Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Schodiště

Pro vícepodlažní stavby jsou schodiště takřka nezbytností. Právem na ně máme vysoké nároky: užívání musí být komfortní, velikostně nesmí odporovat podmínkám daného prostoru a v neposlední řadě by nás měla uspokojovat i po stránce designové. Naše dělení na základě konstrukčních typů Vám usnadní výběr a v každé kategorii se dozvíte, jaké výhody skýtá.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější schodiště – Scobax Berlin Scobax Berlin Moderní modulové točité schodiště na stavebnicovém principu s nastavitelnou výškou od 286 až do 309 cm. Vyráběno je ve dvou variantách, a to v průměru 120 nebo 140 cm, včetně namontovaného zábradlí. 27 133 Kč
2
Nejprodávanější schodiště – Scobax Archistep Turn Scobax Archistep Turn Bočnicové schodiště bez podstupňů, které je tvořené ze smrkového dřeva. Dostupné v zalomené variantě ve 3/4 své délky do pravé či levé strany.   29 990 Kč
3
Nejprodávanější schodiště – Scobax Spruce Steel Scobax Spruce Steel Moderní schodišťové zábradlí ze smrkového dřeva s vodorovnými lanky z nerezi pro podélně nakloněnou část schodiště Archistep Transit, Harbor, Turn a Meander. 15 110 Kč
4
Nejprodávanější schodiště – Scobax Archistep Panorama Scobax Archistep Panorama Masivní bočnicové schodiště s uzavřenými podstupni, které je tvořené z bukového dřeva. Dostupné v zalomené variantě ve 3/4 své délky do pravé či levé strany. 52 317 Kč
5
Nejprodávanější schodiště – Scobax Archistep Transit Scobax Archistep Transit Bočnicové schodiště bez podstupňů, které je tvořené ze smrkového dřeva. Dostupné v přímé variantě.   30 235 Kč
6
Nejprodávanější schodiště – Scobax Twister Scobax Twister Segmentové a modulové schodiště s výškově nastavitelnými stupni z lepeného břízy v rozmezí od 17,5 cm do 21,8 cm a kovové konstrukce s maximální výškou až 315 cm.  18 383 Kč
Lidovka
Schodiště – Scobax Archistep Transit
10x
Počet variant: 1

Scobax Archistep Transit

Bočnicové schodiště bez podstupňů, které je tvořené ze smrkového dřeva. Dostupné v přímé variantě.

 

Materiál konstrukce: smrkové dřevo Nosný prvek: bočnice Výška stropu: 300 cm Typ: přímé Podstupně: ne Maximální zatížení: 200 kg Rektifikace délky: ano (uživatelsky) Zábradlí: ne (lze dokoupit)
Cena / výkon
Schodiště – Scobax Berlin
 • Pro vysoké podlaží
11x
Počet variant: 2

Scobax Berlin

Moderní modulové točité schodiště na stavebnicovém principu s nastavitelnou výškou od 286 až do 309 cm. Vyráběno je ve dvou variantách, a to v průměru 120 nebo 140 cm, včetně namontovaného zábradlí.

Materiál konstrukce: ocel Nosný prvek: vřeteno Výška stropu: 286 – 309 cm Typ: točité Podstupně: ne Maximální zatížení: 200 kg Rektifikace délky: ano Zábradlí: ano
Pro náročné
Schodiště – Scobax Archistep Panorama
10x
Počet variant: 2

Scobax Archistep Panorama

Masivní bočnicové schodiště s uzavřenými podstupni, které je tvořené z bukového dřeva. Dostupné v zalomené variantě ve 3/4 své délky do pravé či levé strany.

Materiál konstrukce: bukové dřevo Nosný prvek: bočnice Výška stropu: 300 cm Typ: levé, pravé Podstupně: ano Maximální zatížení: 200 kg Rektifikace délky: ano (uživatelsky) Zábradlí: ne (lze dokoupit)
Schodiště – Scobax Archistep Harbor
5x
Počet variant: 1

Scobax Archistep Harbor

Masivní bočnicové schodiště s uzavřenými podstupni, které je tvořené ze smrkového dřeva. Dostupné v přímé variantě.

Materiál konstrukce: smrkové dřevo Nosný prvek: bočnice Výška stropu: 300 cm Typ: přímé Podstupně: ano Maximální zatížení: 200 kg Rektifikace délky: ano (uživatelsky) Zábradlí: ne (lze dokoupit)
Schodiště – Scobax Archistep Connect
5x
Počet variant: 1

Scobax Archistep Connect

Bočnicové schodiště bez podstupňů, které je tvořené z bukového dřeva. Dostupné v přímé variantě. 

