Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Pařeniště

Vysoce efektivní kolega skleníků, který umožní prodloužit pěstitelskou sezónu. Zvažte, zda chcete klasický větší model do půdy, či vyvýšenou variantu. Sklo má přirozeně dlouhou životnost, polykarbonát zase skvěle drží teplo. Přírodní dřevěný, lehký hliníkový, nebo robustní ocelový rám? Vybírejte s ohledem na Vaše potřeby.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější pařeniště – Pařeniště Globe Pařeniště Globe Zahradní pařeniště obloukového tvaru s pozinkovaným rámem z ocelových jeklů a 4 mm polykarbonátovým zasklením. Konstrukce je 86 cm vysoká, má oboustranné otevíraní křídel na pevných pantech. 6 990 Kč
2
Nejprodávanější pařeniště – pařeniště Chlebnica Pařeniště Chlebnica Vyvýšené pařeniště s oboustranně otevíratelným obloukovým víkem. Odolný jeklový rám a 4mm polykarbonátové zasklení zajišťují robustnost konstrukce a skvělé izolační vlastnosti. Kotvící špice do hloubky 25 cm. Bezedný záhon k volitelnému založení půdních vrstev. 7 990 Kč 6 800 Kč
3
Nejprodávanější pařeniště – pařeniště Pařeniště Astra Obloukové pařeniště je tvořené odolnou konstrukcí z ocelových jeklů a 4 mm polykarbonatovým zasklením. Má možnost oboustranného otevíraní křídel. Základ pařeniště je řešený zakopáním nosných prvků do hloubky 25 cm. Pařeniště nemá dno. 6 800 Kč
Lidovka
Pařeniště – EASY FIX Sleva 11%
7x

Pařeniště Easy Fix

Základní pařeniště s polohovatelným oknem, hliníkovoplastovou konstrukcí a prodlouženou zárukou na polykarbonátové prosklení 10 let. Dostupné ve 2 variantách (jednoduché, dvojité).

Cena / výkon
Pařeniště – pařeniště Chlebnica Sleva 15%
63x
Počet variant: 1

Pařeniště Chlebnica

Vyvýšené pařeniště s oboustranně otevíratelným obloukovým víkem. Odolný jeklový rám a 4mm polykarbonátové zasklení zajišťují robustnost konstrukce a skvělé izolační vlastnosti. Kotvící špice do hloubky 25 cm. Bezedný záhon k volitelnému založení půdních vrstev.

Pro náročné
Pařeniště – BIOSTAR 1500 Sleva 11%
2x
Počet variant: 1

Pařeniště Biostar 1500

Prémiové polykarbonátové pařeniště s automatickou ventilací, hliníkovou konstrukcí a výbornými izolačními vlastnostmi. Polykarbonát 8 mm s funkcí No Drip, montáž Easy Fix.

Pařeniště – Pařeniště Globe
 • Doprava zdarma
3x
Počet variant: 1

Pařeniště Globe

Zahradní pařeniště obloukového tvaru s pozinkovaným rámem z ocelových jeklů a 4 mm polykarbonátovým zasklením. Konstrukce je 86 cm vysoká, má oboustranné otevíraní křídel na pevných pantech.

Pařeniště – Pařeniště Natur 120/60
1x
Počet variant: 1

Pařeniště Natur 120/60

Vyvýšené dřevěné pařeniště vyrobené z borovicového dřeva o tloušťce 22 mm, povrch je ošetřen tlakovou impregnací, prosklení z plexiskla, vnitřek vystlán geotextilií. Rozměry: š 60 x d 120 x v 90 cm

Pařeniště – BIOSTAR PROTECT Akce
3x
Počet variant: 2

Pařeniště Biostar Protect

Speciální polykarbonátové premium pařeniště s ochrannou sítí proti hmyzím škůdcům, hliníkovou konstrukcí a silnými izolačními vlastnostmi. Polykarbonát 8 mm s funkcí No Drip, montáž Easy Fix, dostupné ve 2 velikostech.

Pařeniště – BIO-PROTECT 130/60 NEW Sleva 11%
2x
Počet variant: 1

Pařeniště Bio Protect 130/60 New

Pařeniště s možností montáže na záhon Timber, polohovatelným oknem z polykarbonátu 4 mm se silným UV filtrem. Možnost tvorby ohrádky pro malá domácí zvířata.

Pařeniště – Pařeniště dvoudílné GA12
 • Doprava zdarma
41x
Počet variant: 1

Pařeniště GA12

Dvoudílné pařeniště vyrobené z polykarbonátových desek o tloušťce 4 mm s UV filtrem, konstrukcí z eloxovaných hliníkových profilů a s variabilně výklopnými okny.

Pařeniště – Pařeniště GZ11
 • Doprava zdarma
11x
Počet variant: 2

Pařeniště GZ11

Bezúdržbové pařeniště s horním hliníkovým rámem s výplní z polykarbonátu o tloušťce 4 mm a stabilní a pevnou základnou z pozinkovaného plechu. Variabilní aretace a boční vzpěry dodávají spolehlivé zajištění otevřeným oknům.

