Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Květináče

Stylové designové květináče různych typů, barev a velikostí vyrobené ze silného kompozitního materiálu. Jsou vysoce odolné vůči nepříznivým povětrnostným vlivům i mrazům. Květináče z naší nabídky jsou skvělým doplňkem do interieru i do zahrádky.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější květináče – Linea Ratan Big Samozavlažovací květináč Linea Ratan Big Samozavlažovací květináč s ratanovým povrchem z řady Linea Ratan Big ve dvoou barevných variantech a moderním designu. Je vyroben z odolního materiálu, a tak je vhodný i do exteriéru. 2 490 Kč 1 849 Kč
2
Nejprodávanější květináče – Květináč Cylinder Květináč Cylinder Nizkoudržbový květináč v imitaci přírodního ratanu obsahuje dvojité stěny, vestavěný drenážní otvor a vyvýšené dno, které ušetří zeminu. Výroben z plastů odolného vůči rzi, hnilobě a nepřízni počasí. 799 Kč od 622 Kč
Lidovka
Květináče – Květináč G21 Sleva 9%
2x

Květináč Industrial Cork

Valcovitý květináč z řady Industrial v barvě antracit. Je odolný vůči nepříznivým povětrnostným podmínkám a mrazům, a to díky kvalitnímu a silnému kompozitnímu materiálu. To ho dělá vhodným doplňkem i do venkovního prostředí.

Cena / výkon
Květináče – Květináč G21 Natur Tube Sleva 12%
6x

Květináč Natur Tube

Vysoký čtvercový květináč Natur Tube v šedé barvě. Je odolný vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám a mrazům, a to díky kvalitnímu a silnému kompozitnímu materiálu. Květináč je vhodným doplňkem i do venkovního prostředí. 

Pro náročné
Květináče – Linea Ratan Big Sleva 26%
5x

Samozavlažovací květináč Linea Ratan Big

Samozavlažovací květináč s ratanovým povrchem z řady Linea Ratan Big ve dvoou barevných variantech a moderním designu. Je vyroben z odolního materiálu, a tak je vhodný i do exteriéru.

Květináče – Cube Mini Sleva 49%
3x

Samozavlažovací květináč Cube Mini

Samozavlažovací květináč z řady Cube Mini ve třech barvevních variantech a moderním desiignu je praktickým pomocníkem při pěstování rostlin. Je vyroben z odolního materiálu, a tak je vhodný i do exteriéru. 

Květináče – Combi Sleva 32%
3x

Samozavlažovací květináč Combi

Samozavlažovací květináč z řady Combi ve dvou barevných variantech obsahuje 2 samozavlažovací nádobky v jednom. Hranatý květináč v moderním designu je praktickým pomocníkem při pěstování rostlin.

Květináče – Samozavlažovací květináč Linea Sleva 24%

Samozavlažovací květináč Linea

Samozavlažovací květináč z řady Linea krychlovitého tvaru ve dvou barevných variantech. Je vysoký 76 cm a vyroben z kvalitního odolního materiálu. Je proto vhodný i do exteriéru.

Květináče – Květináč G21 Natur Box Sleva 11%
3x

Květináč Natur Box

Vyšší obdélníkový květináč řady Natur Box šedé barvy. Je odolný vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám a mrazům, a to díky kvalitnímu a silnému kompozitnímu materiálu. Květináč je vhodným doplňkem i do venkovního prostředí. 

Květináče – Květináč Sleva 9%
2x

Květináč Baltic Bowl

Kulatý světle šedý květináč z řady Baltic je vyroben z kvalitního silného kompozitního materiálu, který ho dělá odolným vůči mrazu a nepříznivým povětrnostným podmínkám. Květináč je proto vhodný i do venkovního prostředí.

Květináče – Květináč Baltic Brick Sleva 10%
1x

Květináč Baltic Brick

Hranatý květináč světle šedé barvy z řady Baltic. Je vyroben z kvalitního kompozitního materiálu a to ho dělá odolným i v nepříznivých pověternostných vlivech a mrazech. Díky tomu je vhodný i do exterieru. 

Květináče – Baltic Coil Sleva 9%
2x

Květináč Baltic Coil

Válcovitý květináč světle šedé barvy z řady Baltic. Je odolný vůči nepříznivým povětrnostným podmínkám a mrazům díky kvalitnímu kompozitnímu materiálu, což z něho dělá skvělý doplněk i do exterieru. 

Květináče – Květináč G21 Sleva 9%
3x

Květináč Baltic Plump

Vysoký kulatý květináč světle šedé barvy z řady Baltic. Je vyrobený ze silného kompozitního materiálu, a to ho dělá odolným vůči nepříznivým povětrnostným podmínkám i mrazu. Květináč Baltic Plump je proto vhodný i do exteriéru.

