Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Boxy

Vybírat můžete mezi boxy vyrobenými z kovu nebo plastu. Objem boxů začíná okolo hodnoty 450 litrů, pro uskladnění polštářů a menšího nářadí, a pokračuje až přes 2000 litrů, ve kterých lze uskladnit dětská kola, dříví nebo grily. Většinu z těchto boxů lze využít i jako lavici a jsou vhodné pro celoroční využití.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější boxy – Biohort StoreMax Biohort StoreMax Univerzální, funkční a elegantní roletový box nabízející maximum úložiště na minimu prostoru. Dvojitý systém otevírání s jednoduše posuvnými roletami s pružinovou podporou, dvoubodový vložkový zámek s otočnou klikou a držák na nářadí z vnitřní strany. od 28 599 Kč
2
Nejprodávanější boxy – Biohort FreizeitBox Biohort FreizeitBox Odolný a stýlový box, který je 100% voděodolný a vyrobený ze žárově pozinkovaného ocelového plechu. Ochranu zabezpečuje zamykací mechanizmus s cylindrickým zámkem. Obsahuje neviditelné integrované větrání a horní víko s plynovou pružinou. od 7 799 Kč
3
Nejprodávanější boxy – Keter CRT Keter CRT Uzamykatelný a vysoce odolný zahradní box s kapacitou 2000 l vhodný na uskladněním popelnic, zahradního nářadí a dalšími příslušenství: nabídka zešikmený práh pro kontejnery s Kolečko a možnost dodatečné instalacím poličky. 11 400 Kč
Lidovka
Boxy – Keter Urban
3x

Keter Urban

Praktický úložný zahradní box z polypropylenové pryskyřice v moderním designu, který imituje strukturu přírodního ratanu s objemem 113 L a nosností 120 kg. Dostupný je v hnědé a tmavě šedé barvě.

Cena / výkon
Boxy – Keter Glenwood
5x

Keter Glenwood

Praktický úložný zahradní box vyrobený z vysoce kvalitní polypropylenové pryskyřice v moderním designu v tmavě šedé barvě s kapacitou 390 l a nosností 180 kg.

Pro náročné
Boxy – Lifetime Box Horizontal
1x

Lifetime Box Horizontal

Velký úložný box s objemem 2120 litrů. Svojí velikostí vhodný na skladování dřeva, grilovacích a sportovních potřeb.

Boxy – Biohort FreizeitBox
 • Doprava zdarma
14x

Biohort FreizeitBox

Odolný a stýlový box, který je 100% voděodolný a vyrobený ze žárově pozinkovaného ocelového plechu. Ochranu zabezpečuje zamykací mechanizmus s cylindrickým zámkem. Obsahuje neviditelné integrované větrání a horní víko s plynovou pružinou.

Šířka: 1,0 m, 1,3 m, 1,6 m, 1,8 m, 2,0 m Konstrukce: kov Podlaha: ano Stěny: trapézový plech Tloušťka plechu: 0,5 mm Vnitřní vyztužení: ano
Boxy – Biohort Box Alex
 • Doprava zdarma
5x
+4

Biohort Box Alex

Modulární box určen na popelnice o objemu 120 nebo 240 l s variabilním systémem na uspořádaní boxů. Obsahuje západku pro vyklápění popelnice, funkční podlahu pro polohování a organizér na vnitřní straně dveřního křídla včetně tři háčků. Možnost modifikace doplňkovým příslušenstvím.

Šířka: 0,8 m Konstrukce: kov Podlaha: ano Stěny: trapézový plech Tloušťka plechu: 0,5 mm Vnitřní vyztužení: ne Forma kotvení:
Boxy – Biohort LoungeBox
 • Doprava zdarma
3x

Biohort LoungeBox

Velkokapacitní box 100% voděodolný, který je vyrobený ze žárově pozinkovaného ocelového plechu. Ochranu zabezpečuje zamykací mechanizmus s cylindrickým zámkem. Obsahuje neviditelné integrované větrání a vhorní víko s plynovou pružinou.

Šířka: 1,6 m, 2,0 m Konstrukce: kov Podlaha: ano Stěny: panely Tloušťka plechu: 0,5 mm Vnitřní vyztužení: ano
Boxy – Biohort StoreMax
 • Doprava zdarma
2x

Biohort StoreMax

Univerzální, funkční a elegantní roletový box nabízející maximum úložiště na minimu prostoru. Dvojitý systém otevírání s jednoduše posuvnými roletami s pružinovou podporou, dvoubodový vložkový zámek s otočnou klikou a držák na nářadí z vnitřní strany.

Šířka: 1,2 m, 1,6 m, 1,9 m Konstrukce: kov Podlaha: ano Stěny: panely Tloušťka plechu: 0,5 mm Vnitřní vyztužení: ano Forma kotvení: k podezdívce / zakopáním
Boxy – Lifetime Box

Lifetime Box

Plastový úložný box s objemem 495 litrů, dvojitou stěnou a pneumatickými vzpěrami víka. Vhodný k uskladnění zahradního náčiní, hraček nebo polštářů.

