Vážení zákazníci, rádi bychom Vás upozornili, že skladové zásoby zahradních domků, přístřešků a skleníků jsou omezené. Doporučujeme tedy nakupovat zahradní stavby na jaro 2022 již nyní.
Skladové zásoby zahradních domků, přístřešků a skleníků jsou omezené. Doporučujeme jejich nákup neodkládat.
Doporučujeme nakupovat zahradní stavby již nyní.
0

Pařeniště

Rozhodujícím parametrem při výběru je materiál konstrukce a tloušťka profilů. Rám pařeniště lze osadit dvěma variantami výplně, sklem, nebo polykarbonátem. V nabídce najdete základní typizované modely, i robustnější pařeniště české výroby, které budou sloužit několik desítek let.

Číst dále Skrýt
Poradíme jak na to:
Všechny články

Nejprodávanější

1
Nejprodávanější pařeniště – Scobalit Growspot otvírač Automatický otvírač Growspot Originální příslušenství pro skleníky a pařeniště Growspot. Otvírač umožňuje automaticky otevírat a zavírat střešní okna. Automatický otvírač zabraňuje přehřátí skleníku. od 1 169 Kč
2
Nejprodávanější pařeniště – Lanit Plast Automatický otvírač okna Automatický otvírač Lanit Plast Profi Univerzální automatický otvírač střešního okna pro většinu skleníků Vitavia (Target, Uranus, Venus), Kyklop, Volha, Dněpr a další. 1 390 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 20
Lidovka
Pařeniště – Juwel EASY FIX
  • záruka 10 let
Sleva10%
Právě si prohlíží 2 zákazníci
(6)

Pařeniště Easy Fix

Základní pařeniště s polohovatelným oknem, hliníkovoplastovou konstrukcí a prodlouženou zárukou na polykarbonátové prosklení 10 let. Dostupné ve 2 variantách (jednoduché, dvojité).

Cena / výkon
Pařeniště – Scobalit Pařeniště Growspot UNI
  • Doprava zdarma
Akce
(14)

Pařeniště Growspot UNI

Menší pařeniště určené do skleníku, jednoduchá konstrukce z pozinkovaného plechu, sklo Helios 4 mm / polykarbonát s UV ochranou 6 mm.

Pro náročné
Pařeniště – Scobalit Pařeniště Growspot Row
  • Doprava zdarma
Akce
Právě si prohlíží 1 zákazník
(21)

Pařeniště Growspot ROW

Větší pařeniště pro pěstování přímo na záhonu, konstrukce z pozinkovaného plechu, boční prosklení pařeniště, zasklení sklem Helios 4 mm nebo dutinkovým polykarbonátem s UV ochranou 6 mm.

Pařeniště – Juwel BIO-PROTECT 130/60 NEW
  • záruka 10 let
Sleva10%
(1)

Pařeniště Bio Protect 130/60 New

Pařeniště s možností montáže na záhon Timber, polohovatelným oknem z polykarbonátu 4 mm se silným UV filtrem. Možnost tvorby ohrádky pro malá domácí zvířata.

Pařeniště – G21 Pařeniště dvoudílné GA12
  • Doprava zdarma
(25)

Pařeniště GA12

Dvoudílné pařeniště vyrobené z polykarbonátových desek o tloušťce 4 mm s UV filtrem, konstrukcí z eloxovaných hliníkových profilů a s variabilně výklopnými okny.

Pařeniště – Gutta Pařeniště Gutta Gardentec
Právě si prohlíží 1 zákazník
(28)

Pařeniště Gardentec

Prémiově zpracované pařeniště z polykarbonátu německé výroby tvořené lehkou a trvanlivou hliníkovou konstrukcí. Patentovaný spojovací systém. Záruka 10 let na polykarbonát.

Pařeniště – Gutta Pařeniště Gardentec Classic
(10)

Pařeniště Gardentec Classic

Robustní pařeniště z polykarbonátu německé výroby tvořené ocelovou konstrukcí. Patentovaný spojovací systém. Záruka 10 let na polykarbonát.