Pařeniště – Pařeniště Growspot BOX 3
 • Samostatně neprodejné
8x
Počet variant: 1

Pařeniště Growspot BOX 3

Pařeniště Growspot BOX 3 české výroby je vyrobeno z polykarbonátu a kvalitní ocelové konstrukce, která je upravena žárovým zinkováním.

Pařeniště – Pařeniště Growspot Box 4
 • Samostatně neprodejné
10x
Počet variant: 1

Pařeniště Growspot BOX 4

Pařeniště Growspot BOX 4 české výroby je vyrobeno z polykarbonátu a kvalitní ocelové konstrukce, která je upravena žárovým zinkováním. 

Pařeniště – RADIUS Sleva 29%
4x
Počet variant: 2

Pařeniště Radius

Zahradní pařeniště v podobě oboustranně otevíratelného půlválce má ocelovou konstrukci z pozinkovaných jeklů 20 x 20 mm. Zasklení je řešeno 4 mm polykarbonátem s dutinkami chráněné plastovými U-profily. Možnost ukotvení do hloubky 20 cm.

Pařeniště – Pařeniště Gardentec Classic Akce
7x
Počet variant: 1

Pařeniště Gardentec Classic

Robustní pařeniště z polykarbonátu německé výroby tvořené ocelovou konstrukcí. Patentovaný spojovací systém. Záruka 10 let na polykarbonát.

Pařeniště – Pařeniště SEMIK 1500 XL Sleva 12%
5x
Počet variant: 1

Pařeniště Semik 1500 XL

Zahradní pařeniště střední velikosti s žárově zinkovanou konstrukcí a polykarbonátovou výplní o tloušťce 4 mm. Horní vyklápěcí okno je možné zaaretovat až ve třech polohách.

Pařeniště – Pařeniště Gutta Gardentec Akce
12x
Počet variant: 2

Pařeniště Gardentec

Prémiově zpracované pařeniště z polykarbonátu německé výroby tvořené lehkou a trvanlivou hliníkovou konstrukcí. Patentovaný spojovací systém. Záruka 10 let na polykarbonát.

Pařeniště – Pařeniště SEMIK 1500 Sleva 12%
5x
Počet variant: 1

Pařeniště Semik 1500

Nízké pařeniště s plechovými stěnami a skládacím polykarbonátovým oknem, které je možné díky pantům zafixovat ve čtyřech polohách a složit k jedné straně. Celá konstrukce je opatřena žárovým zinkováním. 

Pařeniště – Pařeniště SEMIK 3000 Sleva 12%
3x
Počet variant: 1

Pařeniště Semik 3000

Prostorné pařeniště s žárově zinkovanou konstrukcí, které je zasklené dvoustěnným komůrkovým polykarbonátem tloušťky 4 mm, se silným UV filtrem.

Pařeniště – NATUR 80/60
1x
Počet variant: 1

Pařeniště Natur 80/60

Klasické dřevěné pařeniště vyrobené z borovicového dřeva o tloušťce 12 mm, povrch je ošetřen tlakovou impregnací, prosklení je z polykarbonátu. Rozměry: š 60 x d 80 x v 30 cm

Pařeniště – pařeniště
Počet variant: 1

Pařeniště Astra

Obloukové pařeniště je tvořené odolnou konstrukcí z ocelových jeklů a 4 mm polykarbonatovým zasklením. Má možnost oboustranného otevíraní křídel. Základ pařeniště je řešený zakopáním nosných prvků do hloubky 25 cm. Pařeniště nemá dno.

Pařeniště – Minipařeniště + deska sadbová rašelin. 12 polí (3sady) Sleva 13%
3x
Počet variant: 1

Pařeniště Petty

Parapetové mini pařeniště pro předpěstování či pěstování rostlinného materiálu a sazenic. Součástí sady je rašelinová sadbová deska z 12 buněk, plastový průhledný kryt, zásobník na semínka a zelený podtácek. Balení obsahuje 3 kompletní sady.

Pařeniště – Pařeniště Growspot Box 5
 • Samostatně neprodejné
6x
Počet variant: 1

Pařeniště Growspot BOX 5

Pařeniště Growspot BOX 5 české výroby je vyrobeno z polykarbonátu a kvalitní ocelové konstrukce, která je upravena žárovým zinkováním.

Pařeniště – Pařeniště Growspot UNI
 • Doprava zdarma
6x
Počet variant: 2

Pařeniště Growspot UNI

Menší pařeniště určené do skleníku, jednoduchá konstrukce z pozinkovaného plechu, sklo Helios 4 mm / polykarbonát s UV ochranou 6 mm.

Pařeniště – Pařeniště Growspot Row
 • Doprava zdarma
6x
Počet variant: 2

Pařeniště Growspot ROW

Větší pařeniště pro pěstování přímo na záhonu, konstrukce z pozinkovaného plechu, boční prosklení pařeniště, zasklení sklem Helios 4 mm nebo dutinkovým polykarbonátem s UV ochranou 6 mm.

Pařeniště – Ambasador otvírač
 • Samostatně neprodejné

Automatický otvírač Ambasador

Originální příslušenství pro skleník Bohemit Ambasador. Otvírač umožňuje automaticky otevírat a zavírat střešní okna. Automatický otvírač zabraňuje přehřátí skleníku.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.