Boxy – Keter Samoa
4x

Keter Samoa

Praktický a úložný zahradní box je vyrobený z vysoce kvalitní polypropylenové pryskyřice v moderním designu, který imituje strukturu přírodního ratanu v hnědé a tmavě šedé barvě. Nabízí kapacitu 270 l, nosnost 200 kg a vestavěná kolečka pro snadný přenos.

Boxy – Keter Box City Storage
3x

Keter Box City Storage

Uzamykatelný nízkoúdržbový box s kapacitou 113 l a nosností 120 kg. Plastový box v designu dřeva poskytuje suché větrané prostředí pro skladované věci. Přidanou hodnotou tohoto boxu je především nízka hmotnost a voděodolnost. 

Boxy – Keter Borneo
3x

Keter Borneo

Rozměrný plastový box nabízí prostor o objemu 416 l s designem přírodního ratanu v antracitové barvě. Víko se otevíra s pomocí automatického mechanismu. Pevná konstrukce boxu je schopná unést zátěž až 220 kg.

Boxy – Keter CRT
3x

Keter CRT

Uzamykatelný a vysoce odolný zahradní box s kapacitou 2000 l vhodný na uskladněním popelnic, zahradního nářadí a dalšími příslušenství: nabídka zešikmený práh pro kontejnery s Kolečko a možnost dodatečné instalacím poličky.

Boxy – Keter CRT

Keter CRT

Uzamykatelný a vysoce odolný zahradní box s kapacitou 1200 l vhodný k uskladnění popelnic, zahradního nářadí a další příslušenství: Nabízí zešikmený práh pro kontejnery s kolečky a možnost dodatečné instalace poličky.

Boxy – Keter Grande Store
 • Doprava zdarma
3x

Keter Grande Store

Velký bezúdržbový box s kapacitou až 2020 l pro uskladnění těžších i rozměrnějších věcí. Je vybaven bočními dvířky, víkem s písty pro snadné otevírání a zešikmeným prahem. Vyroben z odolné polypropylenové pryskyřice s technologií Duotech.

Boxy – Keter Emily Akce
6x

Keter Emily

Ekonomicky dostupný plastový box s objemem 270 l v imitaci ratanového výpletu. Nízká hmotnost boxu v kombinaci s bočními úchyty a integrovanými pojízdnými kolečky umožňuje snadné přemisťování. 

Boxy – Keter Rockwood Akce

Keter Rockwood

Odolný úložný zahradní box vyrobený z vysoce kvalitní polypropylenové pryskyřice v moderním designu, který imituje dřevo a jeho strukturu. Nabízí kapacitu 570 l a nosnost až 220 kg.

Boxy – Keter Java
3x

Keter Java

Zahradní box větší velikosti z polypropylenové pryskyřice v imitace ratanu. Konstrukce dokáže unést 50 kg a pojmout 850 l. Box je odolný všem povětrnostním vlivům a má UV filtr pro ochranu stálé barvy. 

Boxy – Keter Ontario
3x

Keter Ontario

Zahradní box s kapacitou 870 l nabízí úložný prostor o rozměrech 137 × 56 × 63 cm a maximální nosnost 75 kg. Je vyroben z polypropylenové pryskyřice s imitací dřeva. Vybaven hydraulickými písty, podlahovým panelem a vyztužením žebrovými segmenty. 

Boxy – Keter Premier Jumbo
3x

Keter Premier Jumbo

Vysoce prostorný a variabilní úložný zahradní box z dvojitých stěn z polypropylenové pryskyřice a odolné konstrukce z legované oceli. Nabízí kapacitu 2020 l, zešikmený podlahový panel pro lepší přístup a otevíratelné víko opatřené hydraulickými písty a speciálními řetízky pro otevírání vík popelnic.

Boxy – Keter Patio Store
3x

Keter Patio Store

Bezúdržbový box s kapacitou 1000 l má zešikmený práh pro uskladnění těžších a rozměrnějších věcí. Technologie Duotech a UV filtr ochrání materiál a konstrikci před povětrnostními vlivy. Uvnitř boxu je odnímatelná polička.

Boxy – Keter Elite Store

Keter Elite Store

Variabilní úložný zahradní box z dvojitých stěn z polypropylenové pryskyřice a odolné konstrukce z legované oceli. Nabízí kapacitu 1150 l, zešikmený podlahový panel pro lepší přístup a otevíratelné víko opatřené hydraulickými písty a speciálními řetízky pro otevírání vík popelnic.

Boxy – Keter Denali
3x

Keter Denali

Bezúdržbový a odolný zahradní box tvořený z dvojitých stěn z polyproplylenové pryskiřice patentovanou technologií Duotech v objemu 380, 570 a 757 l.

Boxy – Keter Hollywood
4x

Keter Hollywood

Nízkohmotnostní a bezúdržbový úložný zahradní box v retro designu připomínající dřevěné palubky dostupný v šedé barvě. Nabízí kapacitu 270 l.

Boxy – Keter Circa
6x

Keter Circa

Kulatý box s imitace ratanového výpletu je vyroben z velmi kvalitního materiálů odolného vlhkosti a povětrnostním vlivům. Úložný box o objemů 140 l lze využívat i jako odkládací stolek.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.