Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Přístavby ke zdi

Ideální volba, která oproti volně stojícímu skleníku výrazně šetří místo. Hliníkové konstrukce jsou lehčí, snáze se sestaví, ale musí být důsledně ukotveny, ocelové pak svojí robustností zajistí vynikající odolnost. Tloušťka profilů odpovídá míře stability. U nás najdete základní modely i dlouhověké české skleníky a to se skleněnou i polykarbonátovou výplní.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější přístavby ke zdi – Automatický otvírač Vegan Automatický otvírač Vegan Otvírač oken je určený pro skleněné a polykarbonátové skleníky Vegan a Joker, jedná se o originální příslušentví. Pokud nejste během dne doma, je to pro Vás nepostradatelný pomocník. 1 207 Kč
2
Nejprodávanější přístavby ke zdi – zapuštění dveří Vegan Zapuštění dveří Vegan Originální doplněk pro skleněné a polykarbonátové skleníky Vegan a Joker, který zajistí prodloužení a zapuštění dveří o 20 - 60 cm. Určeno pro zvýšení světlé výšky samotného skleníku v kombinaci s betonovou základnou.   od 626 Kč
3
Nejprodávanější přístavby ke zdi – automatický otvírač Prime Automatický otvírač Prime Otvírač oken je určený pro skleníky sklo a polykarbonát Prime a Gentleman. Jedná se o originální příslušentví. Pokud nejste během dne doma, je to pro Vás nepostradatelný pomocník. 1 287 Kč
4
Nejprodávanější přístavby ke zdi – Zapuštění dveří Prime Zapuštění dveří Prime Originální doplněk pro skleněné a polykarbonátové skleníky Prime a Gentleman, který zajistí zapuštění dveří do betonové podezdívky. od 669 Kč
5
Nejprodávanější přístavby ke zdi – výplň police prime Výplň police Prime s kaleným sklem Originální příslušenství pro police ke skleníku Prime a Gentleman. Rám je z lakovaného profilu, jako výplň je použito bezpečnostní kalené sklo se vzorem. 777 Kč
6
Nejprodávanější přístavby ke zdi – Automatické zavlažování skleníku 4 x 3 m (analogové) Automatické zavlažování skleníku 4 x 3 m (analogové) Sada automatického zavlažování zahradních skleníků o rozměru 4 × 3 m s analogovým ovládacím modulem. Tento systém zavlažování skleníku lze napojit na vodovodní řad. 3 318 Kč
7
Nejprodávanější přístavby ke zdi – Regál Vitavia (jednopolicový) Regál Vitavia (jednopolicový) Univerzální jednopolicový regál stojící na zemi, je vhodný pro všechny typy skleníků. 2 390 Kč
Lidovka
Přístavby ke zdi – IDA (přístavba)
 • Malý rozměr rámu
Sleva 11%
6x

Vitavia IDA (přístavba)

Skleník IDA nabízí: variabilní zasklení (4 mm polykarbonát, 6 mm polykarbonát), konstrukce z eloxovaného hliníku, střešní okno, bez nutnosti stavby základů.

Šířka: 0,7 m, 1,3 m, 2,0 m Zasklení: polykarbonát Tloušťka zasklení: 4 mm, 6 mm Forma kotvení: podezdívka / rám Vnitřní vyztužení: ne Konstrukce: hliník Tvar: profily
Cena / výkon
Přístavby ke zdi – Growspot Vegan (přístavba)
 • Lze objednat montáž
Počet variant: 14

Scobax Growspot Vegan (přístavba)

Skleník ze skla kompaktních rozměrů je určený jako přístavba k domu, nabízí variabilní zasklení (4 mm sklo nebo 8 mm polykarbonát) a záruku proti prorezavění 10 let. 

Šířka: 1,5 m, 2,1 m Zasklení: polykarbonát, sklo Tloušťka zasklení: 4 mm, 8 mm Forma kotvení: k podezdívce Vnitřní vyztužení: ano Konstrukce: ocel Tloušťka: 1 – 1,5 mm Tvar: profily
Pro náročné
Přístavby ke zdi – Growspot Prime (přístavba)
 • Lze objednat montáž
Počet variant: 6

Scobax Growspot Prime (přístavba)

Prémiový skleník ke zdi Prime (přístavba) české výroby nabízí: barevné laky již v základu, ocel o síle až 1,5 mm, šíři 2,1 m, vertikálně půlené dveře, variabilní zasklení (4 mm sklo nebo 8 mm polykarbonát), široké modifikace, gumová lemovka na celý skleník a konstrukce polic.

