Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Háky

V této kategorii naleznete žlabové háky pro instalaci žlabů na svislá nebo vodorovná okapová prkna. Jsou vyrobeny z plastu nebo kovu, některé varianty poskytují více možností jak vysoko lze žlab umístit. Barevně se doplňují s ostatními prvky okapových systémů.

Číst dále Skrýt
Háky –  Gutta Aqua
1x

Gutta Aqua

Plastový hák okapového systému Aqua slouží pro instalaci na svislé okapové prkno jako uchycení a podepření žlabu.

Háky –  Gutta Metal Aqua
1x

Gutta Metal Aqua

Pozinkovaný ocelový hák pro instalaci na vodorovné okapové prkno jako podopora okapového žlabu. Povrchově upravený polyesterovým lakem.

Háky –  Budmat ProAqua

Budmat ProAqua

Pozinkovaný žlabový hák ProAqua značky Budmat je hák určený pro okapový systém 75 / 60 mm a je kompatibilní s dalšími okapovými komponenty značky Budmat ze systému 75 / 60 mm. Háky jsou odolné vůči UV záření a korozi, bezúdržbové a barvostálé.

Háky –  Gutta Gara
+1

Gutta Gara

Odolný a vícevrstvě barevný ocelový hák pro instalaci na vodorovné okapové prkno jako podopora okapového žlabu. Dostupný o výšce 160 a 210 mm.

Háky –  Gutta Gara

Gutta Gara

Odolný a vícevrstvě barevný ocelový kroucený hák pro instalaci z boku na krokev jako podopora okapového žlabu. Dostupný o výšce 160 mm.

Háky –  Gutta Gara
+1

Gutta Gara

Odolný a vícevrstvě barevný ocelový čelní hák neboli římsový, který slouží pro instalaci na svislé okapové prkno jako uchycení a podepření žlabu. Dostupný o výšce 160 a 210 mm.

Háky –  Gutta Fenz

Gutta Fenz

Pozinkovaný žlabový hák pro uchycení a podepření okapového žlabu. Dostupný je v přímé, nebo kroucené variantě s využitím do míst s těžkým přístupem. 

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.