Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Pařeniště

Vysoce efektivní kolega skleníků, který umožní prodloužit pěstitelskou sezónu. Zvažte, zda chcete klasický větší model do půdy, či vyvýšenou variantu. Sklo má přirozeně dlouhou životnost, polykarbonát zase skvěle drží teplo. Přírodní dřevěný, lehký hliníkový, nebo robustní ocelový rám? Vybírejte s ohledem na Vaše potřeby.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější pařeniště – Scobax Chlebnica Scobax Chlebnica Vyvýšené pařeniště s oboustranně otevíratelným obloukovým víkem. Odolný jeklový rám a 4mm polykarbonátové zasklení zajišťují robustnost konstrukce a skvělé izolační vlastnosti. Kotvící špice do hloubky 25 cm. Bezedný záhon k volitelnému založení půdních vrstev. 6 800 Kč
2
Nejprodávanější pařeniště – Scobax Globe Scobax Globe Zahradní pařeniště obloukového tvaru s pozinkovaným rámem z ocelových jeklů a 4 mm polykarbonátovým zasklením. Konstrukce je 86 cm vysoká, má oboustranné otevíraní křídel na pevných pantech. 6 990 Kč
3
Nejprodávanější pařeniště – Juwel Easy Fix Juwel Easy Fix Základní pařeniště s polohovatelným oknem, hliníkovoplastovou konstrukcí a prodlouženou zárukou na polykarbonátové prosklení 10 let. Dostupné ve 2 variantách (jednoduché, dvojité). od 2 660 Kč
4
Nejprodávanější pařeniště – Juwel Biostar 1500 Juwel Biostar 1500 Prémiové polykarbonátové pařeniště s automatickou ventilací, hliníkovou konstrukcí a výbornými izolačními vlastnostmi. Polykarbonát 8 mm s funkcí No Drip, montáž Easy Fix. 8 887 Kč
5
Nejprodávanější pařeniště – Juwel Bio Protech 130/60 New Juwel Bio Protech 130/60 New Pařeniště s možností montáže na záhon Timber, polohovatelným oknem z polykarbonátu 4 mm se silným UV filtrem. Možnost tvorby ohrádky pro malá domácí zvířata. 2 927 Kč
Lidovka
Pařeniště – Juwel Easy Fix
7x

Juwel Easy Fix

Základní pařeniště s polohovatelným oknem, hliníkovoplastovou konstrukcí a prodlouženou zárukou na polykarbonátové prosklení 10 let. Dostupné ve 2 variantách (jednoduché, dvojité).

Cena / výkon
Pařeniště – Scobax Chlebnica
 • Poslední kusy v EU
64x
Počet variant: 1

Scobax Chlebnica

Vyvýšené pařeniště s oboustranně otevíratelným obloukovým víkem. Odolný jeklový rám a 4mm polykarbonátové zasklení zajišťují robustnost konstrukce a skvělé izolační vlastnosti. Kotvící špice do hloubky 25 cm. Bezedný záhon k volitelnému založení půdních vrstev.

Pro náročné
Pařeniště – Juwel Biostar 1500
2x
Počet variant: 1

Juwel Biostar 1500

Prémiové polykarbonátové pařeniště s automatickou ventilací, hliníkovou konstrukcí a výbornými izolačními vlastnostmi. Polykarbonát 8 mm s funkcí No Drip, montáž Easy Fix.

Pařeniště – Scobax Natur 120/60
1x
Počet variant: 1

Scobax Natur 120/60

Vyvýšené dřevěné pařeniště vyrobené z borovicového dřeva o tloušťce 22 mm, povrch je ošetřen tlakovou impregnací, prosklení z plexiskla, vnitřek vystlán geotextilií. Rozměry: š 60 x d 120 x v 90 cm

Pařeniště – Scobax Globe
 • Doprava zdarma
 • Poslední kusy v EU
3x
Počet variant: 1

Scobax Globe

Zahradní pařeniště obloukového tvaru s pozinkovaným rámem z ocelových jeklů a 4 mm polykarbonátovým zasklením. Konstrukce je 86 cm vysoká, má oboustranné otevíraní křídel na pevných pantech.

Pařeniště – Juwel Biostar Protect
3x
Počet variant: 2

Juwel Biostar Protect

Speciální polykarbonátové premium pařeniště s ochrannou sítí proti hmyzím škůdcům, hliníkovou konstrukcí a silnými izolačními vlastnostmi. Polykarbonát 8 mm s funkcí No Drip, montáž Easy Fix, dostupné ve 2 velikostech.

Pařeniště – G21 GA12 Akce
41x
Počet variant: 1

G21 GA12

Dvoudílné pařeniště vyrobené z polykarbonátových desek o tloušťce 4 mm s UV filtrem, konstrukcí z eloxovaných hliníkových profilů a s variabilně výklopnými okny.

Pařeniště – G21 GZ11 Sleva 13%
11x
Počet variant: 2

G21 GZ11

Bezúdržbové pařeniště s horním hliníkovým rámem s výplní z polykarbonátu o tloušťce 4 mm a stabilní a pevnou základnou z pozinkovaného plechu. Variabilní aretace a boční vzpěry dodávají spolehlivé zajištění otevřeným oknům.

