Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Vybavení domácnosti

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější vybavení domácnosti – COSI Timber COSI Timber Plynová lucerna s uzavíracím bezpečnostním ventilem, perfektní na terasy, stoly a na cesty. Lampa o výkonu 0,29 kW se spotřebou 30g/h je ideálním přenosným společníkem. Nabídka tohoto modelu je i ve čtvercovém provedení. od 3 990 Kč
2
Nejprodávanější vybavení domácnosti – G21 230 G21 230 Domácí digitální trezor, otevírání pomocí elektronického zámku na PIN kód. Mechanický zámek pro případ nouze. Možnost zazdění do zdi. Trezor je o rozměrech 230 x 170 x 170 mm.  1 390 Kč 912 Kč
3
Nejprodávanější vybavení domácnosti – COSI Flow COSI Flow Čtvercový stůl s dřevěnou deskou v přírodní nebo antracitové barvě s úložným prostorem a plynovým ohništěm o výkonu 9 kW. Navzdory své nízké výšce stolu má stále prostor pro umístění 5 kg plynové bomby do vestavěného oddílu, který je diskrétně umístěn uvnitř stolu. od 31 990 Kč
4
Nejprodávanější vybavení domácnosti – G21 Digitální trezor 350 G21 Digitální trezor 350 Digitální trezor s příčnou přihrádkou a elektronickým zámkem na PIN kód. Mechanický zámek pro případ nouze. Možnost zazdění do zdi či přichycení na zeď. Trezor je o rozměrech 350 x 250 x 250 mm.  1 990 Kč 1 833 Kč
5
Nejprodávanější vybavení domácnosti – G21 Digitální trezor 450 G21 Digitální trezor 450 Digitální trezor s elektronickým zámkem na PIN kód pro jednoduchou obsluhu s mechanickým zámkem pro případ nouze. Nabízí se možnost zazdění do zdi, či ke stěně. Sejf je o rozměrech 350 x 450 x 350 mm. 3 990 Kč 2 747 Kč
6
Nejprodávanější vybavení domácnosti – COSI Cosiscoop Urban COSI Cosiscoop Urban Větší lucerna moderního designu z oceli s rámečkem z teaku a madlem pro přenášení. S výškou 45 cm a stranami 18 cm rozhodně vynikne a zpříjemní vaše pobyty venku. Bezpečnost zajišťuje ochranné sklo a uzavírací bezpečnostní ventil pro jednoduché zhasnutí a znovuzapálení.  5 490 Kč
7
Nejprodávanější vybavení domácnosti – COSI line COSI line Stůl kombinovaný s hořákem, který ale ponechává dostatek prostoru pro pozvání všech vašich přátel nebo rodiny na drink. Stůl je široký 80 cm a 120 cm dlouhý. Keramická deska stolu s rámem z nerezové oceli činí tento stůl s ohništěm extrémně silným a zajišťuje jeho dlouhou životnost. 39 990 Kč
8
Nejprodávanější vybavení domácnosti – Stachema Citrus Stachema Citrus Stachema Fungi Spray bezchlorový Citrus je kapalný přípravek určený k likvidaci plísní v domácnostech, zejména v koupelnách na vany a umyvadla, obklady, spáry mezi obklady, dlažbu a ve zdravotnických a potravinářských zařízeních. Disponuje vůní citrusu. 108 Kč
Lidovka
Vybavení domácnosti – COSI Timber
 • Doprava zdarma
3x

COSI Timber

Plynová lucerna s uzavíracím bezpečnostním ventilem, perfektní na terasy, stoly a na cesty. Lampa o výkonu 0,29 kW se spotřebou 30g/h je ideálním přenosným společníkem. Nabídka tohoto modelu je i ve čtvercovém provedení.

Cena / výkon
Vybavení domácnosti – Scobax reflektor GLS-386C
2x

Scobax reflektor GLS-386C

Venkovní solární LED reflektor s vysokým výkonem a světelným senzorem.

Pro náročné
Vybavení domácnosti – G21 Trezor Sleva 8%
6x

G21 Trezor

Trezor na zbraně z ocelového plechu o síle 2 mm. Uzavření na mechanický zámek a 5 kovových rozvorů. Pěnové držáky až pro 5 dlouhých zbraní a oddělená skříňka pro střelivo. Trezor je o rozměrech 1450 x 340 x 350 mm.

