Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Přístavby ke zdi

Ideální volba, která oproti volně stojícímu skleníku výrazně šetří místo. Hliníkové konstrukce jsou lehčí, snáze se sestaví, ale musí být důsledně ukotveny, ocelové pak svojí robustností zajistí vynikající odolnost. Tloušťka profilů odpovídá míře stability. U nás najdete základní modely i dlouhověké české skleníky a to se skleněnou i polykarbonátovou výplní.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější přístavby ke zdi – Keter Indigo Keter Indigo Sud na dešťovou vodu s víkem, možnost výřezu otvoru ve víku o průměrech: 60, 80 a 100 mm, objem 220 l, filtr nečistot, dětská pojistka, vypouštěcí kohout a hadice, stabilní stojan. 1 569 Kč
2
Nejprodávanější přístavby ke zdi – Scobax Automatický otvírač Vegan Scobax Automatický otvírač Vegan Otvírač oken je určený pro skleněné a polykarbonátové skleníky Vegan a Joker, jedná se o originální příslušentví. Pokud nejste během dne doma, je to pro Vás nepostradatelný pomocník. 1 207 Kč
Lidovka
Přístavby ke zdi – Vitavia IDA
 • Malý rozměr rámu
6x

Vitavia IDA

Skleník IDA nabízí: variabilní zasklení (4 mm polykarbonát, 6 mm polykarbonát), konstrukce z eloxovaného hliníku, střešní okno, bez nutnosti stavby základů.

Šířka: 0,7 m, 1,3 m, 2,0 m Zasklení: polykarbonát Tloušťka zasklení: 4,0 mm, 6,0 mm Forma kotvení: podezdívka / rám Vnitřní vyztužení: ne Konstrukce: hliník Tvar: profily
Cena / výkon
Přístavby ke zdi – Scobax Growspot Vegan (přístavba)
 • Lze objednat montáž
Počet variant: 15

Scobax Growspot Vegan (přístavba)

Skleník ze skla kompaktních rozměrů je určený jako přístavba k domu, nabízí variabilní zasklení (4 mm sklo nebo 8 mm polykarbonát) a záruku proti prorezavění 10 let. 

Šířka: 1,5 m, 2,1 m Zasklení: polykarbonát, sklo Tloušťka zasklení: 4,0 mm, 8,0 mm Forma kotvení: k podezdívce Vnitřní vyztužení: ano Konstrukce: ocel Tloušťka: 1 – 1,5 mm Tvar: profily
Pro náročné
Přístavby ke zdi – Scobax Growspot Prime (přístavba)
 • Lze objednat montáž
Počet variant: 6

Scobax Growspot Prime (přístavba)

Prémiový skleník ke zdi Prime (přístavba) české výroby nabízí: barevné laky již v základu, ocel o síle až 1,5 mm, šíři 2,1 m, vertikálně půlené dveře, variabilní zasklení (4 mm sklo nebo 8 mm polykarbonát), široké modifikace, gumová lemovka na celý skleník a konstrukce polic.

Šířka: 2,1 m Zasklení: polykarbonát, sklo Tloušťka zasklení: 4,0 mm, 8,0 mm Forma kotvení: k podezdívce Vnitřní vyztužení: ano Konstrukce: ocel Tloušťka: 1 – 1,5 mm Tvar: profily
Přístavby ke zdi – Vitavia Helena (přístavba)
1x

Vitavia Helena (přístavba)

Hliníkový premium skleník s extrasilnými polykarbonátovými střešními deskami a bočními stěnami z trvzeného bezpečnostního skla. 

Šířka: 2,6 m Zasklení: polykarbonát, sklo Tloušťka zasklení: 4,0 mm, 10,0 mm Forma kotvení: k podezdívce/terase Vnitřní vyztužení: ne Konstrukce: hliník Tvar: profily
Přístavby ke zdi – Scobax Growspot Master (přístavba)
 • Doprava zdarma
 • Lze objednat montáž
Počet variant: 27

Scobax Growspot Master (přístavba)

Prémiový český skleník ke zdi s širokou modifikovatelností, nadstandardní masivní konstrukcí o tloušťce 1,0 - 1,5 mm, s velkoformátovými inverzními střešními okny, dvoukřídlými dveřmi v obou čelech a možností barevného lakování. Volitelným konstrukčním prvkem zapuštění dveří lze skleník vyvýšit až o 70 cm. 

