Vážení zákazníci, rádi bychom Vás upozornili, že skladové zásoby zahradních domků, přístřešků a skleníků jsou omezené. Doporučujeme tedy nakupovat zahradní stavby na jaro 2022 již nyní.
Skladové zásoby zahradních domků, přístřešků a skleníků jsou omezené. Doporučujeme jejich nákup neodkládat.
Doporučujeme nakupovat zahradní stavby již nyní.
0

Truhlíky

Samostatně stojící, přemístitelné truhlíky, z precizně opracovaného dřeva, připravené pro finální volitelnou mořidlovou, nebo barevnou vrstvu. Vybrané modely truhlíků jsou opatřeny treláží pro pěstování popínavých rostlin. Širší nabídku dekorativních prvků a treláží si můžete prohlédnout v kategorii zahradních mříží.

Číst dále Skrýt
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 25
Lidovka
Truhlíky – Scobalit Truhlík Exclusiv

Truhlík Exclusiv

Designový truhlík je vyroben z kvalitního dřeva. Díky němu je velmi odolný vůči nepřiznivým vlivům počasí. Jedná se o kvalitní český produkt.

Cena / výkon
Truhlíky – Tuindeco Bali

Truhlík Bali

Truhlík je vyroben z kvalitního opracovaného dřeva. Produkt je připraven k finálnímu nanesení barevného nebo mořidlové vrstvy. Jedná se o český produk

Pro náročné
Truhlíky – Scobalit Savespot Albireo
(1)

Truhlík s treláží Savespot Albireo

Truhlík s treláží k pěstování popínavých rostlin na Vaší zahrádce.

Truhlíky – Scobalit Truhlík Scobalit Eibar
Sleva15%
(4)

Truhlík Eibar

Designový truhlík z borovicového dřeva ošetřený tlakovou impregnací o hloubce 20 cm a tloušťce dřeva 3 cm. Box je vystlán geotextílií.

Truhlíky – Scobalit Truhlík Blok
Sleva15%
Právě si prohlíží 2 zákazníci

Truhlík Blok

Větší truhlík, který nabízí perfektní řešení pro umístění bylinek nebo květin. Záhon dosahuje výšky 27 cm. Materiál je ošetřen tlakovou impregnací.

Truhlíky – Tuindeco Moestuin

Truhlík Moestuin

Borovicový pětipatrový truhlík s rozměry 90 × 14 cm a výškou 180 cm je vyroben z kvalitního borovicového dřeva opatřeného impregnací pro dlouhou životnost.

Truhlíky – Scobalit Truhlík Scobalit Barcelona
Sleva15%

Truhlík Barcelona

Designový truhlík z borovicového dřeva ošetřený tlakovou impregnací o hloubce 40 cm a tloušťce dřeva 3 cm. Box je vystlán geotextílií.

 

Truhlíky – Tuindeco Lombok

Truhlík Lombok

Smrkový květinový truhlík s rozměry 45 × 45 cm a výškou 47 cm je vyroben z kvalitního opracovaného dřeva. Jedná se o český produkt.

Truhlíky – Tuindeco Sumatra / Java

Truhlík Java

Truhlík vhodný pro rostliny s delšími kořeny je vyroben z kvalitního opracovaného dřeva. Produkt je připraven k finálnímu nanesení barevné nebo mořidlové vrstvy Jedná se o český produkt.

Truhlíky – Scobalit Vertical
Sleva15%
(2)

Truhlík s treláží Vertical

Perfektní řešení pro umístění bylinek nebo květin, vhodný pro pěstování popínavých rostlin. Materiál je ošetřen tlakovou impregnací.

Truhlíky – Scobalit Truhlík Cube
Sleva15%

Truhlík Cube

Dřevěný truhlík, který nabízí perfektní řešení pro umístění bylinek nebo květin. Materiál je ošetřen tlakovou impregnací.

Truhlíky – Scobalit Truhlík Dina

Truhlík Dina

Obdélníkový truhlík je vyroben z masivu. Díky tomu je velmi odolný vůči špatným vlivům počasí. Jedná se o kvalitní český produkt.

Truhlíky – Scobalit Truhlík Exclusiv K/V

Truhlík Exclusiv K/V

Designový truhlík kompatibilní s některými mřížkami je vyroben z kvalitního dřeva. Díky němu je velmi odolný vůči nepřiznivým vlivům počasí. Jedná se o kvalitní český produkt.

Truhlíky – Scobalit Truhlík Exclusiv R/Z

Truhlík Exclusiv R/Z

Unikátní truhlík je vyroben z masivu. Díky tomu je velmi odolný vůči špatným vlivům počasí. Jedná se o kvalitní český produkt.

Truhlíky – Scobalit Truhlík Exclusiv N/V

Truhlík Exclusiv N/V

Unikátní truhlík je vyroben z masivu. Díky tomu je velmi odolný vůči špatným vlivům počasí. Jedná se o kvalitní český produkt.

Truhlíky – Scobalit Truhlík Exclusiv C/R

Truhlík Exclusiv C/R

Rohový truhlík je vyroben z masivu. Díky tomu je velmi odolný vůči špatným vlivům počasí. Jedná se o kvalitní český produkt.

Truhlíky – Scobalit Truhlík Exclusiv A/Z

Truhlík Exclusiv A/Z

Designový truhlík kompatibilní s některými mřížkami je vyroben z kvalitního dřeva. Díky tomu je velmi odolný vůči nepřiznivým vlivům počasí. Jedná se o kvalitní český produkt.

Truhlíky – Scobalit POTTING7 (S7281)
Sleva15%

Truhlík Hexa

 Masivní dřevěný truhlík, který nabízí perfektní řešení pro umístění bylinek nebo květin. Materiál je ošetřen tlakovou impregnací.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.