Květináče – Květináč G21 Sleva 9%
2x

Květináč Baltic Roll

Kulatý květináč se zkosenými stranami z řady Baltic ve světle šedé barvě. Je vyroben z kvalitního kompozitního materiálu a to ho dělá odolným i v nepříznivých pověternostných vlivech a mrazech, a taky vhodným doplňkem do venkovního prostředí. 

Květináče – Květináč Cylinder Sleva 22%
4x

Květináč Cylinder

Nizkoudržbový květináč v imitaci přírodního ratanu obsahuje dvojité stěny, vestavěný drenážní otvor a vyvýšené dno, které ušetří zeminu. Výroben z plastů odolného vůči rzi, hnilobě a nepřízni počasí.

Květináče – Květináč Element Block Sleva 9%
3x

Květináč Element Block

Krychlovitý květináč hnědé barvy z řady Element je odolný vůči nepříznivým povětrnostným podmínkám i mrazu díky silnému a kvalitnímu kompozitnímu materiálu. Díky tomu je květináč vhodný i do exterieru. 

Květináče – Květináč G21 Sleva 9%
2x

Květináč Element Cork

Valcovitý květináč z řady Element hnědé barvy. Je odolný vůči nepříznivým povětrnostným podmínkám a mrazům, a to díky kvalitnímu a silnému kompozitnímu materiálu. To ho dělá vhodným doplňkem i do venkovního prostředí.

Květináče – Květináč G21 Sleva 9%
2x

Květináč Element Cube

Krychlovitý květináč z řady Element hnědé barvy. Je vyroben ze silného kompozitního materiálu, a to ho dělá odolným vůči silným mrazům a nepříznivým povětrnostným podmínkám, a proto je květináč vhodný i do exteriéru.

Květináče – Květináč
5x

Květináč Element Cube

Krychlovitý květináč hnědé barvy z řady Element. Kvalitní kompozitní materiál zaručuje odolnost květináče vůči nepříznivým povětrnostným podmínkám a mrazům, a tak je vhodný i do exterieru. 

Květináče – Květináč Akce
1x

Květináč Element Linea

Krychlovitý vysoký květináč hnědé barvy z řady Element. Odolnost vůči mrazu a nepříznivým povětrnostným podmínkám zaručuje kvalitní kompozitní materiál, a to dělá květináč Element Linea vhodným doplňkem i do exteriéru. 

Květináče – Květináč G21 Sleva 9%
4x

Květináč Element Pool

Oválný květináč z řady Element hnědé barvy je odolný vůči nepříznivým povětrnostným vlivům a mrazům, a to díky kvalitnímu a silnému kompozitnímu materiálu. Je proto určen i do venkovního prostředí. 

Květináče – Květináč G21 Sleva 9%
2x

Květináč Element Square

Obdélníkový květináč hnědé barvy z řady Element. Je vyroben z kvalitního silného kompozitního materálu a to ho dělá odolným vůči nepříznivým povětrnostným podmínkám a mrazům. Květináč je proto vhodný i do exteriéru.

Květináče – Květináč G21 Sleva 10%
2x

Květináč Element Tub

Obdelníkový květináč Element Tub hnědé barvy z řady Element, ve kterém květiny i rostlinky vyniknou. Díky silnému kompozitnímu materiálu je odolný vůči nepříznivým povětrnostným podmínkám a mrazům. Květináč Element Tub je proto vhodný i do exteriéru.

Květináče – Květináč G21 Sleva 9%
2x

Květináč Industrial Block

Krychlovitý květináč v barvě antracit z řady Industrial je odolný vůči nepříznivým povětrnostným podmínkám i mrazu díky silnému a kvalitnímu kompozitnímu materiálu. Díky tomu je květináč vhodný i do exterieru. 

Květináče – Květináč G21 Sleva 9%
1x

Květináč Industrial Cube

Krychlovitý květináč z řady Industrial v barvě antracit. Je vyroben ze silného kompozitního materiálu, a to ho dělá odolným vůči silným mrazům a nepříznivým povětrnostným podmínkám, a proto je květináč vhodný i do exteriéru.

Květináče – Květináč G21 Industrial Linea

Květináč Industrial Linea

Krychlovitý vysoký květináč v barvě antracit z řady Industrial je odolný vůči nepříznivým povětrnostným podmínkám i mrazu díky silnému a kvalitnímu kompozitnímu materiálu. Díky tomu je květináč vhodný i do exterieru.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.