Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Tegola

Italská společnost Tegola je světovou jedničkou na trhu již od roku 1971. Specializuje se na výrobu střešních produktů a systémů, v níž je proslulá svojí špičkovou kvalitou. Postavení na trhu si získala zejména díky dlouhověkosti produktů se zaměřením na environmentální udržitelnost.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější tegola – Asfaltový šindel Master P Asfaltový šindel Master P Prémiový laminovaný šindel z vysoce kvalitní modifikované flexibilní směsi asfaltu s hluboce zabudovaným keramickým granulátem. Moderní vzhled vytváří unikátní 3D efekt a je ideální především pro pokládku na rodinné domy, bytové domy nebo rekreační objekty. 374 Kč 318 Kč
2
Nejprodávanější tegola – Garden Roof SA Asfaltový pás Garden Roof SA Vrchní samolepicí asfaltový pás vyrobený z modifikovaného asfaltu je vhodný na méně namáhané stavby, jako jsou zahraní altány nebo pergoly. Díky praktickému balení, vysoké flexibilitě a samolepicímu materiálu je ideální rychlou a snadnou montáž. 162 Kč 109 Kč
3
Nejprodávanější tegola – Podkladní pás pod šindel STARTBAR P Asfaltový pás Startbar P Špičkový podkladní pás pod šindele s bitumenovou mebránou s nosnou vložkou z polyesteru s vysokou odolností proti protržení. Z jedné strany je asfaltová hmota chráněna speciální tkaninou z polypropylenu s neklouzavým povrchem. 63 Kč 60 Kč
4
Nejprodávanější tegola – Hřebíky pozinkované "lepenkáče" s vysokou přilnavostí Hřeby "lepenkáče" Pozink Pozinkované ocelové hřeby s velkou plochou hlavou. Příslušenství pro mechanické kotvení lepenek a asfaltových střešní šindelů. Délka 25 nebo 30 mm. 170 Kč od 162 Kč
Tegola – Garden Roof SA Sleva 33%
15x

Asfaltový pás Garden Roof SA

Vrchní samolepicí asfaltový pás vyrobený z modifikovaného asfaltu je vhodný na méně namáhané stavby, jako jsou zahraní altány nebo pergoly. Díky praktickému balení, vysoké flexibilitě a samolepicímu materiálu je ideální rychlou a snadnou montáž.

Tegola – Asfaltový šindel Master P Sleva 15%
18x

Asfaltový šindel Master P

Prémiový laminovaný šindel z vysoce kvalitní modifikované flexibilní směsi asfaltu s hluboce zabudovaným keramickým granulátem. Moderní vzhled vytváří unikátní 3D efekt a je ideální především pro pokládku na rodinné domy, bytové domy nebo rekreační objekty.

Materiál konstrukce: modifikovaný asfalt Segmenty: 4 ks Segmenty (tvar): obdélník Délka: 1000 mm Šířka: 337 mm Tloušťka: 3,1 mm Hmotnost: 10,8 kg/m² Počet šablon: 18 ks Efektivní krytí: 2,57 m² Množství na paletě: 123,36 m²
Tegola – Blackstar Nopová fólie Sleva 28%
4x

Nopová fólie Blackstar

Nopová fólie je vyrobená z kvalitního vysokohustotního polyethylenu. Slouží jako protiradonová ochrana stavby, drenážní a protivlhkostní fólie a chrání konstrukci proti vlhkosti a tím prodlužuje její životnost.

Tegola – Podkladní pás pod šindel STARTBAR P Akce

Asfaltový pás Startbar P

Špičkový podkladní pás pod šindele s bitumenovou mebránou s nosnou vložkou z polyesteru s vysokou odolností proti protržení. Z jedné strany je asfaltová hmota chráněna speciální tkaninou z polypropylenu s neklouzavým povrchem.

Tegola – Difbar Plus Sleva 9%
8x

Fólie Tegola Difbar Plus

Vysoce spolehlivá kontaktní difúzně otevřená střešní fólie opatřená 2 samolepícími pásky s extrémní pevností spoje od výrobce Tegola. Chrání dřevěné části krovů a tepelné izolace před proniknutím vody.

Plošná hmotnost: 135 – 150 g/m² Typ: třívrstvá Délka: 50 m Šířka: 1,5 m Paropropustnost: ano Určení: střecha
Tegola – RIDGE-VENT Větrací hřebenáč pro asfaltové šindel Sleva 15%

Hřebenové větrání Ridge-Vent

Pružný hřebenový prvek z polypropylenu vhodný pro odvětrání podstřešního prostoru, Vhodný pro všechny sklony střech. 
Velmi estetické řešení. Na hřebenový prvek se bitumenovým lepidlem připevňují jednotlivé hřebenové šinelové šablony.

Tegola – Bitustick bitumenový tmel Akce

Tmel bitumen Bitustick

Bitumenové elastické lepidlo v kartuši k utěsnění a lepení střešních šindelů, prostupů, světlíků a jiných detailů. Výrobek je vhodný také k dokonalému spoji překrývajících se částí asfaltových polymerních membrán za studena

Určení: exteriér Objem: 280 ml Hmotnost: 0,35 kg Základ: bitumen Aplikační teplota: Přetírání: ano (po vytvrzení) Teplotní odolnost:
Tegola – Hřebíky pozinkované "lepenkáče" s vysokou přilnavostí Akce

Hřeby "lepenkáče" Pozink

Pozinkované ocelové hřeby s velkou plochou hlavou. Příslušenství pro mechanické kotvení lepenek a asfaltových střešní šindelů. Délka 25 nebo 30 mm.

Tegola – Hřebíky nerezové "lepenkáče" s vysokou přilnavostí Akce

Hřeby "lepenkáče" Nerez

Nerezové ocelové hřeby s velkou plochou hlavou. Příslušenství pro mechanické kotvení lepenek a asfaltových střešní šindelů. Jedno balení obsahuje 5 kg hřebů.

Tegola – Fimizol Expres asfaltová penetrace Sleva 15%
4x

Penetrace Fimizol Expres

Asfaltová penetrace je studené penetrační natěradlo na bázi bitumenu a organického rozpouštědla bez obsahu vody vhodné k použití na savé povrchy.

Určení: interiér / exteriér Objem: 5 – 10 l Základ: bitumen Aplikační teplota: Přetírání: Teplotní odolnost:
Tegola – STARTBAR S Podkladní pás pod krytinu 1 x 30 m Sleva 15%

Podkladní pás Starbar S

Podkladní pás vyrobený z kvalitního APP modifikovaného asfaltu je špičkový robustní pás vhodný především pod asfaltové šindele. Disponuje jedinečnou protiskluzovou vrstvou a chrání střechu během stavby i po ní.

Tegola – Difbar Difůzní podstřešní fólie Sleva 9%
4x

Fólie Tegola Difbar

Podstřešní folie Tegola Difbar je třívrstvá kontaktní difúzně otevřená membrána tvořena dvěma vrstvami polypropylénové textilie a jednou vrstvou voděodolné paropropustné PP membrány. Základní funkcí paropropustné fólie je zabránění odkapu kondenzátu.

Plošná hmotnost: 135 – 150 g/m² Typ: třívrstvá Délka: 12,5 – 50 m Šířka: 1,5 m Paropropustnost: ano Určení: střecha
Tegola – Větrací prvek pro šindel a ploché krytiny

Odvětrávací taška Tegola

Plastová odvětrávací taška s mřížkou. Zamezení přístupu vlhka do střešního pláště, snížení rozdílů teplot jednotlivých částí střechy.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.