Vážení zákazníci, přichází nárůst cen konstrukčních materiálů. Využijte možnost pořízení skleníků, pergol a zahradních domků za rozumné částky a ušetřete.
Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Tegola Autorizovaný dealer

Společnost Tegola s rokem vzniku 1971 v Itálii je světovou jedničkou na trhu v oblasti výroby střešních produktů a systému. Tegola neustále invouje systémy se zaměřením na environmentální udržitelnost. Na českém trhu si své postavení získala zejména díky dlouhověkosti nabízených produktů, jejich snadné instalaci a vysoké kvalitě.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější tegola –  Asfaltový šindel Master P Asfaltový šindel Master P Prémiový laminovaný šindel z vysoce kvalitní modifikované flexibilní směsi asfaltu s hluboce zabudovaným keramickým granulátem. Moderní vzhled vytváří unikátní 3D efekt a je ideální především pro pokládku na rodinné domy, bytové domy nebo rekreační objekty. 292 Kč 248 Kč
Počet hlavních produktů:5
Tegola –  Asfaltový šindel Master P Sleva 15%
16x

Asfaltový šindel Master P

Prémiový laminovaný šindel z vysoce kvalitní modifikované flexibilní směsi asfaltu s hluboce zabudovaným keramickým granulátem. Moderní vzhled vytváří unikátní 3D efekt a je ideální především pro pokládku na rodinné domy, bytové domy nebo rekreační objekty.

Materiál konstrukce: modifikovaný asfalt Segmenty: 4 ks Segmenty (tvar): obdélník Délka: 1000 mm Šířka: 337 mm Tloušťka: 3,1 mm Hmotnost: 10,8 kg/m² Počet šablon: 18 ks Efektivní krytí: 2,57 m² Množství na paletě: 123,36 m²
Tegola –  Podkladní pás pod šindel STARTBAR P Akce

Asfaltový pás Startbar P

Špičkový podkladní pás pod šindele s bitumenovou mebránou s nosnou vložkou z polyesteru s vysokou odolností proti protržení. Z jedné strany je asfaltová hmota chráněna speciální tkaninou z polypropylenu s neklouzavým povrchem.

Tegola –  Bitustick bitumenový tmel Akce

Tmel bitumen Bitustick

Bitumenové elastické lepidlo v kartuši k utěsnění a lepení střešních šindelů, prostupů, světlíků a jiných detailů. Výrobek je vhodný také k dokonalému spoji překrývajících se částí asfaltových polymerních membrán za studena

Určení: exteriér Objem: 280 ml Hmotnost: 0,35 kg Základ: bitumen Aplikační teplota: Přetírání: ano (po vytvrzení) Teplotní odolnost:
Tegola –  Hřebíky pozinkované "lepenkáče" s vysokou přilnavostí Akce

Hřeby "lepenkáče" Pozink

Pozinkované ocelové hřeby s velkou plochou hlavou. Příslušenství pro mechanické kotvení lepenek a asfaltových střešní šindelů. Délka 25 nebo 30 mm.

Tegola –  Hřebíky nerezové "lepenkáče" s vysokou přilnavostí Akce

Hřeby "lepenkáče" Nerez

Nerezové ocelové hřeby s velkou plochou hlavou. Příslušenství pro mechanické kotvení lepenek a asfaltových střešní šindelů. Jedno balení obsahuje 5 kg hřebů.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.