Šířka: 2,4 m Zasklení: polykarbonát, sklo Tloušťka zasklení: 4,0 mm, 6,0 mm Forma kotvení: k podezdívce Vnitřní vyztužení: ano Konstrukce: ocel Tloušťka: 1,0 – 1,5 mm Tvar: profily
Přístavby ke zdi – Miccolo RAL dle přání 1,5 x 0,8 m
 • Doprava zdarma
Akce
3x

ACD Belgium Miccolo

Kompaktní trendový skleník pro městské zahradničení. Má robustní hliníkovou konstrukcí a výplň z bezpečnostního skla tloušky 4 mm, posuvné dveře a ventilační okénko. Pro konstrukci lze zvolit barvu laku na přání dle barvené palety RAL.

Šířka: 0,8 m Zasklení: sklo Tloušťka zasklení: 4,0 mm Forma kotvení: k podezdívce Konstrukce: hliník Tloušťka: 1,6 mm Tvar: profily
Přístavby ke zdi – Scobax Automatický otvírač Growspot
23x
Počet variant: 4

Scobax Automatický otvírač Growspot

Originální příslušenství pro skleníky a pařeniště Growspot. Otvírač umožňuje automaticky otevírat a zavírat střešní okna. Automatický otvírač zabraňuje přehřátí skleníku.

Přístavby ke zdi – Scobax Automatický otvírač Vegan
Počet variant: 1

Scobax Automatický otvírač Vegan

Otvírač oken je určený pro skleněné a polykarbonátové skleníky Vegan a Joker, jedná se o originální příslušentví. Pokud nejste během dne doma, je to pro Vás nepostradatelný pomocník.

Přístavby ke zdi – Scobax Automatický otvírač Prime
Počet variant: 1

Scobax Automatický otvírač Prime

Otvírač oken je určený pro skleníky sklo a polykarbonát Prime a Gentleman. Jedná se o originální příslušentví. Pokud nejste během dne doma, je to pro Vás nepostradatelný pomocník.

Přístavby ke zdi – Bohemit Automatický otvírač Ambasador
 • Samostatně neprodejné

Bohemit Automatický otvírač Ambasador

Originální příslušenství pro skleník Bohemit Ambasador. Otvírač umožňuje automaticky otevírat a zavírat střešní okna. Automatický otvírač zabraňuje přehřátí skleníku.

Přístavby ke zdi – ACD Belgium Automatický otvírač ACD
Počet variant: 1

ACD Belgium Automatický otvírač ACD

Příslušenství skleníků Piccolo a Miccolo od firmy ACD, umožňuje automaticky otevírat a zavírat střešní okna. Automatický otvírač okna zabraňuje přehřátí skleníku.

Přístavby ke zdi – Limes Variant C (přístavba)
 • Lze objednat montáž
Počet variant: 6

Limes Variant C (přístavba)

Skleník Variant C je určený jako přístavba k domu, nabízí variabilní zasklení (4 mm sklo nebo 8 mm polykarbonát) a záruku proti prorezavění 10 let. 

Šířka: 1,5 m Zasklení: polykarbonát, sklo Tloušťka zasklení: 4,0 mm, 8,0 mm Forma kotvení: k podezdívce Vnitřní vyztužení: ano Konstrukce: ocel Tloušťka: 1,0 – 1,5 mm Tvar: profily
Přístavby ke zdi – Limes Variant D (přístavba)
 • Lze objednat montáž
Počet variant: 6

Limes Variant D (přístavba)

Skleník ke zdi ze skla kompaktních rozměrů (šířka 2,1 m). Záruka proti prorezavění 10 let. Speciální skleníkové sklo s rozptylem slunečních paprsků.

