Vážení zákazníci, rádi bychom Vás upozornili, že skladové zásoby zahradních domků, přístřešků a skleníků jsou omezené. Doporučujeme tedy nakupovat zahradní stavby na jaro 2022 již nyní.
Skladové zásoby zahradních domků, přístřešků a skleníků jsou omezené. Doporučujeme jejich nákup neodkládat.
Doporučujeme nakupovat zahradní stavby již nyní.
0

Boxy

Vybírat můžete mezi boxy vyrobenými z kovu nebo plastu. Objem boxů začíná okolo hodnoty 450 litrů, pro uskladnění polštářů a menšího nářadí, a pokračuje až přes 2000 litrů, ve kterých lze uskladnit dětská kola, dříví nebo grily. Většinu z těchto boxů lze využít i jako lavici a jsou vhodné pro celoroční využití.

Číst dále Skrýt
Poradíme jak na to:
Všechny články

Nejprodávanější

1
Nejprodávanější boxy – Keter Zahradný box STORE-IT-OUT ULTRA CRT Box Store it out ultra CRT Uzamykatelný a vysoce odolný zahradní box s kapacitou 2000 l vhodný na uskladněním popelnic, zahradního nářadí a dalšími příslušenství: nabídka zešikmený práh pro kontejnery s Kolečko a možnost dodatečné instalacím poličky. 9 900 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 17
Lidovka
Boxy – Keter Zahradní box Keter Cube Wood
(4)

Box Cube Wood

Krychlový úložný zahradní box z polypropylenové pryskyřice v moderním hnědém designu, který imituje strukturu přírodního dřeva. Jeho propracovaná konstrukce dokáže unést až 140 kg a pojmout 280 l.

Cena / výkon
Boxy – Keter Zahradní box Denali DuoTech
 • Doprava zdarma
Akce
Právě si prohlíží 1 zákazník
(3)

Box Denali

Bezúdržbový a odolný zahradní box tvořený z dvojitých stěn z polyproplylenové pryskiřice patentovanou technologií Duotech v objemu 380 a 570 l.

Pro náročné
Boxy – Lifetime LIFETIME HORIZONTAL
 • záruka 5 let
 • Doprava zdarma
Sleva11%
(1)

Box Horizontal

Velký úložný box s objemem 2120 litrů. Svojí velikostí vhodný na skladování dřeva, grilovacích a sportovních potřeb.

Boxy – Lifetime LIFETIME XXL 60012
 • záruka 10 let
 • Doprava zdarma
Akce
(1)

Box XXL

Plastový úložný box s objemem 495 litrů, dvojitou stěnou a pneumatickými vzpěrami víka. Vhodný k uskladnění zahradního náčiní, hraček nebo polštářů.

Boxy – Arrow ARROW VERSA SHED
 • záruka 10 let
 • Doprava zdarma
 • Poslední kusy v EU
Sleva10%
Právě si prohlíží 1 zákazník

Box Versa

Víceúčelový box od amerického výrobce o objemu 1000 litrů, vhodný pro skladování zahradních potřeb, tříděného odpadu, dřeva nebo grilovacích potřeb.

Boxy – Keter Zahradní box Denali DuoTech - poškozený obal
Právě si prohlíží 1 zákazník

Box Denali - poškozený obal

570l rozměrný nízkoúdržbový úložný box v designu šedého dřeva z inovativního velmi robustního materiálu DUOTECH™ z umělé pryskyřice. Suché větrané prostředí pro skladované věci. Promyšlená technologie otevíracího mechanismu. Voděodolnost.

Boxy – Keter Zahradní box Samoa Rattan Box
Právě si prohlíží 1 zákazník
(3)

Box Samoa

Praktický a úložný zahradní box je vyrobený z vysoce kvalitní polypropylenové pryskyřice v moderním designu, který imituje strukturu přírodního ratanu v hnědé a tmavě šedé barvě. Nabízí kapacitu 270 l, nosnost 200 kg a vestavěná kolečka pro snadný přenos.

Boxy – Keter Zahradní box Brushwood
 • Doprava zdarma
Akce
Právě si prohlíží 1 zákazník
(6)

Box Brushwood

Rozměrný bezúdržbový zahradní úložný box připomínající svým designem dřevěné palubky. Tvořený je z dvojitých stěn z polyproplylenové pryskiřice patentovanou technologií Duotech a nabízí kapacitu 454 l.

Boxy – Keter Zahradní box Urban
(1)

Box Urban

Praktický úložný zahradní box z polypropylenové pryskyřice v moderním designu, který imituje strukturu přírodního ratanu s objemem 113 L a nosností 120 kg. Dostupný je v hnědé a tmavě šedé barvě.

Boxy – Keter Zahradní box Elite Store

Box Elite Store

Variabilní úložný zahradní box z dvojitých stěn z polypropylenové pryskyřice a odolné konstrukce z legované oceli. Nabízí kapacitu 1150 l, zešikmený podlahový panel pro lepší přístup a otevíratelné víko opatřené hydraulickými písty a speciálními řetízky pro otevírání vík popelnic.

Boxy – Keter Zahradní box Premier Jumbo
(1)

Box Premier Jumbo

Vysoce prostorný a variabilní úložný zahradní box z dvojitých stěn z polypropylenové pryskyřice a odolné konstrukce z legované oceli. Nabízí kapacitu 2020 l, zešikmený podlahový panel pro lepší přístup a otevíratelné víko opatřené hydraulickými písty a speciálními řetízky pro otevírání vík popelnic.

Boxy – Keter Zahradní box Keter Hollywood
(4)

Box Hollywood

Nízkohmotnostní a bezúdržbový úložný zahradní box v retro designu připomínající dřevěné palubky dostupný v šedé barvě. Nabízí kapacitu 270 l.

Boxy – Keter Zahradní box Rockwood

Box Rockwood

Odolný úložný zahradní box vyrobený z vysoce kvalitní polypropylenové pryskyřice v moderním designu, který imituje dřevo a jeho strukturu. Nabízí kapacitu 570 l a nosnost až 220 kg.

Boxy – Keter Zahradní box Glenwood

Box Glenwood

Praktický úložný zahradní box vyrobený z vysoce kvalitní polypropylenové pryskyřice v moderním designu v tmavě šedé barvě s kapacitou 390 l a nosností 180 kg.

Boxy – Lifetime LIFETIME STANDARD 60089
 • záruka 10 let
 • Doprava zdarma
Sleva10%

Box Standard

Odolný plastový úložný box s objemem 440 litrů, zatížením až 450 kg a pneumatickými vzpěrami víka.

Boxy – Keter Zahradný box STORE-IT-OUT ULTRA CRT
 • 1
(3)

Box Store it out ultra CRT

Uzamykatelný a vysoce odolný zahradní box s kapacitou 2000 l vhodný na uskladněním popelnic, zahradního nářadí a dalšími příslušenství: nabídka zešikmený práh pro kontejnery s Kolečko a možnost dodatečné instalacím poličky.

Boxy – Keter Zahradní box Keter STORE-IT-OUT MAX CRT

Box Store it out max CRT

Uzamykatelný a vysoce odolný zahradní box s kapacitou 1200 l vhodný k uskladnění popelnic, zahradního nářadí a další příslušenství: Nabízí zešikmený práh pro kontejnery s kolečky a možnost dodatečné instalace poličky.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.