Materiál konstrukce: bukové dřevo Nosný prvek: bočnice Výška stropu: 300 cm Typ: přímé Podstupně: ne Maximální zatížení: 200 kg Rektifikace délky: ano (uživatelsky) Zábradlí: ne (lze dokoupit)
Schodiště – Scobax Archistep Loft
4x
Počet variant: 1

Scobax Archistep Loft

Masivní bočnicové schodiště s uzavřenými podstupni, které je tvořené z bukového dřeva. Dostupné v přímé variantě.

 

Materiál konstrukce: bukové dřevo Nosný prvek: bočnice Výška stropu: 300 cm Typ: přímé Podstupně: ano Maximální zatížení: 200 kg Rektifikace délky: ano (uživatelsky) Zábradlí: ne (lze dokoupit)
Schodiště – Scobax Archistep Meander
5x
Počet variant: 2

Scobax Archistep Meander

Masivní bočnicové schodiště s uzavřenými podstupni, které je tvořené ze smrkového dřeva. Dostupné v zalomené variantě ve 3/4 své délky do pravé či levé strany.

Materiál konstrukce: smrkové dřevo Nosný prvek: bočnice Výška stropu: 300 cm Typ: levé, pravé Podstupně: ano Maximální zatížení: 200 kg Rektifikace délky: ano (uživatelsky) Zábradlí: ne (lze dokoupit)
Schodiště – Scobax Archistep Family
5x
Počet variant: 2

Scobax Archistep Family

Bočnicové schodiště bez podstupňů, které je tvořené z bukového dřeva. Dostupné v zalomené variantě ve 3/4 své délky do pravé či levé strany.

 

Materiál konstrukce: bukové dřevo Nosný prvek: bočnice Výška stropu: 300 cm Typ: levé, pravé Podstupně: ne Maximální zatížení: 200 kg Rektifikace délky: ano (uživatelsky) Zábradlí: ne (lze dokoupit)
Schodiště – Scobax Archistep Turn
5x
Počet variant: 2

Scobax Archistep Turn

Bočnicové schodiště bez podstupňů, které je tvořené ze smrkového dřeva. Dostupné v zalomené variantě ve 3/4 své délky do pravé či levé strany.

 

Materiál konstrukce: smrkové dřevo Nosný prvek: bočnice Výška stropu: 300 cm Typ: levé, pravé Podstupně: ne Maximální zatížení: 200 kg Rektifikace délky: ano (uživatelsky) Zábradlí: ne (lze dokoupit)
Schodiště – Scobax Twister
 • Pro vysoké podlaží
5x
Počet variant: 1

Scobax Twister

Segmentové a modulové schodiště s výškově nastavitelnými stupni z lepeného břízy v rozmezí od 17,5 cm do 21,8 cm a kovové konstrukce s maximální výškou až 315 cm. 

Materiál konstrukce: smrkové dřevo Nosný prvek: páteř Výška stropu: 228 – 315 cm Typ: přímé, točité Podstupně: ne Maximální zatížení: 200 kg Rektifikace délky: ano (uživatelsky) Zábradlí: ano
Schodiště – Scobax Spruce
3x

Scobax Spruce

Přírodní schodišťové zábradlí ze smrkového dřeva pro podélně nakloněnou část schodiště Archistep Transit, Harbor, Turn a Meander.

Schodiště – Scobax Beech
3x

Scobax Beech

Přírodní schodišťové zábradlí z bukového dřeva pro podélně nakloněnou část schodiště Archistep Connect, Loft, Family a Panorama.

Schodiště – Scobax Spruce Steel
3x

Scobax Spruce Steel

Moderní schodišťové zábradlí ze smrkového dřeva s vodorovnými lanky z nerezi pro podélně nakloněnou část schodiště Archistep Transit, Harbor, Turn a Meander.

Schodiště – Scobax Beech Steel
4x

Scobax Beech Steel

Moderní schodišťové zábradlí z bukového dřeva s vodorovnými lanky z nerezi pro podélně nakloněnou část schodiště Archistep Connect, Loft, Family a Panorama.

Schodiště – Scobax Spruce

Scobax Spruce

Přírodní dřevěné podestové zábradlí tvořené ze smrku pro podestu schodiště Archistep Transit, Harbor, Turn a Meander.

Schodiště – Scobax Beech

Scobax Beech

Přírodní dřevěné podestové zábradlí tvořené z buku pro podestu schodiště Archistep Connect, Loft, Family a Panorama.

Schodiště – Scobax Spruce Steel
3x

Scobax Spruce Steel

Moderní podestove zábradlí ze smrkvého dřeva s výplní z vodorovných lanek z nerezi pro podestu schodiště Archistep Transit, Harbor, Turn a Meander.

Schodiště – Scobax Beech Steel
4x

Scobax Beech Steel

Moderní podestové zábradlí z bukového dřeva s výplní z vodorovných lanek z nerezi pro podestu schodiště Archistep Connect, Loft, Family a Panorama.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.