0

Volná místa

(UPOVÍDANÁ) OPERÁTORKA INFOLINKY

Jsme menší sehraná parta lidí, která odpovídá našim zvídavým zákazníkům na ty nejzapeklitější dotazy. Baví nás komunikovat s lidmi, pomáhat jim s problémy, které mají a nalézat ta nejefektivnější řešení jejich kutilských projektů, například, jestli si vybrat skleník skleněný anebo polykarbonátový :)

Pokud také ráda komunikujete s lidmi, učíte se novému a je Vám blízký Hobby sortiment, jednoduše vše kolem domu a zahrady, pak jste ideální kandidátkou pro doplnění našeho Buildex týmu!

PS: Nehledáme technika, ale přirozenou a milou průvodkyni nákupem na našem e-shopu www.buildex.cz.

Co vás čeká

  1. Netradiční práce v oboru dům, byt a zahrada
  2. Postupné učení se novým znalostem
  3. Péče o naše zákazníky během nákupu na E-shopu
  4. Koordinace obchodních zakázek pro realizační firmy
  5. Komunikace s dodavateli (vše v češtině/slovenštině)

Jaké znalosti a dovednosti byste měla mít

  1. Přirozená upovídanost, lidskost
  2. Samostatnost a organizace vlastního času
  3. Vztah k hobby sortimentu
  4. Asertivnost ve stresové situaci
  5. Slovenština (výhodou, ne podmínkou)
  1. Vhodné i pro 50+ a absolventy
  2. Praxe není vůbec podmínkou, vše Vás rádi naučíme

Co vám můžeme nabídnout

  1. Výbornou dostupnost i pro mimopražské, kancelář na nádraží Veleslavín (metro A, vlak, autobus)
  2. Firemní jídelnu
  3. Práci v menší stabilní firmě, kde má každý prostor kariérního růstu
  4. Možnost aktivně ovlivnit směřování firemních rozhodnutí
  5. Průběžná školení v oboru a jazykové kurzy
  6. Pracovní doba je v pracovní dny od 8 do 16:30 hodin
  7. Mobilní telefon i pro soukromé hovory, notebook
  8. Parkování v areálu
  1. HPP (na OSVČ dohodou)
  2. Plat podle zkušeností
  3. Nastoupit můžete ihned

Těšíme se na vaše motivační dopisy, kde zdůrazníte proč bychom si Vás měli pozvat na pohovor. Dopis včetně strukturovaného životopisu nám můžete zaslat na e-mailovou adresu info@buildex.cz.

Adresa kanceláře: Lužná 716/2, Praha 6
Firma: BUILDEX GROUP s.r.o.
K rukám: Ing. Pavla Fürsta
Kontakt: 728 490 810

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.