✪ Vzhledem k omezeným evropským zásobám a plánovanému zdražení oceli a polykarbonátu, doporučujeme objednávat skleníky již nyní.
✪ Vzhledem k omezeným evropským zásobám a plánovanému zdražení oceli a polykarbonátu, doporučujeme objednávat skleníky již nyní.
S ohledem na situaci, prosíme, neodkládejte objednání
0

Pařeniště

Poradíme jak na to:
Všechny články

Nejprodávanější

1
Nejprodávanější pařeniště – Scobalit Growspot otvírač Automatický otvírač Growspot Originální příslušenství pro skleníky a pařeniště Growspot. Otvírač umožňuje automaticky otevírat a zavírat střešní okna. Automatický otvírač zabraňuje přehřátí skleníku. od 860 Kč
2
Nejprodávanější pařeniště – Scobalit Pařeniště Growspot Box 5 Pařeniště Growspot BOX 5 Pařeniště Growspot BOX 5 české výroby je vyrobeno z polykarbonátu a kvalitní ocelové konstrukce, která je upravena žárovým zinkováním. 3 371 Kč
3
Nejprodávanější pařeniště – Scobalit Pařeniště Growspot UNI Pařeniště Growspot UNI Menší pařeniště určené do skleníku, jednoduchá konstrukce z pozinkovaného plechu, sklo Helios 4 mm / polykarbonát s UV ochranou 6 mm. od 2 310 Kč
4
Nejprodávanější pařeniště – Gutta Pařeniště Gardentec Pařeniště Gardentec Prémiově zpracované pařeniště z polykarbonátu německé výroby tvořené lehkou a trvanlivou hliníkovou konstrukcí. Patentovaný spojovací systém. Záruka 10 let na polykarbonát. od 1 198 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 10
Pařeniště – Scobalit Pařeniště Growspot Box 5
  • 2
Právě si prohlíží 1 zákazník
(7)

Pařeniště Growspot BOX 5

Pařeniště Growspot BOX 5 české výroby je vyrobeno z polykarbonátu a kvalitní ocelové konstrukce, která je upravena žárovým zinkováním.

Pařeniště – Scobalit Pařeniště Growspot BOX 3
Právě si prohlíží 1 zákazník
(7)

Pařeniště Growspot BOX 3

Pařeniště Growspot BOX 3 české výroby je vyrobeno z polykarbonátu a kvalitní ocelové konstrukce, která je upravena žárovým zinkováním.

Pařeniště – Scobalit Pařeniště Growspot Box 4
(10)

Pařeniště Growspot BOX 4

Pařeniště Growspot BOX 4 české výroby je vyrobeno z polykarbonátu a kvalitní ocelové konstrukce, která je upravena žárovým zinkováním. 

Pařeniště – Scobalit Pařeniště Growspot Row
  • Doprava zdarma
(11)

Pařeniště Growspot ROW

Větší pařeniště pro pěstování přímo na záhonu, konstrukce z pozinkovaného plechu, boční prosklení pařeniště, zasklení sklem Helios 4 mm nebo dutinkovým polykarbonátem s UV ochranou 6 mm.

Pařeniště – Gutta Pařeniště Gardentec Classic
Právě si prohlíží 2 zákazníci
(5)

Pařeniště Gardentec Classic

Robustní pařeniště z polykarbonátu německé výroby tvořené ocelovou konstrukcí. Patentovaný spojovací systém. Záruka 10 let na polykarbonát.

Pařeniště – Scobalit Pařeniště Growspot UNI
  • Doprava zdarma
  • 3
(4)

Pařeniště Growspot UNI

Menší pařeniště určené do skleníku, jednoduchá konstrukce z pozinkovaného plechu, sklo Helios 4 mm / polykarbonát s UV ochranou 6 mm.

Pařeniště – Gutta Pařeniště Gardentec
Právě si prohlíží 1 zákazník
(25)

Pařeniště Gardentec

Prémiově zpracované pařeniště z polykarbonátu německé výroby tvořené lehkou a trvanlivou hliníkovou konstrukcí. Patentovaný spojovací systém. Záruka 10 let na polykarbonát.

Pařeniště – Scobalit Growspot otvírač
  • 1
Právě si prohlíží 2 zákazníci
(42)

Automatický otvírač Growspot

Originální příslušenství pro skleníky a pařeniště Growspot. Otvírač umožňuje automaticky otevírat a zavírat střešní okna. Automatický otvírač zabraňuje přehřátí skleníku.

Pařeniště – Scobalit Píst Growspot

Píst Growspot

Originální náhradní píst k automatickým otvíračům Growspot KN, Master, ROW, UNI. Otvírač umožňuje automaticky otevírat a zavírat střešní okna. Automatický otvírač zabraňuje přehřátí skleníku.

Pařeniště – Gutta Automatický otvírač pro pařeniště Gardentec Classic

Automatický otvírač pro pařeniště Gardentec Classic

Automatický otvírač pro pařeniště Gardentec Classic.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.