cover 9060 B125

Hranatý poklop na studnu (plastový) vyztužený skleněnými vlákny je určen pro záklop revizních šachet a jímek. Vyhotoven v protiskluzové úpravě z polyuretanu, který zaručuje dlouhodobou životnost bez nároku na údržbu. Poklop s těsněním je hermeticky uzavřen a zaručuje těsnost systému proti tlaku plynů nebo kapalin do 10 kPa. Šířka je 60 x 90 cm. 

Akce

Polyuretanový hydrant C250

Hranatý hydrant vyztužený skleněnými vlákny je určen pro záklop revizních šachet a jímek. Vyhotoven v protiskluzové úpravě z polyuretanu, který zaručuje dlouhodobou životnost bez nároku na údržbu. Poklop je s rámem spojen pomocí vysouvacího čepu, který umožňuje jeho vyzvednutí a otočení bez demontáže. Šířka je 35 x 47 cm. 

Akce
Právě si prohlíží 2 zákazníci

Polyuretanový poklop Manhole Cover L B125

Kulatý poklop na studnu (plastový) s čtvercovým vnějším rozměrem vyztužený skleněnými vlákny je určen pro záklop revizních šachet a jímek. Vyhotoven v protiskluzové úpravě z polyuretanu, který zaručuje dlouhodobou životnost bez nároku na údržbu. Poklop s těsněním je hermeticky uzavřen a zaručuje těsnost systému proti tlaku plynů nebo kapalin do 10 kPa. Šířka je od 31,5 do 63 cm.  

Akce

Polyuretanový poklop Manhole Cover RCT D400

Kulatý poklop na studnu (plastový) s čtvercovým vnějším rozměrem vyztužený skleněnými vlákny je určen pro záklop revizních šachet a jímek. Vyhotoven v protiskluzové úpravě z polyuretanu, který zaručuje dlouhodobou životnost bez nároku na údržbu. Poklop s těsněním je hermeticky uzavřen a zaručuje těsnost systému proti tlaku plynů nebo kapalin do 10 kPa. Šířka je 70 cm.  

Akce

Polyuretanový poklop Manhole Cover B B125

Kulatý poklop na studnu (plastový) s kulatým vnějším rozměrem vyztužený skleněnými vlákny je určen pro záklop revizních šachet a jímek. Vyhotoven v protiskluzové úpravě z polyuretanu, který zaručuje dlouhodobou životnost bez nároku na údržbu. Poklop s těsněním je hermeticky uzavřen a zaručuje těsnost systému proti tlaku plynů nebo kapalin do 10 kPa. Šířka je 60 cm.

Akce

Polyuretanový poklop Manhole Cover DRK D400

Kulatý poklop na studnu (plastový) s kulatým vnějším rozměrem vyztužený skleněnými vlákny je určen pro záklop revizních šachet a jímek. Vyhotoven v protiskluzové úpravě z polyuretanu, který zaručuje dlouhodobou životnost bez nároku na údržbu. Poklop s těsněním je hermeticky uzavřen a zaručuje těsnost systému proti tlaku plynů nebo kapalin do 10 kPa. Šířka je 60 cm.

Akce

Kompozitní poklop Ekodeck HB B125

Čtvercový plastový poklop s hladkým rámem pro přímý kontakt s dlažbou určený k záklopu revizních šachet a jímek. Vyhotoven v protiskluzové úpravě z kompozitního UV stabilního materiálu, který zaručuje dlouhodobou životnost bez nároků na údržbu.  Šířka je 40 až 60 cm. 

Akce

Kompozitní poklop Ekodeck C250

Čtvercový plastový poklop s rámem pro zabetonování určený pro záklop revizních šachet a jímek. Vyhotoven v protiskluzové úpravě z kompozitního UV stabilního materiálu, který zaručuje dlouhodobou životnost bez nároků na údržbu. Šířka je 50 až 70 cm. 

Akce

Kompozitní poklop Ekodeck B125 (s těsněním a zámky)

Čtvercový plastový poklop s rámem pro zabetonování (s těsněním a zámky) určený pro záklop revizních šachet a jímek. Vyhotoven v protiskluzové úpravě z kompozitního UV stabilního materiálu, který zaručuje dlouhodobou životnost bez nároků na údržbu. Šířka je 60,2 cm. 

