Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Karimatky

Počet hlavních produktů:5
Karimatky –  NAVY 183 x 58 x 2,5 cm samonafukovací s polštářem
Počet variant: 1

Samonafukovací karimatka Navy

Samonafukovací karimatka s polštářem. Vysokoporézní pěnové jádro zalaminované do polyesterové tkaniny. Komfortní konstrukce a výborné izolační vlastnosti. Odolná vůči UV záření, povětrnosti a mikroorganismům. Maskování Woodland.

Karimatky –  13329 190x60x3,8cm s polštářem KILT
Počet variant: 1

Samonafukovací karimatka KILT

Komfortní samonafukovací karimatka s polštářem pro pohodlné spaní kdekoliv a kdykoliv. Vysokoporézní pěnové jádro zalaminované do nepropustné tkaniny má skvělé izolační vlastnosti. Je propojitelná s dalšími karimatkami pomocí cvočků.

Karimatky –  195x60 cm
Počet variant: 1

Samonafukovací karimatka MIDNIGHT

Odolná karimatka se systémem samonafouknutí pomocí speciálního mechanismu ve ventilu. Je vyrobena z vysokoporézní pěny zalaminované v polyesterové tkanině, díky čemuž je pohodlná a nezdolá ji UV záření, ani povětrnostní vlivy.

Karimatky –  13321
Počet variant: 1

Samonafukovací karimatka OCEAN

Lehká a kompaktní samonafukovací karimatka na stanování. Polyesterová tkanina odolná proti UV záření, povětrnosti i mikroorganismům. Pohodlné spaní díky pěnové vysokoporézní výztuži a snadné nafouknutí pomocí speciálního ventilu.

Karimatky –  MIDNIGHT 180 x 66 x 4 cm samonafukovací s polštářem
Počet variant: 1

Samonafukovací karimatka Midnight

Samonafukovací karimatka s polštářem. Vysokoporézní pěnové jádro zalaminované do polyesterové tkaniny. Komfortní konstrukce a výborné izolační vlastnosti. Odolná vůči UV záření, povětrnosti a mikroorganismům. Stříbrná.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.