Šířka: 2,1 m Zasklení: polykarbonát, sklo Tloušťka zasklení: 4 mm, 8 mm Forma kotvení: k podezdívce Vnitřní vyztužení: ano Konstrukce: ocel Tloušťka: 1 – 1,5 mm Tvar: profily
Přístavby ke zdi – Vitavia Garden HELENA
1x

Vitavia Helena (přístavba)

Hliníkový premium skleník s extrasilnými polykarbonátovými střešními deskami a bočními stěnami z trvzeného bezpečnostního skla. 

Šířka: 2,6 m Zasklení: sklo, polykarbonát Tloušťka zasklení: 4 mm, 10 mm Forma kotvení: k podezdívce/terase Vnitřní vyztužení: ne Konstrukce: hliník Tvar: profily
Přístavby ke zdi – Growspot Master přístavba
 • Doprava zdarma
 • Lze objednat montáž
Počet variant: 27

Scobax Growspot Master (přístavba)

Prémiový český skleník ke zdi s širokou modifikovatelností, nadstandardní masivní konstrukcí o tloušťce 1,0 - 1,5 mm, s velkoformátovými inverzními střešními okny, dvoukřídlými dveřmi v obou čelech a možností barevného lakování. Volitelným konstrukčním prvkem zapuštění dveří lze skleník vyvýšit až o 70 cm. 

Šířka: 2,4 m Zasklení: polykarbonát, sklo Tloušťka zasklení: 4 mm, 6 mm Forma kotvení: k podezdívce Vnitřní vyztužení: ano Konstrukce: ocel Tloušťka: 1,0 – 1,5 mm Tvar: profily
Přístavby ke zdi – Automatický otvírač ACD
Počet variant: 1

Automatický otvírač ACD

Příslušenství skleníků Piccolo a Miccolo od firmy ACD, umožňuje automaticky otevírat a zavírat střešní okna. Automatický otvírač okna zabraňuje přehřátí skleníku.

Přístavby ke zdi – Ambasador otvírač
 • Samostatně neprodejné

Automatický otvírač Ambasador

Originální příslušenství pro skleník Bohemit Ambasador. Otvírač umožňuje automaticky otevírat a zavírat střešní okna. Automatický otvírač zabraňuje přehřátí skleníku.

Přístavby ke zdi – Growspot otvírač
23x
Počet variant: 4

Automatický otvírač Growspot

Originální příslušenství pro skleníky a pařeniště Growspot. Otvírač umožňuje automaticky otevírat a zavírat střešní okna. Automatický otvírač zabraňuje přehřátí skleníku.

Přístavby ke zdi – automatický otvírač Prime
 • Samostatně neprodejné
Počet variant: 1

Automatický otvírač Prime

Otvírač oken je určený pro skleníky sklo a polykarbonát Prime a Gentleman. Jedná se o originální příslušentví. Pokud nejste během dne doma, je to pro Vás nepostradatelný pomocník.

Přístavby ke zdi – Automatický otvírač Vegan
 • Samostatně neprodejné
Počet variant: 1

Automatický otvírač Vegan

Otvírač oken je určený pro skleněné a polykarbonátové skleníky Vegan a Joker, jedná se o originální příslušentví. Pokud nejste během dne doma, je to pro Vás nepostradatelný pomocník.

Přístavby ke zdi – Větrací okno Prime
 • Samostatně neprodejné
Počet variant: 1

Boční lamelové větrací okno Prime

Originální příslušenství pro skleníky sklo a polykarbonát Prime a Gentleman, které ve spojení se střešními okny zajistí dokonalou cirkulaci vzduchu a lepší vyvětrání skleníku.

Přístavby ke zdi – Growspot Master střešní okno
1x
Počet variant: 1

Střešní okno Growspot Master

Originální příslušenství skleníků Growspot Master, kvalitnější odvětrávání od hřebene, lepší cirkulace vzduchu.

