Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Skříně

V této sekci naleznete praktické zahradní úložné skříně, které rozměrově nezaberou mnoho prostoru, ale zároveň svým objemem dokáží pojmout velké množství nářadí, kol, či jiných zahradních a sportovních potřeb. Poskytují potřebný úložný prostor, skvěle vypadají a spolehlivě odolají zubu času i měnícím se povětrnostním podmínkám.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější skříně – Biohort Skříň Biohort Skříň Kompaktní skříň s elegantním designem a vysokou užitnou hodnotou. Integrované větrání, cylindrický zámek na dveřích s otočnou rukojetí a rozsáhlá výbava pro systematickou organizaci uskladněných věcí. Konstrukce z vysoce kvalitní pozinkované oceli s dodatečným vypalovacím lakem s polyamidem. od 18 199 Kč
2
Nejprodávanější skříně – Globel Skříň Globel Skříň Prostorná ocelová zahradní skříň s nosnou kostrou z uzavřených ocelových trubek pro maximální odolnost a stabilitu. Dostupná je v antracitové barvě se speciální povrchovou antikorozní úpravou metalickým povlakem BlueScope s technologií Activate. od 7 591 Kč
Skříně – Solid Skříň Debora Akce
3x

Solid Skříň Debora

Tlakově impregnovaný dřevěný domek o síle stěny 12 mm a vnějšími rozměry 90 x 96 cm, nebo 90 x 183 cm.

Šířka: 0,9 m, 1,9 m Konstrukce: dřevo Podlaha: ne Stěny: dřevěné profily Tloušťka palubek: 12 mm Vnitřní vyztužení: ne Forma kotvení:
Skříně – Biohort MiniGarage
 • Doprava zdarma
11x

Biohort MiniGarage

Multifunkční garáž kompaktních rozměrů, ideální pro úschovu jízdních kol nebo zahradního náčiní. Konstrukce z vysoce kvalitní pozinkované oceli s dodatečným vypalovacím lakem s polyamidem. Vybavena integrovaným větráním a dveřmi s cylindrickým zámkem.

Šířka: 1,5 m Konstrukce: kov Podlaha: ne (lze dokoupit) Stěny: panely Tloušťka plechu: 0,5 mm Vnitřní vyztužení: ne Forma kotvení: k podezdívce / zakopáním
Skříně – Biohort Skříň
 • Doprava zdarma
6x

Biohort Skříň

Kompaktní skříň s elegantním designem a vysokou užitnou hodnotou. Integrované větrání, cylindrický zámek na dveřích s otočnou rukojetí a rozsáhlá výbava pro systematickou organizaci uskladněných věcí. Konstrukce z vysoce kvalitní pozinkované oceli s dodatečným vypalovacím lakem s polyamidem.

Šířka: 0,9 m, 1,6 m, 2,3 m Konstrukce: kov Podlaha: ne (lze dokoupit) Stěny: trapézové plechy Tloušťka plechu: 0,5 mm Vnitřní vyztužení: ne Forma kotvení: k podezdívce / zakopáním
Skříně – Keter Skříň High Store
3x

Keter Skříň High Store

Bezúdržbová skříň s vyztuženými dvojitými stěnami Duotech a masivním podlahovým panelem. Vybavená práh s mírným sklonem pro rozměrnější vybavení. Materiál je odolný vůči rzi, hnilobě a dalším poškozením.

Šířka: 1,4 m Konstrukce: plast Podlaha: ano Stěny: dvojité panely Tloušťka palubek: Vnitřní vyztužení: ne Forma kotvení:
Skříně – Biohort HighBoard
 • Doprava zdarma
4x

Biohort HighBoard

Víceúčelová úložná skříň nabízí mnohostranné využití díky předním dvoukřídlím dveřím s plynovou pružinou a hornímu víku. Zamykací mechanizmus s cylindrickým zámkem a otočnou rukojetí. Obsahuje neviditelné integrované větrání a otvírač víka koše.