Vybavení domácnosti – Solarfam Solární panel Sleva 33%
Počet variant: 4

Solarfam Solární panel

Monokrystalický solární panel, který je navržený pro mobilní aplikace. Vyniká vodotěsnou konstrukcí a snadnou obsluhou. Použitý materiál vykazuje vysokou absorpci slunečního světla a dlouhou životnost.

Vybavení domácnosti – Scobax Smeták úklidový Sleva 9%

Scobax Smeták úklidový

Univerzální dřevěný smeták se syntetickými vlákny a nelakovanou dřevěnou násadou.

Vybavení domácnosti – Scobax Přepravka

Scobax Přepravka

Přepravka na ovoce a zeleninu je vyrobena z pevného plastu a je ideální pro přenos, přepravu a uchování zeleniny a ovoce. Je také vhodná pro použití s jakýmkoliv pevným materiálem, jako například jiné potraviny, dřevo a další.

Vybavení domácnosti – Scobax Páska stahovací 7,2 mm

Scobax Páska stahovací 7,2 mm

Páska stahovací je plastová montážní páska určená k upevnění jakýchkoli předmětů. Stahovací pásky se vyrábějí v různých délkách a barvách, mají tepelnou a korozní odolnost a jsou UV stabilní.

Vybavení domácnosti – Scobax Smeták sálový
Počet variant: 1

Scobax Smeták sálový

Smeták sálový s násadou je tradiční smeták, který je 40 cm široký a je ideální pro úklid venkovních i vnitřních prostor. Smeták disponuje kovovým držadlem pro násadu bez závitu a také samotnou dřevěnou násadou, která je 150 cm dlouhá.

Vybavení domácnosti – Scobax Smeták sálový bez násady
Počet variant: 1

Scobax Smeták sálový bez násady

Smeták sálový je tradiční smeták, který je 80 cm široký a je ideální pro úklid venkovních i vnitřních prostor. Smeták disponuje kovovým držadlem pro násadu bez závitu. Tento smeták je dodáván bez násady.

Vybavení domácnosti – Scobax Páska stahovací bílá

Scobax Páska stahovací bílá

Páska stahovací je plastová montážní páska určená k upevnění jakýchkoli předmětů. Stahovací pásky se vyrábějí v různých délkách a barvách, mají tepelnou a korozní odolnost a jsou UV stabilní. Balení obsahuje 50 kusů.

Vybavení domácnosti – Solarfam Solární panel Sleva 12%
Počet variant: 3

Solarfam Solární panel

Vysokokapacitní fotovoltaický panel, který zajišťuje absorpci záření i při sabém slunečním svitu, a to díky monokrystalickým křemíkovým článkům. Panel je odolný vůči nárazům.

Vybavení domácnosti – G21 230 Sleva 34%
5x

G21 230

Domácí digitální trezor, otevírání pomocí elektronického zámku na PIN kód. Mechanický zámek pro případ nouze. Možnost zazdění do zdi. Trezor je o rozměrech 230 x 170 x 170 mm. 

Vybavení domácnosti – Bohemit Lavice Pine
 • Zakázková výroba
1x

Bohemit Lavice Pine

Lavice Pine je ručně vyrobena z masivu severské borovice, určená do interiéru domů, chat a chalup. Kresba dřeva je zvýrazněna díky jemnému ošetření olejem, který zároveň zvyšuje odolnost a životnost výrobku. 

Vybavení domácnosti – Bohemit Jídelní stůl Fachman
 • Zakázková výroba
2x

Bohemit Jídelní stůl Fachman

Ručně vyrobený jídelní stůl z české dílny se pyšní krásnými ostrými křivkami s olejovou povrchovou úpravou, které dodávají stolu luxusní vzhled a eleganci. Stůl Dorien se tak hodí do každé dřevostavby, chaty nebo chalupy. 

Vybavení domácnosti – COSI Flow
 • Doprava zdarma
3x

COSI Flow

Čtvercový stůl s dřevěnou deskou v přírodní nebo antracitové barvě s úložným prostorem a plynovým ohništěm o výkonu 9 kW. Navzdory své nízké výšce stolu má stále prostor pro umístění 5 kg plynové bomby do vestavěného oddílu, který je diskrétně umístěn uvnitř stolu.

