Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že podzimní sezóna skleníků se právě rozběhla, doporučujeme nákup neodkládat.
Dovolujeme si Vás upozornit, že podzimní sezóna skleníků se právě rozběhla, doporučujeme nákup neodkládat.
Podzimní sezóna skleníků je tu, neodkládejte nákup.
0

Pařeniště

Rozhodujícím parametrem při výběru je materiál konstrukce a tloušťka profilů. Rám pařeniště lze osadit dvěma variantami výplně, sklem, nebo polykarbonátem. V nabídce najdete základní typizované modely, i robustnější pařeniště české výroby, které budou sloužit několik desítek let.

Číst dále Skrýt
Poradíme jak na to:
Všechny články

Nejprodávanější

1
Nejprodávanější pařeniště – Scobalit Growspot otvírač Automatický otvírač Growspot Originální příslušenství pro skleníky a pařeniště Growspot. Otvírač umožňuje automaticky otevírat a zavírat střešní okna. Automatický otvírač zabraňuje přehřátí skleníku. od 1 169 Kč
2
Nejprodávanější pařeniště – Lanit Plast Automatický otvírač okna Automatický otvírač Lanit Plast Profi Univerzální automatický otvírač střešního okna pro většinu skleníků Vitavia (Target, Uranus, Venus), Kyklop, Volha, Dněpr a další. 1 390 Kč
3
Nejprodávanější pařeniště – Gutta Pařeniště Gardentec Classic Pařeniště Gardentec Classic Robustní pařeniště z polykarbonátu německé výroby tvořené ocelovou konstrukcí. Patentovaný spojovací systém. Záruka 10 let na polykarbonát. 2 047 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 21
Lidovka
Pařeniště – Juwel EASY FIX
 • záruka 10 let
Sleva10%
(6)

Pařeniště Easy Fix

Základní pařeniště s polohovatelným oknem, hliníkovoplastovou konstrukcí a prodlouženou zárukou na polykarbonátové prosklení 10 let. Dostupné ve 2 variantách (jednoduché, dvojité).

Cena / výkon
Pařeniště – Scobalit Pařeniště Growspot UNI
 • Doprava zdarma
Akce
Právě si prohlíží 1 zákazník
(14)

Pařeniště Growspot UNI

Menší pařeniště určené do skleníku, jednoduchá konstrukce z pozinkovaného plechu, sklo Helios 4 mm / polykarbonát s UV ochranou 6 mm.

Pro náročné
Pařeniště – Scobalit Pařeniště Growspot Row
 • Doprava zdarma
Akce
Právě si prohlíží 2 zákazníci
(21)

Pařeniště Growspot ROW

Větší pařeniště pro pěstování přímo na záhonu, konstrukce z pozinkovaného plechu, boční prosklení pařeniště, zasklení sklem Helios 4 mm nebo dutinkovým polykarbonátem s UV ochranou 6 mm.

Pařeniště – Juwel BIO-PROTECT 130/60 NEW
 • záruka 10 let
Sleva10%
(1)

Pařeniště Bio Protect 130/60 New

Pařeniště s možností montáže na záhon Timber, polohovatelným oknem z polykarbonátu 4 mm se silným UV filtrem. Možnost tvorby ohrádky pro malá domácí zvířata.

Pařeniště – G21 Pařeniště dvoudílné GA12
 • Doprava zdarma
Právě si prohlíží 3 zákazníci
(25)

Pařeniště GA12

Dvoudílné pařeniště vyrobené z polykarbonátových desek o tloušťce 4 mm s UV filtrem, konstrukcí z eloxovaných hliníkových profilů a s variabilně výklopnými okny.

Pařeniště – Gutta Pařeniště Gutta Gardentec
(28)

Pařeniště Gardentec

Prémiově zpracované pařeniště z polykarbonátu německé výroby tvořené lehkou a trvanlivou hliníkovou konstrukcí. Patentovaný spojovací systém. Záruka 10 let na polykarbonát.

Pařeniště – Gutta Pařeniště Gardentec Classic
 • 3
(10)

Pařeniště Gardentec Classic

Robustní pařeniště z polykarbonátu německé výroby tvořené ocelovou konstrukcí. Patentovaný spojovací systém. Záruka 10 let na polykarbonát.

