Přihlášení
Katalog produktů Skrýt
Zakázkové úpravy

Zakázkové úpravy

Padl vám do oka produkt z našeho sortimentu, ale k vaší spokojenosti by ho dovedla až mírná úprava? Mnohé z výrobků dokážeme modifikovat, či naformátovat dle přání a požadavků. 

Formátování

Řezání výchozího rozměru nabízíme u vybraného sortimentu zcela zdarma. Produkty s touto možností jsou graficky označeny štítkem „formátování“, které objednáte zadáním rozměrů pod výběrem varianty. V parametrických tabulkách vždy uvádíme možné procentuální odchylky.

Příklad sortimentu:

  • Plechy
  • Polykarbonátové desky
  • Plexiskla
  • Sklolaminátové role
Zakázkové úpravy

Modifikace

Optimalizace výrobku na přání zákazníka nabývá v našem katalogu mnohých podob i nacenění, vždy v závislosti na konkrétním produktu a dodavateli. Úpravy volíte z možností uvedených pod výběrem varianty na kartě zboží. 

Co dokážeme:

  • Lakování konstrukce skleníků
  • Prodlužování rámů skleníků
  • Výběr konstrukčních prvků zahradních domků

Berte, prosím, v potaz, že v souladu s ustanovením § 1837 občanského zákoníku nelze v případě zakoupení zboží upraveného na přání zákazníka odstoupit od kupní smlouvy. Případné technické dotazy nám podávejte skrze formulář.

Často se nás ptáte
Záruka kvality úpravy?

Za kvalitu provedené modifikace ručíme, u formátování garantujeme vyhotovení v mezích možné deklarované odchylky. Pokud při doručení naleznete vadu, musí být zapsána v přepravním listu, jedině tak je možné reklamovat.

Doba doručení?

Oproti standardní objednávce bude delší, ale závisí na konkrétní úpravě. Více informací najdete vždy u daného produktu.

Zájem o jinou modifikaci?

Pokud v nabídce nenaleznete požadovanou modifikaci, můžete nám poslat technický dotaz skrze náš formulář a my vás kontaktujeme ohledně možností. Odkaz na něj naleznete pod čarou.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.