Šířka: 1,6 m, 2,0 m Konstrukce: kov Podlaha: ano Stěny: panely Tloušťka plechu: Vnitřní vyztužení: ano Forma kotvení: k podezdívce / zakopáním
Skříně – Biohort Skříň Romeo
 • Doprava zdarma
4x

Biohort Skříň Romeo

Kompaktní terasová skříň vyrobená ze žárově pozinkovaného ocelového plechu. Úložný systém na vnitřní straně dveří a variabilní umístění polic. Snadné otevírání dveří pomocí plynové tlakové pružiny.

Šířka: 1,3 m Konstrukce: kov Podlaha: ano Stěny: panely Tloušťka plechu: Vnitřní vyztužení: ano Forma kotvení: k podezdívce / zakopáním
Skříně – Solid Anita Akce
3x

Solid Anita

Tlakově impregnovaný dřevěný domek s vnějšími rozměry 90 x 96 cm, nebo 90 x 183 cm.

Šířka: 0,9 m Konstrukce: dřevo Podlaha: ne Stěny: dřevěné profily Tloušťka palubek: 12 mm Vnitřní vyztužení: ne Forma kotvení:
Skříně – Keter Skříň Excellence Low
2x

Keter Skříň Excellence Low

Uzamykatelná polypropylenová skříň, která vyniká odolností vůči vodě a UV záření s možností osazení až dvou polic s nosností až 15 kg.

Šířka: 0,7 m Konstrukce: plast Podlaha: ano Stěny: Tloušťka palubek: Vnitřní vyztužení: ne Forma kotvení: ke stěně
Skříně – Keter Skříň Excellence Utility
2x

Keter Skříň Excellence Utility

Multifunkční polypropylenová skříň s možností všestranného použití v interiéru i exteriéru. Materiál odolává vlhkostním a teplotním rozdílům. Je možné instalovat až 3 ks polic, přičemž každá zvládne nosnost 10 kg.

Šířka: 0,7 m Konstrukce: plast Podlaha: ano Stěny: Tloušťka palubek: Vnitřní vyztužení: ne Forma kotvení: ke stěně
Skříně – Keter Skříň Excellence XL
2x

Keter Skříň Excellence XL

Polypropylenová multifunkčně využitelná skříň vhodná pro uskladnění dílenského nářadí, předmětů do domácnosti nebo zahrady. Možné namontovat až 2 poličky, které dohromady unesou až 25 kg.

Šířka: 0,9 m Konstrukce: plast Podlaha: ano Stěny: Tloušťka palubek: Vnitřní vyztužení: ne
Skříně – Globel Skříň
5x

Globel Skříň

Prostorná ocelová zahradní skříň s nosnou kostrou z uzavřených ocelových trubek pro maximální odolnost a stabilitu. Dostupná je v antracitové barvě se speciální povrchovou antikorozní úpravou metalickým povlakem BlueScope s technologií Activate.

Šířka: 1,7 m Konstrukce: kov Podlaha: ne Stěny: trapézové plechy Tloušťka plechu: 0,3 mm Vnitřní vyztužení: ano Forma kotvení: k podezdívce / zakopáním
Skříně – Keter Skříň Excellence XL High
2x

Keter Skříň Excellence XL High

Prostorná multifunkční skříň, vyrobená z vysoce voděodolného polypropylenového materiálu. Osazení až 4 polic s nosností 25 kg umožňuje uskladnění i velmi těžkých předmětů. 

Šířka: 0,9 m Konstrukce: plast Podlaha: ano Stěny: Tloušťka palubek: Vnitřní vyztužení: ne Forma kotvení: ke stěně
Skříně – Keter Skříň Excellence High jednodveřová
3x

Keter Skříň Excellence High jednodveřová

Praktická skříňka vyrobená z bezúdržbového omyvatelného materiálu, která je vhodná všude tam, kde jsou kladeny zvýšené nároky na voděodolnost. Disponuje 4 ks poliček o nosnosti 12 kg.

