Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Ploty

Řešíte oplocení zahrady a nevíte, jaký materiál zvolit? Pokud sháníte tradiční plotovky, které však budou odolné vůči dešti, pak jsou pro Vás ideální volbou ty z WPC dřevoplastu.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější ploty – Biohort Plotový dílec Biohort Plotový dílec Dekorativní zástěna pro ochranu soukromí. Individuálně konfigurovatelná, jednoduchá montáž a extrémní odolnost. Umožňuje připojení ke stěně domu. od 5 199 Kč
2
Nejprodávanější ploty – Biohort Akryl Biohort Akryl Dekorativní zástěna pro ochranu soukromí s akrylovým sklem. Individuálně konfigurovatelná, jednoduchá montáž a extrémní odolnost. Umožňuje připojení ke stěně domu. od 6 999 Kč
3
Nejprodávanější ploty – Biohort Sloupek pro povrchové ukotvení Biohort Sloupek pro povrchové ukotvení Výškově nastavitelný sloupek pro povrchové ukotvení plotového dílce Biohort. Lze použít jako počáteční, koncový, rohový nebo spojovací sloupek. od 3 599 Kč
4
Nejprodávanější ploty – Covernit svařované rabicové Covernit svařované rabicové Pletivo je vyrobeno z ocelového pozinkovaného drátu s letovanými spoji a slouží pro hobby i profesionální použití. Rozměry 1 x 50 m. 43,40 Kč
Lidovka
Ploty – G21 WPC plotovka Hesia

G21 WPC plotovka Hesia

Bezúdržbové WPC oplocení z dřevoplastu s realistickým dřevodekorem. Plotovky díky svému materiálu odolávají dřevokazným houbám, hmyzu, jsou barvostálé a odolné proti chemickým látkám.

Cena / výkon
Ploty – Gutta WPC plotovka
2x

Gutta WPC plotovka

Bezúdržbové WPC plotovky Guttafence jsou vyrobeny z tzv. dřevoplastu s reliéfem imitujícím kresbu dřeva.

Pro náročné
Ploty – Gutta Plotový dílec Guttafence laminát
+3

Gutta Plotový dílec Guttafence laminát

Bezúdržbové plotové dílce se stálobarevnou laminátovou výplní a masivní konstrukcí o šíři 2,2 m, která je zhotovena z eloxovaného hliníku a na koncích opatřena zesílenými zámky pro zasunutí laminátových lamel.

Ploty – Scobax pletivo
7x

Scobax pletivo

Rabicové pletivo určeno pro snadnější aplikaci omítkovin na nesoudržné a nepřilnavé povrchy. Tvořeno sítí z ocelového pozinkovaného drátu s letovanými spoji. Rozměr 1 × 50 m.

Ploty – Covernit WPC plotovka Coverfence

Covernit WPC plotovka Coverfence

Bezúdržbové WPC plotovky Coverfence jsou vyrobeny z tzv. dřevoplastu s reliéfem imitujícím kresbu dřeva. Spojením těchto dvou materálů odolávají plotovky lépe dřevokazným houbám, hnilobě a hmyzu.

Ploty – Covernit Rýgl Coverfence pro WPC plotovky

Covernit Rýgl Coverfence pro WPC plotovky

Rýgle pro WPC plotovky vyrobené z práškově lakované pozinkované oceli. Dostupné ve 3 rozměrech.

Ploty – Biohort Plotový dílec
 • Doprava zdarma

Biohort Plotový dílec

Dekorativní zástěna pro ochranu soukromí. Individuálně konfigurovatelná, jednoduchá montáž a extrémní odolnost. Umožňuje připojení ke stěně domu.

Ploty – Gutta Guttafence drevo dekor

Gutta Guttafence drevo dekor

Vyráběné na zakázku, bezúdržbové, barvostálé, vyrobeny z jednostranně, nebo oboustranně pozinkovaného ocelového plechu o síle 0,5 mm s antikorozní povrchovou úpravou, líc v dekoru dřeva 35 µm, rub šedá 15 µm.

Ploty – Gutta Guttafence PE

Gutta Guttafence PE

Vyráběné na zakázku, bezúdržbové, barvostálé, vyrobeny z oboustranně pozinkovaného ocelového plechu o síle 0,5 mm s antikorozní povrchovou úpravou – organický povlak lesk 25 µm.