Akce

Kompozitní poklop Kompodeck A15

Funkční, odolný a estetický poklop určený pro záklop revizních šachet a jímek. Vyhotoven v protiskluzové úpravě z kompozitního UV stabilního materiálu a polyesterové pryskyřice se skleněnými vlákny. Tento poklop na šachtu zaručuje dlouhodobou životnost bez nároků na údržbu. Šířka je 59,5 x 59,5 cm a 90 x 59,5 cm.

Akce

Kompozitní poklop Kompodeck B125

Funkční, odolný a estetický poklop určený pro záklop revizních šachet a jímek. Vyhotoven v protiskluzové úpravě z kompozitního UV stabilního materiálu a polyesterové pryskyřice se skleněnými vlákny. Tento poklop na šachtu zaručuje dlouhodobou životnost bez nároků na údržbu. Šířka je od 59,5 až 90 cm.  

Akce
Právě si prohlíží 1 zákazník

Kompozitní poklop Kompodeck A15 (s těsněním a zámky)

Funkční, odolný a estetický poklop (s těsněním a zámky) určený pro záklop revizních šachet a jímek. Vyhotoven v protiskluzové úpravě z kompozitního UV stabilního materiálu a polyesterové pryskyřice se skleněnými vlákny. Tento poklop na šachtu zaručuje dlouhodobou životnost bez nároků na údržbu. Šířka je 59,5 x 59,5 cm a 90 x 59,5 cm.

Akce

Kompozitní poklop Kompodeck B125 (s těsněním a zámky)

Funkční, odolný a estetický poklop (s těsněním a zámky) určený pro záklop revizních šachet a jímek. Vyhotoven v protiskluzové úpravě z kompozitního UV stabilního materiálu a polyesterové pryskyřice se skleněnými vlákny. Tento poklop na šachtu zaručuje dlouhodobou životnost bez nároků na údržbu. Šířka je od 60,9 cm do 90 cm.

Akce
Právě si prohlíží 1 zákazník

Kompozitní poklop Kompodeck C250 (s těsněním a zámky)

Funkční, odolný a estetický poklop (s těsněním a zámky) určený pro záklop revizních šachet a jímek. Vyhotoven v protiskluzové úpravě z kompozitního UV stabilního materiálu a polyesterové pryskyřice se skleněnými vlákny. Tento poklop na šachtu zaručuje dlouhodobou životnost bez nároků na údržbu. Šířka je od 60,5 cm do 91,2 cm. 

Akce

Kompozitní poklop Kompodeck D400 (s těsněním a zámky)

Funkční, odolný a estetický poklop (s těsněním a zámky) určený pro záklop revizních šachet a jímek. Vyhotoven v protiskluzové úpravě z kompozitního UV stabilního materiálu a polyesterové pryskyřice se skleněnými vlákny. Tento poklop na šachtu zaručuje dlouhodobou životnost bez nároků na údržbu. Šířka je od 60,7 cm do 91,2 cm.

  • 1
Akce
Tento týden zakoupilo 5 zákazníků
(16)

Kompozitní poklop Kompotech A15

Čtvercový (snadno udržovatelný) poklop je díky svým vlastnostem odolný i vůči agresivnímu prostředí. Určený pro záklop revizních šachet a jímek. Vyhotoven v protiskluzové úpravě z kompozitního UV stabilního materiálu. Tento poklop na šachtu zaručuje dlouhodobou životnost bez nároků na údržbu. Snáší také velké rozdíly teplot od -50°C do 280°C. Svetlost 600 x 600 mm. 

Akce

Kompozitní poklop Kompotech B125

Čtvercový (snadno udržovatelný) poklop je díky svým vlastnostem odolný i vůči agresivnímu prostředí. Určený pro záklop revizních šachet a jímek. Vyhotoven v protiskluzové úpravě z kompozitního UV stabilního materiálu. Tento poklop na šachtu zaručuje dlouhodobou životnost bez nároků na údržbu. Snáší také velké rozdíly teplot od -50°C do 280°C. Šířka je 60 cm. 

  • 2
Akce
Právě si prohlíží 2 zákazníci
(3)

Kompozitní poklop Kompotech A15 (vodotěsný a plynotěsný)

Čtvercový, vodotěsný a plynotěsný poklop je díky svým vlastnostem odolný i vůči agresivnímu prostředí. Určený pro záklop revizních šachet a jímek. Vyhotoven v protiskluzové úpravě z kompozitního UV stabilního materiálu. Tento poklop na šachtu zaručuje dlouhodobou životnost bez nároků na údržbu. Snáší také velké rozdíly teplot od -50°C do 280°C. Šířka je 60 cm. 

