Vážení zákazníci, rádi bychom Vás upozornili, že skladové zásoby zahradních domků, přístřešků a skleníků jsou omezené. Doporučujeme tedy nakupovat zahradní stavby na jaro 2022 již nyní.
Skladové zásoby zahradních domků, přístřešků a skleníků jsou omezené. Doporučujeme jejich nákup neodkládat.
Doporučujeme nakupovat zahradní stavby již nyní.
0

Schodiště

Na výběr zde naleznete široké spektrum variant i tvarů schodišť, jejichž základní funkcí je komfortní přístup do dalšího podlaží. Polde vzhledu, prostorových možností a předpokládaného účelu využití si můžete zvolit bočnicová, vřetenová nebo segmentová schodiště. Přesné specifikace a detailnější popis naleznete u jednotlivých kategorií.

Číst dále Skrýt
Poradíme jak na to:
Všechny články

Nejprodávanější

1
Nejprodávanější schodiště – Scobalit Archistep Panorama Schodiště Archistep Panorama Masivní bočnicové schodiště s uzavřenými podstupni, které je tvořené z bukového dřeva. Dostupné v zalomené variantě ve 3/4 své délky do pravé či levé strany. 50 409 Kč 46 590 Kč
2
Nejprodávanější schodiště – Scobalit Archistep Transit Schodiště Archistep Transit Bočnicové schodiště bez podstupňů, které je tvořené ze smrkového dřeva. Dostupné v přímé variantě.   26 490 Kč
3
Nejprodávanější schodiště – Scobalit Schodiště Berlin Schodiště Berlin Moderní modulové točité schodiště na stavebnicovém principu s nastavitelnou výškou od 286 až do 309 cm. Vyráběno je ve dvou variantách, a to v průměru 120 nebo 140 cm, včetně namontovaného zábradlí. 34 082 Kč od 25 561 Kč
4
Nejprodávanější schodiště – Scobalit Schodiště Twister Schodiště Twister Segmentové a modulové schodiště s výškově nastavitelnými stupni z lepeného břízy v rozmezí od 17,5 cm do 21,8 cm a kovové konstrukce s maximální výškou až 315 cm.  22 385 Kč 16 789 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 20
Lidovka
Schodiště – Scobalit Archistep Transit
  • 2
Od pondělí zakoupili 3 zákazníci
(10)

Schodiště Archistep Transit

Bočnicové schodiště bez podstupňů, které je tvořené ze smrkového dřeva. Dostupné v přímé variantě.

 

Materiál konstrukce: smrkové dřevo Nosný prvek: bočnice Výška stropu: 300 cm Typ: přímé Podstupně: ne Maximální zatížení: 200 kg Rektifikace délky: ano (uživatelsky) Zábradlí: ne (lze dokoupit)
Cena / výkon
Schodiště – Scobalit Schodiště Berlin
  • Pro vysoké podlaží
  • 3
Sleva25%
Od pondělí zakoupili 3 zákazníci
(10)

Schodiště Berlin

Moderní modulové točité schodiště na stavebnicovém principu s nastavitelnou výškou od 286 až do 309 cm. Vyráběno je ve dvou variantách, a to v průměru 120 nebo 140 cm, včetně namontovaného zábradlí.

Materiál konstrukce: ocel Nosný prvek: vřeteno Výška stropu: 286 – 309 cm Typ: točité Podstupně: ne Maximální zatížení: 200 kg Rektifikace délky: ano Zábradlí: ano
Pro náročné
Schodiště – Scobalit Archistep Panorama
  • Prémiový produkt
  • 1
Sleva8%
Od pondělí zakoupili 3 zákazníci
(11)

Schodiště Archistep Panorama

Masivní bočnicové schodiště s uzavřenými podstupni, které je tvořené z bukového dřeva. Dostupné v zalomené variantě ve 3/4 své délky do pravé či levé strany.

Materiál konstrukce: bukové dřevo Nosný prvek: bočnice Výška stropu: 300 cm Typ: levé, pravé Podstupně: ano Maximální zatížení: 200 kg Rektifikace délky: ano (uživatelsky) Zábradlí: ne (lze dokoupit)
Schodiště – Scobalit Archistep Harbor
Akce
Právě si prohlíží 1 zákazník
(5)

Schodiště Archistep Harbor

Masivní bočnicové schodiště s uzavřenými podstupni, které je tvořené ze smrkového dřeva. Dostupné v přímé variantě.

Materiál konstrukce: smrkové dřevo Nosný prvek: bočnice Výška stropu: 300 cm Typ: přímé Podstupně: ano Maximální zatížení: 200 kg Rektifikace délky: ano (uživatelsky) Zábradlí: ne (lze dokoupit)
Schodiště – Scobalit Archistep Connect
Akce
(5)

Schodiště Archistep Connect

Bočnicové schodiště bez podstupňů, které je tvořené z bukového dřeva. Dostupné v přímé variantě. 

Materiál konstrukce: bukové dřevo Nosný prvek: bočnice Výška stropu: 300 cm Typ: přímé Podstupně: ne Maximální zatížení: 200 kg Rektifikace délky: ano (uživatelsky) Zábradlí: ne (lze dokoupit)
Schodiště – Scobalit Archistep Loft
Akce
(4)

Schodiště Archistep Loft

Masivní bočnicové schodiště s uzavřenými podstupni, které je tvořené z bukového dřeva. Dostupné v přímé variantě.