Materiál konstrukce: hliník Typ rámu: otevřený Deska: teakové dřevo, hliník Výkon hořáku: 9,0 kW
Vybavení domácnosti – Bohemit Lavice Bukanýr
 • Zakázková výroba
1x

Bohemit Lavice Bukanýr

Excelent je celodřevěná lavice s černým podnožím a lehce patinovanou deskou, vyrobená ze 100% masivu borovice ve vintage stylu. Povrch lavice je ošetřený mořením a lakovaním pro zvýšení odolnosti a životnosti výrobku. Určena je především do interiéru, kombinovat ji lze s jídelním stolem Excelent.

Vybavení domácnosti – COSI Cosiscoop Cement
 • Doprava zdarma

COSI Cosiscoop Cement

Plynová lucerna s uzavíracím bezpečnostním ventilem, perfektní na terasy, stoly a na cesty. Lampa o výkonu 0,29 kW se spotřebou 30g/h je ideálním přenosným společníkem. Nabídka tohoto modelu je i ve čtvercovém provedení.

Vybavení domácnosti – COSI Cosiscoop Basket high
1x

COSI Cosiscoop Basket high

Cosiscoop Basket – vysoký sice na první pohled vypadá trochu jako koš, je to prémiová záležitost, kterou můžete umístit kdekoli ve vaší zahradě. Je dodáván vč. podstavce.

Vybavení domácnosti – Bohemit Jídelní stůl Bukanýr
 • Zakázková výroba
1x

Bohemit Jídelní stůl Bukanýr

Masivní jídelní stůl ve venkovském stylu nabízí kombinaci krásné syté antracitové barvy s přírodní borovou deskou v jemné patině. V kombinaci s lavicí Excelent tak získáte optimální komplet vhodný do interiéru domu, chaty nebo chalupy.

Vybavení domácnosti – COSI Cosiscoop Dome
 • Doprava zdarma

COSI Cosiscoop Dome

Větší lucerna s uzavíracím bezpečnostním ventilem, perfektní na terasy, balkon nebo zahradu. Lampa o výkonu 0,29 kW se spotřebou 30g/h se tak stává ideálním přenosným společníkem. Lucerna je vytvořena z oceli a skla v industriálním stylu.

Vybavení domácnosti – Bohemit Lavice Rezident
 • Zakázková výroba
1x

Bohemit Lavice Rezident

Celodřevěná lavice Pur je směsí masivu z ořechu a dubu. Olejovaný a lakovaný povrch dává vyniknout přirozené kresbě dřeva, zároveň však zajištuje povrchovou ochranu a prodlužuje životnost výrobku. Lavice Pur se díky svému rustikálnímu vzhledu hodí k jakémukoliv dřevěnému nábytku.

Vybavení domácnosti – Bohemit Lavice Brundibár
 • Zakázková výroba
1x

Bohemit Lavice Brundibár

Vintage lavice Farel pochází z poctivé české výroby, při které je použit borovicový masiv. Povrch lavice je následně mořen a lakován, aby byla dosažena maximální ochrana a životnost výrobku. Lavice je určena převážně do interiéru domu, chat a chalup.

Vybavení domácnosti – COSI Cosiscoop Pillar L
2x

COSI Cosiscoop Pillar L

Větší lucerna s uzavíracím bezpečnostním ventilem, perfektní na terasy, balkon nebo zahradu. Lampa o výkonu 0,85 kW se spotřebou 73g/h je vytvořena z kovu, dřeva a skla ve tvaru sloupu. Pilíře Cosiscoop jsou samostatné objekty, které zaujmou pozornost na jakémkoli místě.

Vybavení domácnosti – COSI Cosipure 100 Wood
 • Doprava zdarma
3x

COSI Cosipure 100 Wood

Čtvercový stůl s plynovým ohništěm o rozměrech 100 x 100 x 50 cm. Robustní hliníková konstrukce v kombinaci s dřevěnou deskou a hořákem o výkonu 9,0 kW. Do rámu lze snadno umístit plynové láhve o výšce 40 cm tj. až 5 kg kompozitní plynové lahve.

Materiál konstrukce: hliník Typ rámu: plný Deska: teakové dřevo Výkon hořáku: 9,0 kW

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.