0

Pařeniště

Poradíme jak na to:
Všechny články

Nejprodávanější

1
Pařeniště Growspot VBV 2 Větší pařeniště pro pěstování přímo na záhonu, konstrukce z pozinkovaného plechu, boční prosklení pařeniště, zasklení sklem Helios 4 mm nebo dutinkovým polykarbonátem s UV ochranou 6 mm. od 5 190 Kč
2
Pařeniště Gardentec Prémiově zpracované pařeniště z polykarbonátu německé výroby tvořené lehkou a trvanlivou hliníkovou konstrukcí. Patentovaný spojovací systém. Záruka 10 let na polykarbonát. 814 Kč od 790 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 7
(5)

Pařeniště Growspot SP 3

Pařeniště Growspot SP 3 české výroby je vyrobeno z polykarbonátu a kvalitní ocelové konstrukce, která je upravena žárovým zinkováním. Dutinky polykarbonátu jsou zatavené již z výroby.

  • Doprava zdarma
Právě si prohlíží 1 zákazník
(6)

Pařeniště Growspot SP 4

Pařeniště Growspot SP 4 české výroby je vyrobeno z polykarbonátu a kvalitní ocelové konstrukce, která je upravena žárovým zinkováním. Dutinky polykarbonátu jsou zatavené již z výroby.

(5)

Pařeniště Growspot SP 5

Pařeniště Growspot SP 5 české výroby je vyrobeno z polykarbonátu a kvalitní ocelové konstrukce, která je upravena žárovým zinkováním. Dutinky polykarbonátu jsou zatavené již z výroby.

  • Doprava zdarma
  • Bestseller
  • 1
(5)

Pařeniště Growspot VBV 2

Větší pařeniště pro pěstování přímo na záhonu, konstrukce z pozinkovaného plechu, boční prosklení pařeniště, zasklení sklem Helios 4 mm nebo dutinkovým polykarbonátem s UV ochranou 6 mm.

  • Doprava zdarma
(1)

Pařeniště Growspot UNI

Menší pařeniště určené do skleníku, jednoduchá konstrukce z pozinkovaného plechu, sklo Helios 4 mm / polykarbonát s UV ochranou 6 mm.

  • 2
Akce
Právě si prohlíží 2 zákazníci
(21)

Pařeniště Gardentec

Prémiově zpracované pařeniště z polykarbonátu německé výroby tvořené lehkou a trvanlivou hliníkovou konstrukcí. Patentovaný spojovací systém. Záruka 10 let na polykarbonát.

(1)

Pařeniště Frühbeet

Kvalitní jednoduché zahradní pařeniště či pěstebník tvořený kovovými bočnicemi a vlnitou polyvinylchlo­ridovou deskou. Pařníky lze na sebe jednoduše napojovat.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.