 

Materiál konstrukce: bukové dřevo Nosný prvek: bočnice Výška stropu: 300 cm Typ: přímé Podstupně: ano Maximální zatížení: 200 kg Rektifikace délky: ano (uživatelsky) Zábradlí: ne (lze dokoupit)
Schodiště – Scobalit Archistep Meander
Akce
Právě si prohlíží 4 zákazníci
(6)

Schodiště Archistep Meander

Masivní bočnicové schodiště s uzavřenými podstupni, které je tvořené ze smrkového dřeva. Dostupné v zalomené variantě ve 3/4 své délky do pravé či levé strany.

Materiál konstrukce: smrkové dřevo Nosný prvek: bočnice Výška stropu: 300 cm Typ: levé, pravé Podstupně: ano Maximální zatížení: 200 kg Rektifikace délky: ano (uživatelsky) Zábradlí: ne (lze dokoupit)
Schodiště – Scobalit Archistep Family
Akce
(5)

Schodiště Archistep Family

Bočnicové schodiště bez podstupňů, které je tvořené z bukového dřeva. Dostupné v zalomené variantě ve 3/4 své délky do pravé či levé strany.

 

Materiál konstrukce: bukové dřevo Nosný prvek: bočnice Výška stropu: 300 cm Typ: levé, pravé Podstupně: ne Maximální zatížení: 200 kg Rektifikace délky: ano (uživatelsky) Zábradlí: ne (lze dokoupit)
Schodiště – Scobalit Archistep Turn
Akce
Právě si prohlíží 2 zákazníci
(5)

Schodiště Archistep Turn

Bočnicové schodiště bez podstupňů, které je tvořené ze smrkového dřeva. Dostupné v zalomené variantě ve 3/4 své délky do pravé či levé strany.

 

Materiál konstrukce: smrkové dřevo Nosný prvek: bočnice Výška stropu: 300 cm Typ: levé, pravé Podstupně: ne Maximální zatížení: 200 kg Rektifikace délky: ano (uživatelsky) Zábradlí: ne (lze dokoupit)
Schodiště – Scobalit Schodiště Twister
  • Pro vysoké podlaží
Sleva25%
Od pondělí zakoupili 3 zákazníci
(5)

Schodiště Twister

Segmentové a modulové schodiště s výškově nastavitelnými stupni z lepeného břízy v rozmezí od 17,5 cm do 21,8 cm a kovové konstrukce s maximální výškou až 315 cm. 

Materiál konstrukce: smrkové dřevo Nosný prvek: páteř Výška stropu: 228 – 315 cm Typ: přímé, točité Podstupně: ne Maximální zatížení: 200 kg Rektifikace délky: ano (uživatelsky) Zábradlí: ano
Schodiště – Scobalit Zábradlí schodišťové Beech
Sleva25%
(3)

Zábradlí schodišťové Beech

Přírodní schodišťové zábradlí z bukového dřeva pro podélně nakloněnou část schodiště Archistep Connect, Loft, Family a Panorama.

Schodiště – Scobalit Zábradlí schodišťové Beech Steel
Sleva25%
(4)

Zábradlí schodišťové Beech Steel

Moderní schodišťové zábradlí z bukového dřeva s vodorovnými lanky z nerezi pro podélně nakloněnou část schodiště Archistep Connect, Loft, Family a Panorama.

Schodiště – Scobalit Zábradlí schodišťové Spruce
Sleva25%
(3)

Zábradlí schodišťové Spruce

Přírodní schodišťové zábradlí ze smrkového dřeva pro podélně nakloněnou část schodiště Archistep Transit, Harbor, Turn a Meander.

Schodiště – Scobalit Zábradlí schodišťové Spruce Steel
Sleva25%
(3)

Zábradlí schodišťové Spruce Steel

Moderní schodišťové zábradlí ze smrkového dřeva s vodorovnými lanky z nerezi pro podélně nakloněnou část schodiště Archistep Transit, Harbor, Turn a Meander.

Schodiště – Scobalit Zábradlí podestové Beech
Sleva25%
Právě si prohlíží 1 zákazník

Zábradlí podestové Beech

Přírodní dřevěné podestové zábradlí tvořené z buku pro podestu schodiště Archistep Connect, Loft, Family a Panorama.

Schodiště – Scobalit Zábradlí podestové Beech Steel
Sleva25%
(4)

Zábradlí podestové Beech Steel

Moderní podestové zábradlí z bukového dřeva s výplní z vodorovných lanek z nerezi pro podestu schodiště Archistep Connect, Loft, Family a Panorama.

Schodiště – Scobalit Zábradlí podestové Spruce
Sleva25%
Právě si prohlíží 1 zákazník

Zábradlí podestové Spruce

Přírodní dřevěné podestové zábradlí tvořené ze smrku pro podestu schodiště Archistep Transit, Harbor, Turn a Meander.

Schodiště – Scobalit Zábradlí podestové Spruce Steel
Sleva25%
(3)

Zábradlí podestové Spruce Steel

Moderní podestove zábradlí ze smrkvého dřeva s výplní z vodorovných lanek z nerezi pro podestu schodiště Archistep Transit, Harbor, Turn a Meander.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.