Akce

Kompozitní poklop Kompotech D400 (s těsněním)

Hranatý (snadno udržovatelný) poklop (s těsněním) je díky svým vlastnostem odolný i vůči agresivnímu prostředí. Určený pro záklop revizních šachet a jímek. Vyhotoven v protiskluzové úpravě z kompozitního UV stabilního materiálu. Tento poklop na šachtu zaručuje dlouhodobou životnost bez nároků na údržbu. Snáší také velké rozdíly teplot od -50°C do 280°C. Šířka je 60 cm. 

Akce
(1)

Kompozitní poklop Kompotech D400 (s vodotěsným těsněním)

Hranatý (snadno udržovatelný) poklop (s vodotěsným těsněním) je díky svým vlastnostem odolný i vůči agresivnímu prostředí. Určený pro záklop revizních šachet a jímek. Vyhotoven v protiskluzové úpravě z kompozitního UV stabilního materiálu. Tento poklop na šachtu zaručuje dlouhodobou životnost bez nároků na údržbu. Snáší také velké rozdíly teplot od -50°C do 280°C. Šířka je 60 x 90 cm.

Akce
Tento týden zakoupili 2 zákazníci
(3)

Kompozitní poklop Kompotech A15

Kruhový (snadno udržovatelný) poklop je díky svým vlastnostem odolný i vůči agresivnímu prostředí. Určený pro záklop revizních šachet a jímek. Vyhotoven v protiskluzové úpravě z kompozitního UV stabilního materiálu. Tento poklop na šachtu zaručuje dlouhodobou životnost bez nároků na údržbu. Snáší také velké rozdíly teplot od -50°C do 280°C. Šířka je 60 cm. 

Akce

Kompozitní poklop Kompotech B125

Kruhový (snadno udržovatelný) poklop je díky svým vlastnostem odolný i vůči agresivnímu prostředí. Určený pro záklop revizních šachet a jímek. Vyhotoven v protiskluzové úpravě z kompozitního UV stabilního materiálu. Tento poklop na šachtu zaručuje dlouhodobou životnost bez nároků na údržbu. Snáší také velké rozdíly teplot od -50°C do 280°C. Šířka je 60 cm. 

Akce
(1)

Kompozitní poklop Kompotech D400 (s těsněním)

Kruhový (snadno udržovatelný) poklop s těsněním je díky svým vlastnostem odolný i vůči agresivnímu prostředí. Určený pro záklop revizních šachet a jímek. Vyhotoven v protiskluzové úpravě z kompozitního UV stabilního materiálu. Tento poklop na šachtu zaručuje dlouhodobou životnost bez nároků na údržbu. Snáší také velké rozdíly teplot od -50°C do 280°C. Šířka je 60 cm. 

  • 3
Akce
(5)

Hliníkový poklop Aludeck A30

Dvoudílný, vodotěsný a plynotěsný kovový poklop pro zadláždění do síly 10 mm je určený pro záklop revizních šachet a jímek, kde je kladen velký důraz na estetiku. Vyhotoven v protiskluzové úpravě z hliníkového UV stabilního materiálu, který zaručuje dlouhodobou životnost bez nároků na údržbu. Šířka je od 30 do 100 cm. 

Akce
Právě si prohlíží 1 zákazník

Hliníkový poklop Aludeck A15

Dvoudílný, vodotěsný a plynotěsný kovový poklop pro zadláždění do síly 10 mm je určený pro záklop revizních šachet a jímek, kde je kladen velký důraz na estetiku. Vyhotoven v protiskluzové úpravě z hliníkového UV stabilního materiálu, který zaručuje dlouhodobou životnost bez nároků na údržbu. Šířka je od 60 cm do 120 cm. 

Akce
(1)

Ocelový poklop GAP B125

Vodotěsný a plynotěsný poklop (s těsněním) z pozinkované oceli k předláždění dlažbou do síly 10 mm je určený pro záklop revizních šachet a jímek, kde je kladen velký důraz na estetiku.Tento kovový poklop je  vyhotoven v protiskluzové úpravě. Zaručuje dlouhodobou životnost bez nároků na údržbu. Šířka je od 30 cm do 100 cm. 

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.