Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Onduline Autorizovaný dealer

Světový lídr v oblasti lehkých střešních plechů s více než 80 letou zkušeností. Francouzská společnost je přítomna na 5 kontinentech, ve více než 100 zemích a vyrábí více než 95 % světové produkce bitumenových desek. Priorita je vytvářet lehká řešení, která jsou jak estetická, tak efektivní.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější onduline –  Bitumenová vlnitá deska B9 2000 x 850 mm, Onduline B9 Vlnitá střešní krytina vyrobená z bitumenu. Desky jsou vhodné na jednoduché stavby, přístřešky, stání pro auto, psí boudy, kurníky 201 Kč 169 Kč
Onduline –  Bitumenová vlnitá deska B9 2000 x 850 mm, Sleva 16%
13x

Onduline B9

Vlnitá střešní krytina vyrobená z bitumenu. Desky jsou vhodné na jednoduché stavby, přístřešky, stání pro auto, psí boudy, kurníky

Materiál: bitumen (pryskyřice) Tvar: profilovaný Určení: rekreačné stavby Plošná hmotnost: 3000 g/m² Tloušťka: 2,6 mm Délka: 2000 mm Šířka: 855 mm Spodní strana: pyramidová struktura Profil: 95 / 38 mm Min. poloměr ohybu:
Onduline –  Hřebenáč Sleva 18%

Hřebenáč Onduline

Vyrobený z kvalitního bitumenu o tloušťce 3 mm. Slouží jako doplněk k vlnitým deskám značky Onduline. Díky pružnosti materiálu je vysoce přizpůsobivý všem střechám a jejich sklonům.

Onduline –  Plastové hřeby Sleva 10%
5x

Hřeby Onduline

Fixační hřeby s PVC hlavou jsou střešní hřeby s celoplastovou hlavou o celkové délce 65 mm a průměru 2,8 mm. Jsou odolné vůči UV záření a pozinkovaný hrot odolný vůči korozi.

Onduline –  Vrtací vrut Sleva 20%
1x

Vruty Onduline

Onduline Vrtací vrut má dřík z tvrzené oceli osazený plastovou vrtákovou hlavou odolnou UV záření. Je určený pro upevnění bitumenových střešních desek Onduline do tvrdého dřeva i železa.

Onduline –  Úžlabí

Úžlabí Onduline

Vyrobeno z kvalitního bitumenu vyztuženého celulózovými vlákny a tvrzeného pryskyřicí. Aplikuje se na místo setkání dvou střešních rovin pro ochranu a lepší estetiku střechy.

Onduline –  Štítová lišta

Onduline Štítová lišta

Štítová lišta je vyrobená z kvalitního bitumenu vyztuženého celulózovými vlákny a tvrzeného pryskyřicí. Slouží jako estetické ukončení a ochrana štítu střechy.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.