Šířka: 0,7 m Konstrukce: plast Podlaha: ano Stěny: Tloušťka palubek: Vnitřní vyztužení: ne Forma kotvení: ke stěně
Skříně – Keter Skříň Excellence XL Utility

Keter Skříň Excellence XL Utility

Elegantní voděvzdorná skříň pro dům, byt i zahradní altány, která je všestranně instalovatelná do dílen i domácností. S možností montáže až 3 ks poliček, z nichž každá má nosnost 25 kg.

Šířka: 0,9 m Konstrukce: plast Podlaha: ano Stěny: Tloušťka palubek: Vnitřní vyztužení: ne Forma kotvení: ke stěně
Skříně – Keter Skříň Excellence High
2x

Keter Skříň Excellence High

Bezúdržbová voděodolná skříň pro uskladnění dílenského a zahradního náčiní. Je možné namontovat až 4 ks polic, přičemž každá unese až 15 kg. K podlahovému panelu lze přidat podpěrné nožičky.

Šířka: 0,7 m Konstrukce: plast Podlaha: ano Stěny: Tloušťka palubek: Vnitřní vyztužení: ne Forma kotvení: ke stěně
Skříně – Keter Premier High Store
3x

Keter Premier High Store

Prostorná úložná skříň s kapacitou 1500 litrů ze syntetické pryskyřice, která imituje strukturu dřeva. Maximální odolnost zaručují dvojité stěny vyztužené žebrovými segmenty. Do skříně  je možné vinstalovat dvě vnitřní police, kdy každá z nich má nosnost až 25 kg.

Šířka: 1,4 m Konstrukce: plast Podlaha: ano Stěny: dvojité panely Tloušťka palubek: Vnitřní vyztužení: ano Forma kotvení:
Skříně – Keter Planet Low

Keter Planet Low

Nízka skříňka z recyklovaných materiálů obsahuje jednu přídavnou polici s nosností 15 kg. Konstrukce má zabudovaný podlahový panel a zvýšené nožičky. Dvoukŕídle dveře nabízí možnost zabezpečení uzamykatelným systémem.

Šířka: 0,7 m Konstrukce: plast Podlaha: ano Stěny: Tloušťka palubek: Vnitřní vyztužení: ne Forma kotvení: ke stěně
Skříně – Keter Skříň Planet Split

Keter Skříň Planet Split

Recyklační skříň pro třídění odpadu s konstrukcí vyrobené z 80 % recyklovaných materiálů. Do skříně je možné vložit dva pytle s kapacitou 110 litrů. Uzamykatelný systém zabrání v přístupu k obsahu skříně.

Skříně – Keter Planet Utility

Keter Planet Utility

Dvoukomorová skříň v univerzální šedé barvě vyrobená z 80 % z recyklovaných materiálů. Skříň obsahuje celkem 3 přídavné police s nosností 10 kg. Zabudovaný podlahový panel a zvýšené nožičky zabezpečují maximální ochranu obsahu skříně.

Šířka: 0,7 m Konstrukce: plast Podlaha: ano Stěny: Tloušťka palubek: Vnitřní vyztužení: ne Forma kotvení: ke stěně
Skříně – Keter Planet High

Keter Planet High

Prostorná skříň obsahuje celkem 3 přídavné police s výraznou nosností až 15 kg. Konstrukce z recyklovaných materiálů je osazená dvoukřídlými otevíracími dveřmi s uzamykatelným systémem. Skříň je vybavená zvýšenými nožičkami a nabízí také podlahový panel.

Šířka: 0,7 m Konstrukce: plast Podlaha: ano Stěny: Tloušťka palubek: Vnitřní vyztužení: ne Forma kotvení: ke stěně

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.