Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Spacáky

Počet hlavních produktů:5
Spacáky –  BERGEN
Počet variant: 1

Spacák BERGEN

Turistický spací pytel tvaru mumie na kempování od jara do podzimu. Výplň z polyesterových dutých vláken ve dvou vrstvách pro dobrou izolaci a odvod vlhkosti. Komfortní teplota v 10°C a extrém v nule. Vnitrřní i svrchní vrstva s technologií proti protržení a šíření trhlin. 

Spacáky –  RIGA
Počet variant: 1

Spacák RIGA

Odolný třísezónní spacák dekového střihu s komfortem spánku do 5°C. Dvě izolační vrstvy jsou vytvořeny z polyesterového vlákna. Vnější je ošetřena technologií proti protržení a šíření trhlin a vnitřní polyesterová je příjemná, připomínající hedvábí.

Spacáky –  ROMA
Počet variant: 1

Spacák ROMA

Třívrstvý spacák dekového střihu s teplotou pro komfort spánku okolo 20°C, pročež je vhodný zejména na letní měsíce. V balení je velice skladný a má nízkou hmotnost. Kapuce je opatřena tunýlkem se stahovacím lankem. 

Spacáky –  SAVONA
Počet variant: 1

Spacák SAVONA

Letní spací pytel ze syntetických dutých vláken nadstandardně nízké hmotnosti a ekonomických rozměrů balení. Délka 230 cm je vhodná i pro vyšší jedince. Vnější a vnitřní vrstva z příjemného polyesteru. Dekový střih který po rozepnutí poslouží i jako deka či přikrývka. 

Spacáky –  SOFIA
Počet variant: 1

Spacák SOFIA

Letní spací pytel s teplotním extrémem v 10°C. Ekonomické rozměry. hmotnost i cena k potěše všech příležitostných turistů. Mumiový tvar dokonale kopíruje tělo a délka 230 cm poslouží i vyšším jedincům. Výplň je tvořena izolačními dutými vlákny z polyesteru.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.