Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Boxy

Vybírat můžete mezi boxy vyrobenými z kovu nebo plastu. Objem boxů začíná okolo hodnoty 450 litrů, pro uskladnění polštářů a menšího nářadí, a pokračuje až přes 2000 litrů, ve kterých lze uskladnit dětská kola, dříví nebo grily. Většinu z těchto boxů lze využít i jako lavici a jsou vhodné pro celoroční využití.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější boxy – FreizeitBox Box FreizeitBox Odolný a stýlový box, který je 100% voděodolný a vyrobený ze žárově pozinkovaného ocelového plechu. Ochranu zabezpečuje zamykací mechanizmus s cylindrickým zámkem. Obsahuje neviditelné integrované větrání a horní víko s plynovou pružinou. od 7 799 Kč
2
Nejprodávanější boxy – Zahradný box STORE-IT-OUT ULTRA CRT Box Store it out ultra CRT Uzamykatelný a vysoce odolný zahradní box s kapacitou 2000 l vhodný na uskladněním popelnic, zahradního nářadí a dalšími příslušenství: nabídka zešikmený práh pro kontejnery s Kolečko a možnost dodatečné instalacím poličky. 11 490 Kč 11 255 Kč
3
Nejprodávanější boxy – Box City Storage Box City Storage Uzamykatelný nízkoúdržbový box s kapacitou 113 l a nosností 120 kg. Plastový box v designu dřeva poskytuje suché větrané prostředí pro skladované věci. Přidanou hodnotou tohoto boxu je především nízka hmotnost a voděodolnost.  880 Kč od 743 Kč
4
Nejprodávanější boxy – Zahradní box Keter STORE-IT-OUT ARC Box Keter Store it out ARC Uzamykatelný a vysoce odolný přístřešek na popelnice, zahradního nářadí a další příslušenství s objemovou kapacitou 1200l a zešikmeným prahem pro kontejnery s kolečky, uzamykatelné 2křídlé dveře. 6 290 Kč 5 040 Kč
Lidovka
Boxy – Zahradní box Urban Sleva 21%
3x

Box Urban

Praktický úložný zahradní box z polypropylenové pryskyřice v moderním designu, který imituje strukturu přírodního ratanu s objemem 113 L a nosností 120 kg. Dostupný je v hnědé a tmavě šedé barvě.

Cena / výkon
Boxy – Zahradní box Glenwood Sleva 17%
5x

Box Glenwood

Praktický úložný zahradní box vyrobený z vysoce kvalitní polypropylenové pryskyřice v moderním designu v tmavě šedé barvě s kapacitou 390 l a nosností 180 kg.

Pro náročné
Boxy – LIFETIME HORIZONTAL Sleva 11%
1x

Box Horizontal

Velký úložný box s objemem 2120 litrů. Svojí velikostí vhodný na skladování dřeva, grilovacích a sportovních potřeb.

Boxy – Box Alex
 • Doprava zdarma
5x
+4

Box Alex

Modulární box určen na popelnice o objemu 120 nebo 240 l s variabilním systémem na uspořádaní boxů. Obsahuje západku pro vyklápění popelnice, funkční podlahu pro polohování a organizér na vnitřní straně dveřního křídla včetně tři háčků. Možnost modifikace doplňkovým příslušenstvím.

Šířka: 0,8 m Konstrukce: kov Podlaha: ano Stěny: trapézový plech Tloušťka stěn: 0,5 mm Vnitřní vyztužení: ne Forma kotvení:
Boxy – FreizeitBox
 • Doprava zdarma
14x

Box FreizeitBox

Odolný a stýlový box, který je 100% voděodolný a vyrobený ze žárově pozinkovaného ocelového plechu. Ochranu zabezpečuje zamykací mechanizmus s cylindrickým zámkem. Obsahuje neviditelné integrované větrání a horní víko s plynovou pružinou.

Šířka: 1,0 m, 1,3 m, 1,6 m, 1,8 m, 2,0 m Konstrukce: kov Podlaha: ano Stěny: trapézový plech Tloušťka stěn: 0,5 mm Vnitřní vyztužení: ano
Boxy – LoungeBox
 • Doprava zdarma
3x

Box LoungeBox

Velkokapacitní box 100% voděodolný, který je vyrobený ze žárově pozinkovaného ocelového plechu. Ochranu zabezpečuje zamykací mechanizmus s cylindrickým zámkem. Obsahuje neviditelné integrované větrání a vhorní víko s plynovou pružinou.

Šířka: 1,6 m, 2,0 m Konstrukce: kov Podlaha: ano Stěny: panely Tloušťka stěn: 0,5 mm Vnitřní vyztužení: ano
Boxy – StoreMax
 • Doprava zdarma
2x

Box StoreMax

Univerzální, funkční a elegantní roletový box nabízející maximum úložiště na minimu prostoru. Dvojitý systém otevírání s jednoduše posuvnými roletami s pružinovou podporou, dvoubodový vložkový zámek s otočnou klikou a držák na nářadí z vnitřní strany.

Šířka: 1,2 m, 1,6 m, 1,9 m Konstrukce: kov Podlaha: ano Stěny: panely Tloušťka stěn: 0,5 mm Vnitřní vyztužení: ano Forma kotvení: k podezdívce / zakopáním
Boxy – LIFETIME XXL 60012 Sleva 10%

Box XXL

Plastový úložný box s objemem 495 litrů, dvojitou stěnou a pneumatickými vzpěrami víka. Vhodný k uskladnění zahradního náčiní, hraček nebo polštářů.

