0

Pařeniště

Poradíme jak na to:
Všechny články

Nejprodávanější

1
Automatický otvírač Growspot Originální příslušenství pro skleníky a pařeniště Growspot. Otvírač umožňuje automaticky otevírat a zavírat střešní okna. Automatický otvírač zabraňuje přehřátí skleníku. od 860 Kč
2
Pařeniště Gardentec Classic Robustní pařeniště z polykarbonátu německé výroby tvořené ocelovou konstrukcí. Patentovaný spojovací systém. Záruka 10 let na polykarbonát. 1 950 Kč
3
Automatický otvírač pro pařeniště Gardentec Classic Automatický otvírač pro pařeniště Gardentec Classic. 1 011 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 9
(7)

Pařeniště Growspot BOX 5

Pařeniště Growspot BOX 5 české výroby je vyrobeno z polykarbonátu a kvalitní ocelové konstrukce, která je upravena žárovým zinkováním.

(7)

Pařeniště Growspot BOX 3

Pařeniště Growspot BOX 3 české výroby je vyrobeno z polykarbonátu a kvalitní ocelové konstrukce, která je upravena žárovým zinkováním.

  • Doprava zdarma
Právě si prohlíží 2 zákazníci
(10)

Pařeniště Growspot BOX 4

Pařeniště Growspot BOX 4 české výroby je vyrobeno z polykarbonátu a kvalitní ocelové konstrukce, která je upravena žárovým zinkováním. 

  • Doprava zdarma
(11)

Pařeniště Growspot ROW

Větší pařeniště pro pěstování přímo na záhonu, konstrukce z pozinkovaného plechu, boční prosklení pařeniště, zasklení sklem Helios 4 mm nebo dutinkovým polykarbonátem s UV ochranou 6 mm.

  • 2
Právě si prohlíží 3 zákazníci
(4)

Pařeniště Gardentec Classic

Robustní pařeniště z polykarbonátu německé výroby tvořené ocelovou konstrukcí. Patentovaný spojovací systém. Záruka 10 let na polykarbonát.

  • Doprava zdarma
(4)

Pařeniště Growspot UNI

Menší pařeniště určené do skleníku, jednoduchá konstrukce z pozinkovaného plechu, sklo Helios 4 mm / polykarbonát s UV ochranou 6 mm.

(25)

Pařeniště Gardentec

Prémiově zpracované pařeniště z polykarbonátu německé výroby tvořené lehkou a trvanlivou hliníkovou konstrukcí. Patentovaný spojovací systém. Záruka 10 let na polykarbonát.

  • 1
(28)

Automatický otvírač Growspot

Originální příslušenství pro skleníky a pařeniště Growspot. Otvírač umožňuje automaticky otevírat a zavírat střešní okna. Automatický otvírač zabraňuje přehřátí skleníku.

  • 3

Automatický otvírač pro pařeniště Gardentec Classic

Automatický otvírač pro pařeniště Gardentec Classic.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.