Ploty – Gutta Guttafence Ultramat

Gutta Guttafence Ultramat

Zakázkově vyráběná bezúdržbová plechová plotovka zhotovená z pozinkovaného ocelového plechu síly 0,5 mm, který je opatřen speciální antikorozní povrchovou úpravou. Plotovky jsou dodávány ve variatách se zaobleným nebo rovným koncem.

Ploty – Gutta WPC plotovka Drážkovaná
1x

Gutta WPC plotovka Drážkovaná

Bezúdržbové WPC oplocení z dřevoplastu s jednostranným drážkováním a realistickým dřevodekorem. Plotovky díky svému materiálu odolávají dřevokazným houbám, hmyzu, jsou barvostálé a odolné proti chemickým látkám.

Ploty – Tenax Treplas
 • Výprodej
1x

Tenax Treplas

Plastová mřížka vhodná jako opora pro popínavé rostliny.

Ploty – Tenax Záhradný Arcodeco
 • Výprodej

Tenax Záhradný Arcodeco

Dekorativní plot z vysoce kvalitního materiálu slouží např. k ohraničení zahrad, oddělení záhonů, apod.

Ploty – Gutta Guttatop T6
1x

Gutta Guttatop T6

Trapézový plech z oboustranně pozinkovaného ocelového plechu o tloušťce 0,5 mm s reliéfním povrchem v imitaci zlatého dubu se hodí jako bezúdržbová alternativa dřevěných palubek.

Určení: stěny Profil: trapéz Výška profilu: 6 mm Šířka (efektivní): 1 200 mm Šířka (celková): 1 225 mm Maximální délka listu: 2 000 mm Tloušťka: 0,5 mm Tloušťka laku: 25 µm Zinkování: 275 g/m²
Ploty – Biohort Akryl
 • Doprava zdarma

Biohort Akryl

Dekorativní zástěna pro ochranu soukromí s akrylovým sklem. Individuálně konfigurovatelná, jednoduchá montáž a extrémní odolnost. Umožňuje připojení ke stěně domu.

Ploty – Gutta Plotový dílec Guttafence Smart
1x

Gutta Plotový dílec Guttafence Smart

Designové oplocení s realistickým dřevodekorem pro moderní rodinné domy. Konstrukce o šíři 2,1 m je vyrobena z eloxovaného hliníku, opatřena speciálními, zesílenými zámky pro zasunutí výplňových stálobarevných WPC dílců. Napojením modulů lze vytvořit libovolně dlouhý plot.

Ploty – Gutta plotového dílce Guttafence Premium WPC

Gutta plotového dílce Guttafence Premium WPC

Praktický zakončovací plotový dílec z eloxovaného hliníku s bezúdržbovou dřevoplastovou výplní.

Ploty – Gutta Plotový dílec Guttafence Premium WPC

Gutta Plotový dílec Guttafence Premium WPC

Dřevoplastové plotové dílce s robustní hliníkovou konstrukcí v moderním antracitovém designu s možností osazení polykarbonátové prosvětlovací lamely.

Ploty – Gutta plotového dílce Guttafence Premium laminát
+2

Gutta plotového dílce Guttafence Premium laminát

Začáteční a koncové prodloužení laminátových plotových dílců s elegantním dřevěným dekorem, odolným vůči UV záření a povětrnosti. Odolná kostrukce z eloxovaného hliníku a inteligentním systémem zámků k zasunování výplní.

Ploty – Gutta Sloupek Guttafence Smart

Gutta Sloupek Guttafence Smart

Využívá se pro ukončení plotového dílce Guttafence Smart a je vyroben z eloxovaného hliníku o výšce 1980 mm.

Ploty – Gutta Guttafence

Gutta Guttafence

Ocelový sloupek z kvalitní pozinkované oceli tvoří základ pro upevnění plotu k podkladu.

Ploty – Gutta Rýgle Guttafence

Gutta Rýgle Guttafence

Rýgle z kvalitní pozinkované oceli slouží jako příčník k upevnění plotovek.

Ploty – Covernit svařované rabicové

Covernit svařované rabicové

Pletivo je vyrobeno z ocelového pozinkovaného drátu s letovanými spoji a slouží pro hobby i profesionální použití. Rozměry 1 x 50 m.

Ploty – Gutta Upevnění sloupku do podezdívky

Gutta Upevnění sloupku do podezdívky

Upevnění sloupku do podezdívky z kvalitní pozinkované oceli.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.