Boxy – Zahradní box Samoa Rattan Box Sleva 34%
4x

Box Samoa

Praktický a úložný zahradní box je vyrobený z vysoce kvalitní polypropylenové pryskyřice v moderním designu, který imituje strukturu přírodního ratanu v hnědé a tmavě šedé barvě. Nabízí kapacitu 270 l, nosnost 200 kg a vestavěná kolečka pro snadný přenos.

Boxy – Zahradní úložný box Borneo Akce
3x

Box Borneo

Rozměrný plastový box nabízí prostor o objemu 416 l s designem přírodního ratanu v antracitové barvě. Víko se otevíra s pomocí automatického mechanismu. Pevná konstrukce boxu je schopná unést zátěž až 220 kg.

Boxy – Box City Storage Sleva 16%
3x

Box City Storage

Uzamykatelný nízkoúdržbový box s kapacitou 113 l a nosností 120 kg. Plastový box v designu dřeva poskytuje suché větrané prostředí pro skladované věci. Přidanou hodnotou tohoto boxu je především nízka hmotnost a voděodolnost. 

Boxy – Zahradný box STORE-IT-OUT ULTRA CRT Akce
3x

Box Store it out ultra CRT

Uzamykatelný a vysoce odolný zahradní box s kapacitou 2000 l vhodný na uskladněním popelnic, zahradního nářadí a dalšími příslušenství: nabídka zešikmený práh pro kontejnery s Kolečko a možnost dodatečné instalacím poličky.

Boxy – Zahradní box Keter STORE-IT-OUT MAX CRT Sleva 9%

Box Store it out max CRT

Uzamykatelný a vysoce odolný zahradní box s kapacitou 1200 l vhodný k uskladnění popelnic, zahradního nářadí a další příslušenství: Nabízí zešikmený práh pro kontejnery s kolečky a možnost dodatečné instalace poličky.

Boxy – Zahradní box Grande Store
 • Doprava zdarma
3x

Box Grande Store

Velký bezúdržbový box s kapacitou až 2020 l pro uskladnění těžších i rozměrnějších věcí. Je vybaven bočními dvířky, víkem s písty pro snadné otevírání a zešikmeným prahem. Vyroben z odolné polypropylenové pryskyřice s technologií Duotech.

Boxy – Zahradní box Emily
6x

Box Emily

Ekonomicky dostupný plastový box s objemem 270 l v imitaci ratanového výpletu. Nízká hmotnost boxu v kombinaci s bočními úchyty a integrovanými pojízdnými kolečky umožňuje snadné přemisťování. 

Boxy – Zahradní box Rockwood Sleva 16%

Box Rockwood

Odolný úložný zahradní box vyrobený z vysoce kvalitní polypropylenové pryskyřice v moderním designu, který imituje dřevo a jeho strukturu. Nabízí kapacitu 570 l a nosnost až 220 kg.

Boxy – Zahradní box Java Sleva 16%
3x

Box Java

Zahradní box větší velikosti z polypropylenové pryskyřice v imitace ratanu. Konstrukce dokáže unést 50 kg a pojmout 850 l. Box je odolný všem povětrnostním vlivům a má UV filtr pro ochranu stálé barvy. 

Boxy – Zahradní box Ontario Sleva 10%
3x

Box Ontario

Zahradní box s kapacitou 870 l nabízí úložný prostor o rozměrech 137 × 56 × 63 cm a maximální nosnost 75 kg. Je vyroben z polypropylenové pryskyřice s imitací dřeva. Vybaven hydraulickými písty, podlahovým panelem a vyztužením žebrovými segmenty. 

Boxy – Zahradní box Premier Jumbo
3x

Box Premier Jumbo

Vysoce prostorný a variabilní úložný zahradní box z dvojitých stěn z polypropylenové pryskyřice a odolné konstrukce z legované oceli. Nabízí kapacitu 2020 l, zešikmený podlahový panel pro lepší přístup a otevíratelné víko opatřené hydraulickými písty a speciálními řetízky pro otevírání vík popelnic.

Boxy – Zahradní box Elite Store Sleva 14%

Box Elite Store

Variabilní úložný zahradní box z dvojitých stěn z polypropylenové pryskyřice a odolné konstrukce z legované oceli. Nabízí kapacitu 1150 l, zešikmený podlahový panel pro lepší přístup a otevíratelné víko opatřené hydraulickými písty a speciálními řetízky pro otevírání vík popelnic.

Boxy – Zahradní box Patio Store Sleva 8%
3x

Box Patio Store

Bezúdržbový box s kapacitou 1000 l má zešikmený práh pro uskladnění těžších a rozměrnějších věcí. Technologie Duotech a UV filtr ochrání materiál a konstrikci před povětrnostními vlivy. Uvnitř boxu je odnímatelná polička.

Boxy – Zahradní box Denali DuoTech
 • Doprava zdarma
Sleva 11%
3x

Box Denali

Bezúdržbový a odolný zahradní box tvořený z dvojitých stěn z polyproplylenové pryskiřice patentovanou technologií Duotech v objemu 380, 570 a 757 l.

Boxy – Zahradní box Keter Hollywood Sleva 19%
4x

Box Hollywood

Nízkohmotnostní a bezúdržbový úložný zahradní box v retro designu připomínající dřevěné palubky dostupný v šedé barvě. Nabízí kapacitu 270 l.

Boxy – Zahradní box Circa Rattan Box
6x

Box Circa

Kulatý box s imitace ratanového výpletu je vyroben z velmi kvalitního materiálů odolného vlhkosti a povětrnostním vlivům. Úložný box o objemů 140 l lze využívat i jako odkládací stolek.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.