Přístavby ke zdi – střešní okno vegan
 • Samostatně neprodejné
Počet variant: 1

Střešní okno Vegan

Originální příslušenství pro skleníky Vegan a Joker. Pokud potřebujete důkladnější větrání, můžete si přiobjednat další střešní okna.

Přístavby ke zdi – zadní dveře skleníku Prime
 • Samostatně neprodejné
Počet variant: 1

Zadní dveře skleníku Prime

Originální příslušenství pro skleněné a polykarbonátové skleníky Prime a Gentleman. V základním provedení je dveřmi osazeno pouze jedno čelo, pokud chcete mít skleník průchozí, je možné pořídit dveře i do zadního čela skleníku.

Přístavby ke zdi – Growspot Master zapuštění dveří
3x
Počet variant: 13

Zapuštění dveří Growspot Master

Zapuštění dveří pro skleníky Growspot Master, zapuštění až do 50 cm, určeno pro zvýšení světlé výšky samotného skleníku v kombinaci s betonovou základnou.

Přístavby ke zdi – Zapuštění dveří Prime
 • Samostatně neprodejné
Počet variant: 3

Zapuštění dveří Prime

Originální doplněk pro skleněné a polykarbonátové skleníky Prime a Gentleman, který zajistí zapuštění dveří do betonové podezdívky.

Přístavby ke zdi – zapuštění dveří Vegan
 • Samostatně neprodejné
Počet variant: 3

Zapuštění dveří Vegan

Originální doplněk pro skleněné a polykarbonátové skleníky Vegan a Joker, který zajistí prodloužení a zapuštění dveří o 20 - 60 cm. Určeno pro zvýšení světlé výšky samotného skleníku v kombinaci s betonovou základnou.

 

Přístavby ke zdi – Čistič polykarbonátu
2x
Počet variant: 1

Čistič polykarbonátu

Univerzální prostředek určený pro čištění polykarbonátových desek. Je bezpečným doplňkem při údržbě pergoly nebo skleníku.

Přístavby ke zdi – Vegan police
 • Samostatně neprodejné
Počet variant: 3

Police pro skleník Vegan

Originální police určená pro skleníky sklo a polykarbonát typu Vegan, pouze pro šíře skleníku 1,5 a 3,0 m.

Přístavby ke zdi – výplň police prime
 • Samostatně neprodejné
Počet variant: 1

Výplň police Prime s dřevěným roštem

Originální příslušenství pro police k skleněnému a polykarbonátovemu skleníku Prime a Gentleman. Rám je z lakovaného profilu, jako výplň je použit dřevěný rošt s nátěrem.

Přístavby ke zdi – výplň police prime
 • Samostatně neprodejné
Počet variant: 1

Výplň police Prime s kaleným sklem

Originální příslušenství pro police ke skleníku Prime a Gentleman. Rám je z lakovaného profilu, jako výplň je použito bezpečnostní kalené sklo se vzorem.

Přístavby ke zdi – Pěstební stůl Prime
 • Samostatně neprodejné
Počet variant: 3

Stůl Prime s roštem z kaleného skla

Stůl je určený pro skleníky sklo a polykarbonát Prime a Gentleman, jedná se o originální příslušenství. Rám je z lakovaného profilu, jako výplň je použito kalené sklo.

Přístavby ke zdi – Teplotní senzor TETHP pro skleníky
3x
Počet variant: 1

Teplotní senzor TETHP (s vlhkoměrem)

Bezdrátový senzor pro měření teploty, vlhkosti a tlaku ve skleníku. Pravidelný monitoring 24 hodin 7 dní v týdnu. Data jsou ukládána na webové rozhraní i do mobilní aplikace. Při dosažení nežádoucí teploty automaticky informuje uživatele pomocí telefonního hovoru. Standardní smluvní doba 3 roky.

Přístavby ke zdi – Tekutá hydroizolace "gumoasfalt" Hydrostop Sleva 10%
3x

Tekutá hydroizolace "gumoasfalt" Hydrostop

Tekutá izolace Hydrostop, tzv. gumoasfalt tvoří pevný, rovnoměrný povlak. Vhodné k ošetření pozinkovaných konstrukcí pro zvýšení jejich životnosti.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.