Pařeniště – Scobalit Pařeniště Growspot BOX 3
Právě si prohlíží 1 zákazník
(9)

Pařeniště Growspot BOX 3

Pařeniště Growspot BOX 3 české výroby je vyrobeno z polykarbonátu a kvalitní ocelové konstrukce, která je upravena žárovým zinkováním.

Pařeniště – Scobalit Pařeniště Growspot Box 4
(15)

Pařeniště Growspot BOX 4

Pařeniště Growspot BOX 4 české výroby je vyrobeno z polykarbonátu a kvalitní ocelové konstrukce, která je upravena žárovým zinkováním. 

Pařeniště – Scobalit Pařeniště Growspot Box 5
Právě si prohlíží 2 zákazníci
(9)

Pařeniště Growspot BOX 5

Pařeniště Growspot BOX 5 české výroby je vyrobeno z polykarbonátu a kvalitní ocelové konstrukce, která je upravena žárovým zinkováním.

Pařeniště – G21 Pařeniště GZ11
  • Doprava zdarma
(11)

Pařeniště GZ11

Bezúdržbové pařeniště s horním hliníkovým rámem s výplní z polykarbonátu o tloušťce 4 mm a stabilní a pevnou základnou z pozinkovaného plechu. Variabilní aretace a boční vzpěry dodávají spolehlivé zajištění otevřeným oknům.

Pařeniště – Scobalit Pařeniště Natur 120/60
Sleva15%
(1)

Pařeniště Natur 120/60

Vyvýšené dřevěné pařeniště vyrobené z borovicového dřeva o tloušťce 22 mm, povrch je ošetřen tlakovou impregnací, prosklení z plexiskla, vnitřek vystlán geotextilií. Rozměry: š 60 x d 120 x v 90 cm

Pařeniště – Juwel BIOSTAR 1500
  • záruka 10 let
Sleva10%
(3)

Pařeniště Biostar 1500

Prémiové polykarbonátové pařeniště s automatickou ventilací, hliníkovou konstrukcí a výbornými izolačními vlastnostmi. Polykarbonát 8 mm s funkcí No Drip, montáž Easy Fix.

Pařeniště – Juwel BIOSTAR PROTECT
  • záruka 10 let
Sleva10%
(1)

Pařeniště Biostar Protect

Speciální polykarbonátové premium pařeniště s ochrannou sítí proti hmyzím škůdcům, hliníkovou konstrukcí a silnými izolačními vlastnostmi. Polykarbonát 8 mm s funkcí No Drip, montáž Easy Fix, dostupné ve 2 velikostech.

Pařeniště – Scobalit NATUR 80/60
Sleva15%
Právě si prohlíží 2 zákazníci
(1)

Pařeniště Natur 80/60

Klasické dřevěné pařeniště vyrobené z borovicového dřeva o tloušťce 12 mm, povrch je ošetřen tlakovou impregnací, prosklení je z polykarbonátu. Rozměry: š 60 x d 80 x v 30 cm

Pařeniště – Scobalit Growspot otvírač
  • 1
Od pondělí zakoupili 2 zákazníci
(85)

Automatický otvírač Growspot

Originální příslušenství pro skleníky a pařeniště Growspot. Otvírač umožňuje automaticky otevírat a zavírat střešní okna. Automatický otvírač zabraňuje přehřátí skleníku.

Pařeniště – Lanit Plast Automatický otvírač okna
  • 2
(25)

Automatický otvírač Lanit Plast Profi

Univerzální automatický otvírač střešního okna pro většinu skleníků Vitavia (Target, Uranus, Venus), Kyklop, Volha, Dněpr a další.

Pařeniště – Scobalit Píst Growspot
Právě si prohlíží 1 zákazník
(2)

Píst Growspot

Originální náhradní píst k automatickým otvíračům Growspot KN, Master, ROW, UNI. Otvírač umožňuje automaticky otevírat a zavírat střešní okna. Automatický otvírač zabraňuje přehřátí skleníku.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.