Vážení zákazníci, pro velký zájem o poradenství při výběru zboží pro vás nově budou naši specialisté na infolince každý všední den od 7:00 až do 19:00.
Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Plynová topidla

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější plynová topidla –  G21 Moon G21 Moon Venkovní topidlo v nerezovém provedení s vysokým výkonem a jednoduchým napojením na propan butanovou láhev. Zaručuje jednoduché ovládání díky mechanickému piezo tlačítku.  5 490 Kč
Lidovka
Plynová topidla –  G21 Moon
2x

G21 Moon

Venkovní topidlo v nerezovém provedení s vysokým výkonem a jednoduchým napojením na propan butanovou láhev. Zaručuje jednoduché ovládání díky mechanickému piezo tlačítku. 

Cena / výkon
Plynová topidla –  G21 Inferno
3x

G21 Inferno

Plynové topidlo Inferno s jednoduchým napojením na propan butanovou láhev v nerezovém provedení. Je vyrobeno z nerezové oceli a hliníku, což v kombinaci s nevšedním tvarem zajistí atraktivní vzhled. Součásti balení je také připojovací hadice a redukční ventil. 

Pro náročné
Plynová topidla –  G21 Volcano
3x

G21 Volcano

Venkovní topidlo Volcano v nerezovém provedení. Tělo topidla zaujme na první pohled majestátním tvarem pyramidy a elegantním řešením ohnivého plamene ve skleněné trubici. Topidlo je vybaveno kolečkami pro bezpečnější manipulaci.

Plynová topidla –  Activa Cheops
2x

Activa Cheops

Plynové zahradní topidlo vyrobeno z nerezové oceli s rozměrama 52,5 x 223 x 61,5 cm. Topidlo je vybaveno revolučním hořákem „Eco-Plus“ a disponuje přikonem 10,5 kW. Plyn se snadno zapaluje pomocí piezo zapalovače.

Plynová topidla –  G21 Tornado
1x

G21 Tornado

Model Tornado je nízký venkovní tepelný zářič v nerezovém provedení s jednoduchým napojením na PB láhev. Disponuje výkonem až 13 kW, s piezoelektrickým zapalováním a kolečky pro snadnou manipulaci.

Plynová topidla –  G21 Obal Tornado
1x

G21 Obal Tornado

Ochranný obal pro tepelný zářič Tornado je z odolného nepromokavého materiálu se zapínáním na zip. Chrání před deštěm, prachem, větrem a jinými narušiteli. Snadno se nasazuje a sundavá, speciální typ tkaniny zajišťuje dobrou cirkulaci vzduchu a navíc se dobře čistí.

Plynová topidla –  G21 Obal Moon Inferno

G21 Obal Moon Inferno

Ochranný obal pro tepelné zářiče Moon nebo Inferno. Je vyroben z odolného nepromokavého materiálu. Dokonale sedí, takže ochrání tepelné zářiče před nepřízní počasí.

Plynová topidla –  G21 Obal Volcano

G21 Obal Volcano

Praktický ochranný obal pro tepelný zářič Volcano. Obal má zapínání na zip, je vyroben z odolného nepromokavého materiálu a dokonale sedí, takže ochrání tepelné zářiče před nepřízní počasí.

Plynová topidla –  Activa Obal Premium

Activa Obal Premium

Kryt zahradního topidla z polyesteru a PVC.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.