Vážení zákazníci, rádi bychom Vás upozornili, že skladové zásoby zahradních domků, přístřešků a skleníků jsou omezené. Doporučujeme tedy nakupovat zahradní stavby na jaro 2022 již nyní.
Skladové zásoby zahradních domků, přístřešků a skleníků jsou omezené. Doporučujeme jejich nákup neodkládat.
Doporučujeme nakupovat zahradní stavby již nyní.
0

Skříně

V této sekci naleznete praktické zahradní úložné skříně, které rozměrově nezaberou mnoho prostoru, ale zároveň svým objemem dokáží pojmout velké množství nářadí, kol, či jiných zahradních a sportovních potřeb. Poskytují potřebný úložný prostor, skvěle vypadají a spolehlivě odolají zubu času i měnícím se povětrnostním podmínkám.

Číst dále Skrýt
Poradíme jak na to:
Všechny články

Nejprodávanější

1
Nejprodávanější skříně – Bohemit Obelix Kadibudka Obelix Dřevěná zahradní toaleta Obelix české výroby a precizního zpracování. Je vyrobena z kvalitního smrkového dřeva. Palubky o síle 15 mm. Disponuje plastovým sedákem a přirozeným odvětráváním. 11 880 Kč 7 318 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 7
Skříně – Scobalit Skříň Anau
  • Doprava zdarma
Akce
Právě si prohlíží 2 zákazníci
(3)

Skříň Anau

Tlakově impregnovaný dřevěný domek s vnějšími rozměry 90 x 96 cm, nebo 90 x 183 cm.

Šířka: 0,9 m Konstrukce: dřevo Podlaha: ne Stěny: dřevěné profily Tloušťka stěn: 12 mm Vnitřní vyztužení: ne Forma kotvení:
Skříně – Scobalit Skříň Debra
  • Doprava zdarma
Akce
(3)

Skříň Debra

Tlakově impregnovaný dřevěný domek o síle stěny 12 mm a vnějšími rozměry 90 x 96 cm, nebo 90 x 183 cm.

Šířka: 0,9 m, 1,9 m Konstrukce: dřevo Podlaha: ne Stěny: dřevěné profily Tloušťka stěn: 12 mm Vnitřní vyztužení: ne Forma kotvení:
Skříně – Tuindeco Montevideo

Skříň Montevideo

Skříň s rozměry 145 x 65 x 185 cm je vhodná na úschovu zahradního nářadí a sportovního vybavení. Na výrobu bylo použito kvalitní dřevo ošetřené olejovou impregnací, která prodlužuje jeho životnost.

Šířka: 1,9 m Konstrukce: dřevo Podlaha: ne Stěny: dřevěné profily Tloušťka stěn: Vnitřní vyztužení: ne Forma kotvení:
Skříně – Tuindeco Santiago

Skříň Santiago

Skříň o rozměrech 80 x 65 x 185 cm je vhodná na úschovu zahradního nářadí a sportovního vybavení. Na výrobu bylo použito kvalitní dřevo ošetřené olejovou impregnací pro dlouhou životnost.

Šířka: 0,8 m Konstrukce: dřevo Podlaha: ne Stěny: dřevěné profily Tloušťka stěn: Vnitřní vyztužení: ne Forma kotvení:
Skříně – Tuindeco Westerwald
(1)

Skříň Westerwald

Skříň na ukládání zahradního nářadí a sportovního vybavení z impregnovaného dřeva. Jedná se o kvalitní český produkt. Skříň je 158 cm vysoká.

Šířka: 2,0 m Konstrukce: dřevo Podlaha: ano Stěny: dřevěné profily Spojení profilů: šroubové Tloušťka stěn: Vnitřní vyztužení: ne Forma kotvení: ne
Skříně – Bohemit Obelix
  • Zakázková výroba
  • 1
Sleva38%
Od pondělí zakoupili 3 zákazníci
(5)

Kadibudka Obelix

Dřevěná zahradní toaleta Obelix české výroby a precizního zpracování. Je vyrobena z kvalitního smrkového dřeva. Palubky o síle 15 mm. Disponuje plastovým sedákem a přirozeným odvětráváním.

Skříně – Scobalit Kadibudka Bosana
Akce
(6)

Kadibudka Bosana

Robustní dřevěná zahradní toaleta z masivních palubek precizního českého zpracování, ošetřená tlakovou impregnací a zastřešená asfaltovou lepenkou. 

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.