0

Truhlíky

Samostatně stojící, přemístitelné truhlíky, z precizně opracovaného dřeva, připravené pro finální volitelnou mořidlovou, nebo barevnou vrstvu. Vybrané modely truhlíků jsou opatřeny treláží pro pěstování popínavých rostlin. Širší nabídku dekorativních prvků a treláží si můžete prohlédnout v kategorii zahradních mříží.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější

1
Nejprodávanější truhlíky – Scobalit Truhlík Flavi Truhlík Flavi Borovicový pětipatrový truhlík s rozměry 90 × 14 cm a výškou 180 cm je vyroben z kvalitního borovicového dřeva opatřeného impregnací pro dlouhou životnost. 2 326 Kč
2
Nejprodávanější truhlíky – Scobalit Truhlík Lira Truhlík Lira Truhlík je vyroben z kvalitního opracovaného dřeva. Produkt je připraven k finálnímu nanesení barevné nebo mořidlové vrstvy Jedná se o český produkt. od 347 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 25
Lidovka
Truhlíky – Scobalit Truhlík Exclusiv

Truhlík Exclusiv

Designový truhlík je vyroben z kvalitního dřeva. Díky němu je velmi odolný vůči nepřiznivým vlivům počasí. Jedná se o kvalitní český produkt.

Cena / výkon
Truhlíky – Scobalit Truhlík Ravin

Truhlík Ravin

Truhlík je vyroben z kvalitního opracovaného dřeva. Produkt je připraven k finálnímu nanesení barevného nebo mořidlové vrstvy. Jedná se o český produk

Pro náročné
Truhlíky – Scobalit Savespot Albireo
Právě si prohlíží 1 zákazník
(1)

Truhlík s treláží Savespot Albireo

Truhlík s treláží k pěstování popínavých rostlin na Vaší zahrádce.

Truhlíky – Scobalit Truhlík Scobalit Eibar
Sleva15%
Právě si prohlíží 3 zákazníci

Truhlík Eibar

Designový truhlík z borovicového dřeva ošetřený tlakovou impregnací o hloubce 20 cm a tloušťce dřeva 3 cm. Box je vystlán geotextílií.

Truhlíky – Scobalit Truhlík Blok
Sleva15%

Truhlík Blok

Větší truhlík, který nabízí perfektní řešení pro umístění bylinek nebo květin. Záhon dosahuje výšky 27 cm. Materiál je ošetřen tlakovou impregnací.

Truhlíky – Scobalit Truhlík Flavi
  • 1
Právě si prohlíží 7 zákazníků

Truhlík Flavi

Borovicový pětipatrový truhlík s rozměry 90 × 14 cm a výškou 180 cm je vyroben z kvalitního borovicového dřeva opatřeného impregnací pro dlouhou životnost.

Truhlíky – Scobalit Truhlík Scobalit Barcelona
Sleva15%

Truhlík Barcelona

Designový truhlík z borovicového dřeva ošetřený tlakovou impregnací o hloubce 40 cm a tloušťce dřeva 3 cm. Box je vystlán geotextílií.

 

Truhlíky – Scobalit Truhlík Acrux

Truhlík Acrux

Smrkový květinový truhlík s rozměry 45 × 45 cm a výškou 47 cm je vyroben z kvalitního opracovaného dřeva. Jedná se o český produkt.

Truhlíky – Scobalit Truhlík Malia
Právě si prohlíží 2 zákazníci

Truhlík Malia

Truhlík vhodný pro rostliny s delšími kořeny je vyroben z kvalitního opracovaného dřeva. Produkt je připraven k finálnímu nanesení barevné nebo mořidlové vrstvy Jedná se o český produkt.

Truhlíky – Scobalit Vertical
Sleva15%
Právě si prohlíží 1 zákazník
(1)

Truhlík s treláží Vertical

Perfektní řešení pro umístění bylinek nebo květin, vhodný pro pěstování popínavých rostlin. Materiál je ošetřen tlakovou impregnací.

Truhlíky – Scobalit Truhlík Cube
Sleva15%

Truhlík Cube

Dřevěný truhlík, který nabízí perfektní řešení pro umístění bylinek nebo květin. Materiál je ošetřen tlakovou impregnací.

Truhlíky – Scobalit Truhlík Dina

Truhlík Dina

Obdélníkový truhlík je vyroben z masivu. Díky tomu je velmi odolný vůči špatným vlivům počasí. Jedná se o kvalitní český produkt.

Truhlíky – Scobalit Truhlík Exclusiv K/V

Truhlík Exclusiv K/V

Designový truhlík kompatibilní s některými mřížkami je vyroben z kvalitního dřeva. Díky němu je velmi odolný vůči nepřiznivým vlivům počasí. Jedná se o kvalitní český produkt.

Truhlíky – Scobalit Truhlík Exclusiv R/Z
Právě si prohlíží 1 zákazník

Truhlík Exclusiv R/Z

Unikátní truhlík je vyroben z masivu. Díky tomu je velmi odolný vůči špatným vlivům počasí. Jedná se o kvalitní český produkt.

Truhlíky – Scobalit Truhlík Exclusiv N/V

Truhlík Exclusiv N/V

Unikátní truhlík je vyroben z masivu. Díky tomu je velmi odolný vůči špatným vlivům počasí. Jedná se o kvalitní český produkt.

Truhlíky – Scobalit Truhlík Exclusiv C/R
Právě si prohlíží 1 zákazník

Truhlík Exclusiv C/R

Rohový truhlík je vyroben z masivu. Díky tomu je velmi odolný vůči špatným vlivům počasí. Jedná se o kvalitní český produkt.

Truhlíky – Scobalit Truhlík Exclusiv A/Z

Truhlík Exclusiv A/Z

Designový truhlík kompatibilní s některými mřížkami je vyroben z kvalitního dřeva. Díky tomu je velmi odolný vůči nepřiznivým vlivům počasí. Jedná se o kvalitní český produkt.

Truhlíky – Scobalit POTTING7 (S7281)
Sleva15%
Právě si prohlíží 1 zákazník

Truhlík Hexa

 Masivní dřevěný truhlík, který nabízí perfektní řešení pro umístění bylinek nebo květin. Materiál je ošetřen tlakovou impregnací.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.