Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že podzimní sezóna skleníků se právě rozběhla, doporučujeme nákup neodkládat.
Dovolujeme si Vás upozornit, že podzimní sezóna skleníků se právě rozběhla, doporučujeme nákup neodkládat.
Podzimní sezóna skleníků je tu, neodkládejte nákup.
0

Truhlíky

Samostatně stojící, přemístitelné truhlíky, z precizně opracovaného dřeva, připravené pro finální volitelnou mořidlovou, nebo barevnou vrstvu. Vybrané modely truhlíků jsou opatřeny treláží pro pěstování popínavých rostlin. Širší nabídku dekorativních prvků a treláží si můžete prohlédnout v kategorii zahradních mříží.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější

1
Nejprodávanější truhlíky – Scobalit Truhlík Lira Truhlík Lira Truhlík je vyroben z kvalitního opracovaného dřeva. Produkt je připraven k finálnímu nanesení barevné nebo mořidlové vrstvy Jedná se o český produkt. od 347 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 25
Lidovka
Truhlíky – Scobalit Truhlík Exclusiv

Truhlík Exclusiv

Designový truhlík je vyroben z kvalitního dřeva. Díky němu je velmi odolný vůči nepřiznivým vlivům počasí. Jedná se o kvalitní český produkt.

Cena / výkon
Truhlíky – Scobalit Truhlík Ravin

Truhlík Ravin

Truhlík je vyroben z kvalitního opracovaného dřeva. Produkt je připraven k finálnímu nanesení barevného nebo mořidlové vrstvy. Jedná se o český produk

Pro náročné
Truhlíky – Scobalit Savespot Albireo
(1)

Truhlík s treláží Savespot Albireo

Truhlík s treláží k pěstování popínavých rostlin na Vaší zahrádce.

Truhlíky – Scobalit Truhlík Scobalit Eibar
Sleva15%
Právě si prohlíží 1 zákazník
(4)

Truhlík Eibar

Designový truhlík z borovicového dřeva ošetřený tlakovou impregnací o hloubce 20 cm a tloušťce dřeva 3 cm. Box je vystlán geotextílií.

Truhlíky – Scobalit Truhlík Blok
Sleva15%

Truhlík Blok

Větší truhlík, který nabízí perfektní řešení pro umístění bylinek nebo květin. Záhon dosahuje výšky 27 cm. Materiál je ošetřen tlakovou impregnací.

Truhlíky – Scobalit Truhlík Flavi
Právě si prohlíží 1 zákazník

Truhlík Flavi

Borovicový pětipatrový truhlík s rozměry 90 × 14 cm a výškou 180 cm je vyroben z kvalitního borovicového dřeva opatřeného impregnací pro dlouhou životnost.

Truhlíky – Scobalit Truhlík Scobalit Barcelona
Sleva15%

Truhlík Barcelona

Designový truhlík z borovicového dřeva ošetřený tlakovou impregnací o hloubce 40 cm a tloušťce dřeva 3 cm. Box je vystlán geotextílií.

 

Truhlíky – Scobalit Truhlík Acrux

Truhlík Acrux

Smrkový květinový truhlík s rozměry 45 × 45 cm a výškou 47 cm je vyroben z kvalitního opracovaného dřeva. Jedná se o český produkt.

Truhlíky – Scobalit Truhlík Malia

Truhlík Malia

Truhlík vhodný pro rostliny s delšími kořeny je vyroben z kvalitního opracovaného dřeva. Produkt je připraven k finálnímu nanesení barevné nebo mořidlové vrstvy Jedná se o český produkt.

Truhlíky – Scobalit Vertical
Sleva15%
(2)

Truhlík s treláží Vertical

Perfektní řešení pro umístění bylinek nebo květin, vhodný pro pěstování popínavých rostlin. Materiál je ošetřen tlakovou impregnací.

Truhlíky – Scobalit Truhlík Cube
Sleva15%

Truhlík Cube

Dřevěný truhlík, který nabízí perfektní řešení pro umístění bylinek nebo květin. Materiál je ošetřen tlakovou impregnací.

Truhlíky – Scobalit Truhlík Dina

Truhlík Dina

Obdélníkový truhlík je vyroben z masivu. Díky tomu je velmi odolný vůči špatným vlivům počasí. Jedná se o kvalitní český produkt.

Truhlíky – Scobalit Truhlík Exclusiv K/V

Truhlík Exclusiv K/V

Designový truhlík kompatibilní s některými mřížkami je vyroben z kvalitního dřeva. Díky němu je velmi odolný vůči nepřiznivým vlivům počasí. Jedná se o kvalitní český produkt.

Truhlíky – Scobalit Truhlík Exclusiv R/Z

Truhlík Exclusiv R/Z

Unikátní truhlík je vyroben z masivu. Díky tomu je velmi odolný vůči špatným vlivům počasí. Jedná se o kvalitní český produkt.

Truhlíky – Scobalit Truhlík Exclusiv N/V

Truhlík Exclusiv N/V

Unikátní truhlík je vyroben z masivu. Díky tomu je velmi odolný vůči špatným vlivům počasí. Jedná se o kvalitní český produkt.

Truhlíky – Scobalit Truhlík Exclusiv C/R

Truhlík Exclusiv C/R

Rohový truhlík je vyroben z masivu. Díky tomu je velmi odolný vůči špatným vlivům počasí. Jedná se o kvalitní český produkt.

Truhlíky – Scobalit Truhlík Exclusiv A/Z

Truhlík Exclusiv A/Z

Designový truhlík kompatibilní s některými mřížkami je vyroben z kvalitního dřeva. Díky tomu je velmi odolný vůči nepřiznivým vlivům počasí. Jedná se o kvalitní český produkt.

Truhlíky – Scobalit POTTING7 (S7281)
Sleva15%

Truhlík Hexa

 Masivní dřevěný truhlík, který nabízí perfektní řešení pro umístění bylinek nebo květin. Materiál je ošetřen tlakovou impregnací.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.