Pařeniště – Juwel Bio Protech 130/60 New
2x
Počet variant: 1

Juwel Bio Protech 130/60 New

Pařeniště s možností montáže na záhon Timber, polohovatelným oknem z polykarbonátu 4 mm se silným UV filtrem. Možnost tvorby ohrádky pro malá domácí zvířata.

Pařeniště – Lanit Plast Radius
4x
Počet variant: 2

Lanit Plast Radius

Zahradní pařeniště v podobě oboustranně otevíratelného půlválce má ocelovou konstrukci z pozinkovaných jeklů 20 x 20 mm. Zasklení je řešeno 4 mm polykarbonátem s dutinkami chráněné plastovými U-profily. Možnost ukotvení do hloubky 20 cm.

Pařeniště – Scobax Growspot BOX 3
8x
Počet variant: 1

Scobax Growspot BOX 3

Pařeniště Growspot BOX 3 české výroby je vyrobeno z polykarbonátu a kvalitní ocelové konstrukce, která je upravena žárovým zinkováním.

Pařeniště – Scobax Growspot BOX 4
10x
Počet variant: 1

Scobax Growspot BOX 4

Pařeniště Growspot BOX 4 české výroby je vyrobeno z polykarbonátu a kvalitní ocelové konstrukce, která je upravena žárovým zinkováním. 

Pařeniště – Gutta Gardentec Classic
7x
Počet variant: 1

Gutta Gardentec Classic

Robustní pařeniště z polykarbonátu německé výroby tvořené ocelovou konstrukcí. Patentovaný spojovací systém. Záruka 10 let na polykarbonát.

Pařeniště – Lanit Plast Semik 1500 XL
5x
Počet variant: 1

Lanit Plast Semik 1500 XL

Zahradní pařeniště střední velikosti s žárově zinkovanou konstrukcí a polykarbonátovou výplní o tloušťce 4 mm. Horní vyklápěcí okno je možné zaaretovat až ve třech polohách.

Pařeniště – Gutta Gardentec
13x
Počet variant: 2

Gutta Gardentec

Prémiově zpracované pařeniště z polykarbonátu německé výroby tvořené lehkou a trvanlivou hliníkovou konstrukcí. Patentovaný spojovací systém. Záruka 10 let na polykarbonát.

Pařeniště – Lanit Plast Semik 1500
5x
Počet variant: 1

Lanit Plast Semik 1500

Nízké pařeniště s plechovými stěnami a skládacím polykarbonátovým oknem, které je možné díky pantům zafixovat ve čtyřech polohách a složit k jedné straně. Celá konstrukce je opatřena žárovým zinkováním. 

Pařeniště – Lanit Plast Semik 3000
3x
Počet variant: 1

Lanit Plast Semik 3000

Prostorné pařeniště s žárově zinkovanou konstrukcí, které je zasklené dvoustěnným komůrkovým polykarbonátem tloušťky 4 mm, se silným UV filtrem.

Pařeniště – Scobax Natur 80/60
1x
Počet variant: 1

Scobax Natur 80/60

Klasické dřevěné pařeniště vyrobené z borovicového dřeva o tloušťce 12 mm, povrch je ošetřen tlakovou impregnací, prosklení je z polykarbonátu. Rozměry: š 60 x d 80 x v 30 cm

Pařeniště – OEM Petty
3x
Počet variant: 1

OEM Petty

Parapetové mini pařeniště pro předpěstování či pěstování rostlinného materiálu a sazenic. Součástí sady je rašelinová sadbová deska z 12 buněk, plastový průhledný kryt, zásobník na semínka a zelený podtácek. Balení obsahuje 3 kompletní sady.

Pařeniště – Volya LLC Astra
 • Poslední kusy v EU
1x
Počet variant: 1

Volya LLC Astra

Obloukové pařeniště je tvořené odolnou konstrukcí z ocelových jeklů a 4 mm polykarbonatovým zasklením. Má možnost oboustranného otevíraní křídel. Základ pařeniště je řešený zakopáním nosných prvků do hloubky 25 cm. Pařeniště nemá dno.

Pařeniště – Scobax Growspot BOX 5
6x
Počet variant: 1

Scobax Growspot BOX 5

Pařeniště Growspot BOX 5 české výroby je vyrobeno z polykarbonátu a kvalitní ocelové konstrukce, která je upravena žárovým zinkováním.

Pařeniště – Scobax Growspot UNI
 • Doprava zdarma
6x
Počet variant: 2

Scobax Growspot UNI

Menší pařeniště určené do skleníku, jednoduchá konstrukce z pozinkovaného plechu, sklo Helios 4 mm / polykarbonát s UV ochranou 6 mm.

Pařeniště – Scobax Growspot ROW
 • Doprava zdarma
6x
Počet variant: 2

Scobax Growspot ROW

Větší pařeniště pro pěstování přímo na záhonu, konstrukce z pozinkovaného plechu, boční prosklení pařeniště, zasklení sklem Helios 4 mm nebo dutinkovým polykarbonátem s UV ochranou 6 mm.

Pařeniště – Scobax Automatický otvírač Growspot
23x
Počet variant: 4

Scobax Automatický otvírač Growspot

Originální příslušenství pro skleníky a pařeniště Growspot. Otvírač umožňuje automaticky otevírat a zavírat střešní okna. Automatický otvírač zabraňuje přehřátí skleníku.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.