Vážení zákazníci, pro velký zájem o poradenství při výběru zboží pro vás nově budou naši specialisté na infolince každý všední den od 7:00 až do 19:00.
Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Nábytek

Nábytek – Cattara Ravenna
Počet variant: 1

Cattara Ravenna

Campingový stolovací set s deskou a čtvero stoličkami. Jednoduché rozložení z kompaktního přepravního balení s pojistkou proti nechtěnému složení. Kombinace hliníku, umakartu a plastu je snadno omyvatelná a lehká, což potěší každého cestovatele, či cestovatelku. 

Nábytek – Cattara Bari Army
 • −7%
Počet variant: 1

Cattara Bari Army

Rozkládací kempingová židle v maskáčovém provedení. Pohodlná výztuž sedací i opěrné části s opěradly na ruce opatřenými držákem na drink. V zabaleném stavu je kompaktní a lehká, čili ideální pro snadný přenos na místo určení. 

Nábytek – Cattara Židle III
 • −10%
Počet variant: 1

Cattara Židle III

Pohodlná rozkládací židle s vyztuženým opěradlem a vhodně umístěnými síťovanými úseky pro větrání. Unikátní konstrukční mechanismus pro jednoduché zkompletování. Velká nosnost a malá hmotnost spolu s kompaktním balením k potěše mnohých.

Nábytek – Stůl kempingový skládací DOUBLE teleskop. hnědý
 • −4%
Počet variant: 1

Cattara Stůl

Kempingový rozkládací stůl s teleskopicky nastavitelnou výškou. Kombinace hliníku a umakartu je lehká a snadno omyvatelná. Povrch umakartové desky imituje tmavé dřevo, díky čemuž skvěle zapadne jak na zahradu, tak jako doplnění stanového tábora.

Nábytek – Cattara Židle Bari
 • −12%
Počet variant: 1

Cattara Židle Bari

Skládací židle Bari je ideální na kempování, posezení u vody i na zahradě. Snadné a rychlé složení/rozložení. Pohodlné posezení. Nízká hmotnost 1,8 kg. Opěrky rukou a držák na pití. Polyester, zelená barva.

Nábytek – Cattara Židle Lyon
 • −10%
Počet variant: 1

Cattara Židle Lyon

Lehce přenosná skládací židle Lyon vhodná na kempování, posezení u vody i na zahradě. Zádové opěradlo a dvě loketní opěrky. Nosnost 90 kg. Tmavě modrá.

Nábytek – Cattara Židle Bern
 • −9%

Cattara Židle Bern

Skládací židle na kempování, posezení u vody i na zahradě. Snadné a rychlé složení/rozložení. Komfort i mimo domov. Nízká hmotnost 2 kg. Opěrky rukou. Po vybalení má židle výšku 75 cm. Modrá a zelená barva.

Nábytek – Cattara I
 • −6%
Počet variant: 1

Cattara I

Rozkládací židle Foldi Max I vhodná na kempování, posezení u vody i na zahradě. Unikátní skládací mechanismus zaručující rychlé složení a rozložení. Pohodlné a jednoduché posezení. Nízká hmotnost 0,87 kg, nosnost 90 kg. Modrá barva.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.