0

Gumová dlažba

V této sekci naleznete dlažbu s odolností při dlouhodobém zatížení vhodnou do interiéru, nebo exteriéru se zárukou pružnosti, protiskluzovosti, tlumivostí zvuků a vibrací. Tloušťka do 2 cm je vhodná pro terasy, sportovní střediska a dílny, zatímco vysokogramážní varianty najdou své využití ve výrobních halách, stájích a na dětských hřištích.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější

1
Nejprodávanější gumová dlažba – Gutta Fitness puzzle Gumová dlažba Fitness puzzle Systém puzzle zámku umožňuje velice snadnou pokládku, jelikož jednotlivé dlaždice se do sebe pohodlně napojují. Dlaždice mají rozměr 50 x 50 cm, jejich tloušťka je 0,5 - 2 cm a jsou vyrobeny z recyklované pryže s pružným PU lepidlem, jedná se tedy o ekologický a cenově dostupný materiál. 165 Kč od 157 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 12
Lidovka
Gumová dlažba – Gutta dlažba Alfa
Právě si prohlíží 3 zákazníci
(2)

Gumová dlažba Alfa

Interiérová modulární podlahová dlažba, vhodná pro fitness centra, cvičební prostory, dílny, apod. Dlaždice mají rozměr 30 x 30 cm, jejich tloušťka je 6 mm a jsou opatřeny speciálními zámky. 

Cena / výkon
Gumová dlažba – Gutta dlažba Smart Flex
Právě si prohlíží 3 zákazníci
(4)

Gumová dlažba Smart Flex

Speciální normovaná gumová dlažba s certifikací TÜV, vhodná pro dětská hřiště, herny a tělocvičny. Dlaždice mají rozměr 40 x 40 cm a jejich tloušťka je 2,5 cm. Dlažba disponuje nopovým drenážním provedením.

Pro náročné
Gumová dlažba – Gutta Fitness puzzle
  • 1
Akce
Právě si prohlíží 1 zákazník

Gumová dlažba Fitness puzzle

Systém puzzle zámku umožňuje velice snadnou pokládku, jelikož jednotlivé dlaždice se do sebe pohodlně napojují. Dlaždice mají rozměr 50 x 50 cm, jejich tloušťka je 0,5 - 2 cm a jsou vyrobeny z recyklované pryže s pružným PU lepidlem, jedná se tedy o ekologický a cenově dostupný materiál.

Gumová dlažba – Gutta dlažba Play
Akce
Právě si prohlíží 2 zákazníci
(2)

Gumová dlažba Play

Speciální normovaná gumová dlažba s certifikací TÜV, vhodná pro dětská hřiště, herny a tělocvičny. Dlaždice lze vybrat z rozměrů 50 x 50 cm nebo 100 x 100 cm a jejich tloušťka je 3  - 5 cm. Dlažba disponuje nopovým drenážním provedením.

Gumová dlažba – Gutta dlažba Terrace
(1)

Gumová dlažba Terrace

Terasová (vysokogramážní) gumová dlažba, vhodná pro zakrytí venkovních ploch a teras. Dlaždice mají rozměr 100 x 100 cm, jejich tloušťka je 3  - 4 cm. Dlažba disponuje nopovým drenážním provedením.

Gumová dlažba – Gutta Grass
(1)

Gumová dlažba Grass

Jedná se o spojení klasické gumové dlaždice a umělého trávníku. Díky tomu je ideálním designovým prvkem pro každou terasu. Dlaždice s certifikací MSZ EN 1176 (TÜV-KERMI mají rozměr 40 x 40 cm a jejich tloušťka je 3 cm.

Gumová dlažba – Gutta Fitness floor
Akce
Právě si prohlíží 1 zákazník
(1)

Gumová dlažba Fitness floor

Díky své nadměrné hustotě dokáží zajistit značné zmírnění pádů a prevenci před zraněním. Dlaždice mají rozměr 50 x 50 cm, jejich tloušťka je 3 cm a jsou vyrobeny z recyklované pryže s pružným PU lepidlem, jedná se tedy o ekologický a cenově dostupný materiál.

Gumová dlažba – Gutta dlažba Flexi
(1)

Gumová dlažba Flexi

Terasová normovaná gumová dlažba s certifikací TÜV, vhodná pro zakrytí venkovních ploch a teras. Dlaždice mají rozměr 50 x 50 cm a jejich tloušťka je 2 cm. Dlažba disponuje nopovým drenážním provedením.

Gumová dlažba – Scobalit Skákací panák

Gumová dlažba Skákací panák Jack

Sada gumové dlažby se skládá z 8 čtverců pro vytvoření dětského skákacího panáka.

Gumová dlažba – Scobalit dlažba Šachovnice
Právě si prohlíží 1 zákazník

Gumová dlažba Šachovnice Nina

Sada gumové dlažby pro vytvoření šachovnice, je ideálním doplňkem pro dětská hřiště, herny, parky, domácí zahradu, apod.

Gumová dlažba – Scobalit dlažba mlýn s figurkami

Gumová dlažba Hra mlýn s figurkami

Gumová dlažba v sadě pro vytvoření herního plánu pro společenskou hru "mlýn". Sada obsahuje dřevěné figury.

Gumová dlažba – Gutta Gutta Gumová dlažba Agro Flex 100 x 100

Gumová dlažba Agro Flex

Gumová dlažba pro vysoké zatížení. Ideální pro chodby, výrobní haly či stáje.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.