Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že podzimní sezóna skleníků se právě rozběhla, doporučujeme nákup neodkládat.
Dovolujeme si Vás upozornit, že podzimní sezóna skleníků se právě rozběhla, doporučujeme nákup neodkládat.
Podzimní sezóna skleníků je tu, neodkládejte nákup.
0

Boxy

Vybírat můžete mezi boxy vyrobenými z kovu nebo plastu. Objem boxů začíná okolo hodnoty 450 litrů, pro uskladnění polštářů a menšího nářadí, a pokračuje až přes 2000 litrů, ve kterých lze uskladnit dětská kola, dříví nebo grily. Většinu z těchto boxů lze využít i jako lavici a jsou vhodné pro celoroční využití.

Číst dále Skrýt
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 18
Lidovka
Boxy – Keter Zahradní box Keter Cube Wood

Box Cube Wood

Krychlový úložný zahradní box z polypropylenové pryskyřice v moderním hnědém designu, který imituje strukturu přírodního dřeva. Jeho propracovaná konstrukce dokáže unést až 140 kg a pojmout 280 l.

Cena / výkon
Boxy – Keter Zahradní box Denali DuoTech
 • Doprava zdarma
Akce
(3)

Box Denali

Bezúdržbový a odolný zahradní box tvořený z dvojitých stěn z polyproplylenové pryskiřice patentovanou technologií Duotech v objemu 380 a 570 l.

Pro náročné
Boxy – Lifetime LIFETIME HORIZONTAL 60170
 • záruka 5 let
 • Doprava zdarma
Akce
(1)

Box Horizontal

Velký úložný box s objemem 2120 litrů. Svojí velikostí vhodný na skladování dřeva, grilovacích a sportovních potřeb.

Boxy – Lifetime LIFETIME XXL 60012
 • záruka 10 let
 • Doprava zdarma
Akce
Právě si prohlíží 2 zákazníci
(1)

Box XXL

Plastový úložný box s objemem 495 litrů, dvojitou stěnou a pneumatickými vzpěrami víka. Vhodný k uskladnění zahradního náčiní, hraček nebo polštářů.

Boxy – Arrow ARROW VERSA SHED 53
 • záruka 10 let
 • Doprava zdarma
 • Poslední kusy v EU
Sleva10%

Box Versa

Víceúčelový box od amerického výrobce o objemu 1000 litrů, vhodný pro skladování zahradních potřeb, tříděného odpadu, dřeva nebo grilovacích potřeb.

Boxy – Keter Zahradní box Brushwood
 • Doprava zdarma
Akce
(6)

Box Brushwood

Rozměrný bezúdržbový zahradní úložný box připomínající svým designem dřevěné palubky. Tvořený je z dvojitých stěn z polyproplylenové pryskiřice patentovanou technologií Duotech a nabízí kapacitu 454 l.

Boxy – Keter Zahradní box Urban
(1)

Box Urban

Praktický úložný zahradní box z polypropylenové pryskyřice v moderním designu, který imituje strukturu přírodního ratanu s objemem 113 L a nosností 120 kg. Dostupný je v hnědé a tmavě šedé barvě.

Boxy – Keter Zahradní box Premier XL
Právě si prohlíží 1 zákazník

Box Premier XL

Variabilní úložný zahradní box z dvojitých stěn z polypropylenové pryskyřice a odolné konstrukce z legované oceli. Nabízí kapacitu 1150 l, zešikmený podlahový panel pro lepší přístup a otevíratelné víko opatřené hydraulickými písty a speciálními řetízky pro otevírání vík popelnic.

Boxy – Keter Zahradní box Elite Store
Právě si prohlíží 1 zákazník

Box Elite Store

Variabilní úložný zahradní box z dvojitých stěn z polypropylenové pryskyřice a odolné konstrukce z legované oceli. Nabízí kapacitu 1150 l, zešikmený podlahový panel pro lepší přístup a otevíratelné víko opatřené hydraulickými písty a speciálními řetízky pro otevírání vík popelnic.

Boxy – Keter Zahradní box Samoa Rattan Box
Právě si prohlíží 1 zákazník
(3)

Box Samoa

Praktický a úložný zahradní box je vyrobený z vysoce kvalitní polypropylenové pryskyřice v moderním designu, který imituje strukturu přírodního ratanu v hnědé a tmavě šedé barvě. Nabízí kapacitu 270 l, nosnost 200 kg a vestavěná kolečka pro snadný přenos.

Boxy – Keter Zahradní box Premier Jumbo
(1)

Box Premier Jumbo

Vysoce prostorný a variabilní úložný zahradní box z dvojitých stěn z polypropylenové pryskyřice a odolné konstrukce z legované oceli. Nabízí kapacitu 2020 l, zešikmený podlahový panel pro lepší přístup a otevíratelné víko opatřené hydraulickými písty a speciálními řetízky pro otevírání vík popelnic.

Boxy – Keter Zahradní box Keter Hollywood
(4)

Box Hollywood

Nízkohmostnostní a bezúdržbový úložný zahradní box v retro designu připomínající dřevěné palubky dostupný v šedé barvě. Nabízí kapacitu 270 l.

Boxy – Keter Zahradní box Rockwood

Box Rockwood

Odolný úložný zahradní box vyrobený z vysoce kvalitní polypropylenové pryskyřice v moderním designu, který imituje dřevo a jeho strukturu. Nabízí kapacitu 570 l a nosnost až 220 kg.

Boxy – Keter Zahradní box Glenwood
Právě si prohlíží 1 zákazník

Box Glenwood

Praktický úložný zahradní box vyrobený z vysoce kvalitní polypropylenové pryskyřice v moderním designu v tmavě šedé barvě s kapacitou 390 l a nosností 180 kg.

Boxy – Lifetime LIFETIME STANDARD 60089
 • záruka 10 let
 • Doprava zdarma
Sleva10%

Box Standard

Odolný plastový úložný box s objemem 440 litrů, zatížením až 450 kg a pneumatickými vzpěrami víka.

Boxy – Keter Zahradní box STORE-IT-OUT ULTRA CRT

Box Store it out ultra CRT

Uzamykatelný a vysoce odolný zahradní box s kapacitou 2000 l vhodný k uskladnění popelnic, zahradního nářadí a další příslušenství: Nabízí zešikmený práh pro kontejnery s kolečky a možnost dodatečné instalace poličky.

Boxy – Keter Zahradní box Keter STORE-IT-OUT MAX CRT

Box Store it out max CRT

Uzamykatelný a vysoce odolný zahradní box s kapacitou 1200 l vhodný k uskladnění popelnic, zahradního nářadí a další příslušenství: Nabízí zešikmený práh pro kontejnery s kolečky a možnost dodatečné instalace poličky.

Boxy – Keter Zahradní box Milan

Zahradní box Milan

Multifunkční sedací a úložný zahradní box Milan je díky svému provedení v podobě stylové sedačky skvělým doplňkem zahrad a výborně poslouží altánu, pod pergolou a dalších krytých místech kolem domu. Nabízí kapacitu 88 l.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.