Pařeniště – Scobalit Pařeniště Growspot BOX 3
Právě si prohlíží 4 zákazníci
(9)

Pařeniště Growspot BOX 3

Pařeniště Growspot BOX 3 české výroby je vyrobeno z polykarbonátu a kvalitní ocelové konstrukce, která je upravena žárovým zinkováním.

Pařeniště – Scobalit Pařeniště Growspot Box 4
Právě si prohlíží 3 zákazníci
(15)

Pařeniště Growspot BOX 4

Pařeniště Growspot BOX 4 české výroby je vyrobeno z polykarbonátu a kvalitní ocelové konstrukce, která je upravena žárovým zinkováním. 

Pařeniště – Scobalit Pařeniště Growspot Box 5
(9)

Pařeniště Growspot BOX 5

Pařeniště Growspot BOX 5 české výroby je vyrobeno z polykarbonátu a kvalitní ocelové konstrukce, která je upravena žárovým zinkováním.

Pařeniště – G21 Pařeniště GZ11
 • Doprava zdarma
(11)

Pařeniště GZ11

Bezúdržbové pařeniště s horním hliníkovým rámem s výplní z polykarbonátu o tloušťce 4 mm a stabilní a pevnou základnou z pozinkovaného plechu. Variabilní aretace a boční vzpěry dodávají spolehlivé zajištění otevřeným oknům.

Pařeniště – Scobalit Pařeniště Natur 120/60
Sleva15%
(1)

Pařeniště Natur 120/60

Vyvýšené dřevěné pařeniště vyrobené z borovicového dřeva o tloušťce 22 mm, povrch je ošetřen tlakovou impregnací, prosklení z plexiskla, vnitřek vystlán geotextilií. Rozměry: š 60 x d 120 x v 90 cm

Pařeniště – Juwel BIOSTAR 1500
 • záruka 10 let
Sleva10%
(3)

Pařeniště Biostar 1500

Prémiové polykarbonátové pařeniště s automatickou ventilací, hliníkovou konstrukcí a výbornými izolačními vlastnostmi. Polykarbonát 8 mm s funkcí No Drip, montáž Easy Fix.

Pařeniště – Juwel BIOSTAR PROTECT
 • záruka 10 let
Sleva10%
(1)

Pařeniště Biostar Protect

Speciální polykarbonátové premium pařeniště s ochrannou sítí proti hmyzím škůdcům, hliníkovou konstrukcí a silnými izolačními vlastnostmi. Polykarbonát 8 mm s funkcí No Drip, montáž Easy Fix, dostupné ve 2 velikostech.

Pařeniště – Scobalit NATUR 80/60
Sleva15%
(1)

Pařeniště Natur 80/60

Klasické dřevěné pařeniště vyrobené z borovicového dřeva o tloušťce 12 mm, povrch je ošetřen tlakovou impregnací, prosklení je z polykarbonátu. Rozměry: š 60 x d 80 x v 30 cm

Pařeniště – Scobalit Growspot otvírač
 • 1
Právě si prohlíží 2 zákazníci
(84)

Automatický otvírač Growspot

Originální příslušenství pro skleníky a pařeniště Growspot. Otvírač umožňuje automaticky otevírat a zavírat střešní okna. Automatický otvírač zabraňuje přehřátí skleníku.

Pařeniště – Lanit Plast Automatický otvírač okna
 • 2
Právě si prohlíží 2 zákazníci
(25)

Automatický otvírač Lanit Plast Profi

Univerzální automatický otvírač střešního okna pro většinu skleníků Vitavia (Target, Uranus, Venus), Kyklop, Volha, Dněpr a další.

Pařeniště – Scobalit Píst Growspot
Právě si prohlíží 1 zákazník
(2)

Píst Growspot

Originální náhradní píst k automatickým otvíračům Growspot KN, Master, ROW, UNI. Otvírač umožňuje automaticky otevírat a zavírat střešní okna. Automatický otvírač zabraňuje přehřátí skleníku.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.