Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Keramzit

Keramické kamenivo, nebo-li keramzit se používá zejména jako tepelná a zvuková izolace v bytových, rodinných nebo průmyslových stavbách. Jedná se o lehký keramický granulát s vysokou odolností vůči teplotním rozdílům. Slouží především jako izolační, podkladní a vyrovnávací zásyp.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější keramzit –  - Keramzit Liapor (big bag) Liapor se používá zejména jako tepelná a zvuková izolace, podkladní a vyrovnávací zásyp, nebo jako filtrační násypy pro čištění odpadních vod. Liapor je uložen ve vacích o rozmere 100 x 100 x 100 cm. 3 001 Kč od 2 851 Kč
2
Nejprodávanější keramzit –  - Keramzit Liapor Liapor se používá zejména jako tepelná a zvuková izolace, podkladní a vyrovnávací zásyp, nebo jako filtrační násypy pro čištění odpadních vod. 192 Kč od 173 Kč
Keramzit –  - Sleva 10%
2x
Počet variant: 3

Keramzit Liapor

Liapor se používá zejména jako tepelná a zvuková izolace, podkladní a vyrovnávací zásyp, nebo jako filtrační násypy pro čištění odpadních vod.

Keramzit –  - Akce
4x
Počet variant: 3

Keramzit Liapor (big bag)

Liapor se používá zejména jako tepelná a zvuková izolace, podkladní a vyrovnávací zásyp, nebo jako filtrační násypy pro čištění odpadních vod. Liapor je uložen ve vacích o rozmere 100 x 100 x 100 cm.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.