Šířka: 2,1 m Zasklení: polykarbonát, sklo Tloušťka zasklení: 4,0 mm, 8,0 mm Forma kotvení: k podezdívce Vnitřní vyztužení: ano Konstrukce: ocel Tloušťka: 1,0 – 1,5 mm Tvar: profily
Přístavby ke zdi – Limes Primus D (přístavba)
 • Lze objednat montáž
Počet variant: 6

Limes Primus D (přístavba)

Prémiový skleník ke zdi Primus D české výroby nabízí: barevné laky již v základu, ocel o síle až 1,5 mm, šíři 2,1 m, vertikálně půlené dveře, variabilní zasklení (4 mm sklo nebo 8 mm polykarbonát), široké modifikace, gumová lemovka na celý skleník a konstrukce polic.

Šířka: 2,1 m Zasklení: polykarbonát, sklo Tloušťka zasklení: 4,0 mm, 8,0 mm Forma kotvení: k podezdívce Vnitřní vyztužení: ano Konstrukce: ocel Tloušťka: 1,0 – 1,5 mm Tvar: profily
Přístavby ke zdi – střešní okno vegan
Počet variant: 1

Scobax Střešní okno Vegan

Originální příslušenství pro skleníky Vegan a Joker. Pokud potřebujete důkladnější větrání, můžete si přiobjednat další střešní okna.

Přístavby ke zdi – Growspot Master střešní okno
1x
Počet variant: 1

Scobax Střešní okno Growspot Master

Originální příslušenství skleníků Growspot Master, kvalitnější odvětrávání od hřebene, lepší cirkulace vzduchu.

Přístavby ke zdi – Větrací okno Prime
Počet variant: 1

Scobax Boční lamelové větrací okno Prime

Originální příslušenství pro skleníky sklo a polykarbonát Prime a Gentleman, které ve spojení se střešními okny zajistí dokonalou cirkulaci vzduchu a lepší vyvětrání skleníku.

Přístavby ke zdi – Scobax Zapuštění dveří Vegan
Počet variant: 3

Scobax Zapuštění dveří Vegan

Originální doplněk pro skleněné a polykarbonátové skleníky Vegan a Joker, který zajistí prodloužení a zapuštění dveří o 20 - 60 cm. Určeno pro zvýšení světlé výšky samotného skleníku v kombinaci s betonovou základnou.

 

Přístavby ke zdi – Scobax Zapuštění dveří Prime
Počet variant: 3

Scobax Zapuštění dveří Prime

Originální doplněk pro skleněné a polykarbonátové skleníky Prime a Gentleman, který zajistí zapuštění dveří do betonové podezdívky.

Přístavby ke zdi – zadní dveře skleníku Prime
Počet variant: 1

Scobax Zadní dveře skleníku Prime

Originální příslušenství pro skleněné a polykarbonátové skleníky Prime a Gentleman. V základním provedení je dveřmi osazeno pouze jedno čelo, pokud chcete mít skleník průchozí, je možné pořídit dveře i do zadního čela skleníku.

Přístavby ke zdi – Scobax Zapuštění dveří Growspot Master
3x
Počet variant: 13

Scobax Zapuštění dveří Growspot Master

Zapuštění dveří pro skleníky Growspot Master, zapuštění až do 50 cm, určeno pro zvýšení světlé výšky samotného skleníku v kombinaci s betonovou základnou.

Přístavby ke zdi – Čistič polykarbonátu Lanit Plast
2x
Počet variant: 1

Čistič polykarbonátu Lanit Plast

Univerzální prostředek určený pro čištění polykarbonátových desek. Je bezpečným doplňkem při údržbě pergoly nebo skleníku.

Přístavby ke zdi – výplň police prime
Počet variant: 1

Scobax Výplň police Prime s kaleným sklem

Originální příslušenství pro police ke skleníku Prime a Gentleman. Rám je z lakovaného profilu, jako výplň je použito bezpečnostní kalené sklo se vzorem.

Přístavby ke zdi – Scobax Police pro skleník Vegan
Počet variant: 3

Scobax Police pro skleník Vegan

Originální police určená pro skleníky sklo a polykarbonát typu Vegan, pouze pro šíře skleníku 1,5 a 3,0 m.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.