✪ AKTUÁLNĚ (dnes 31.3.) - Expedice skleníků i ostatních produktů je prozatím bez omezení, nákup neodkládejte. Osobní odběr pro podnikatele.
✪ AKTUÁLNĚ (dnes 31.3.) - Expedice skleníků i ostatních produktů je prozatím bez omezení.
✪ Expedice je prozatím bez omezení.
0

Venkovní nábytek

Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 19
(3)

Kovový zahradní set Banis

Kovový zahradní set se 4 židlemi a stolem, který má retifikační kolečko na koregci vyváženosti stolu. Lakování metodou Elotherm. Nábytek je odolný vůči děšti, sněhu, mrazu i slunci.

(2)

Kovový zahradní set Basani

Kovový zahradní stůl Basani s variantou 4 a 6 židlí. Sestava je z tahokovu, hodí se i do náročných klimatických podmínek, komfortní polohovatelná křesla, povrchový lak Elotherm.

(2)

Kovový zahradní set Basanis

Kovový zahradní set s variantou 4 nebo 6 křesel se stolem, má polohovatelná křesla. Na nábytek byl použit povrchový lak Elotherm, odolává náročným klimatickým vlivům

(2)

Kovový zahradní set Bani

Zahradní set Bani nabízí 4 židle a stůl z tahokovu. Lakováno metodou Elotherm; Odolává náročným klimatickým vlivům. Retifikační kolečko stolu.

(2)

Kovový zahradní set Sabi

Zahradní set Sabi je ideální pro balkony či terasy. Stůl má retifikační kolečko, které koriguje vyváženost stolu. Lakováno metodou Elotherm.

(3)

Dřevěný zahradní set Flores

Dřevěný zahradní stůl s židlemi nabízí dlouhou životnost a pevnost; Nábytek z teaku. Polohovatelná a nanatomicky tvyrovaná křesla; Kvalitní a pevný stůl.

Právě si prohlíží 1 zákazník
(1)

Hliníková zahradní lavice Royal Richmond

Komfortní dvojmístná zahradní lavice s vyšší opěrkou a dvojitým měkčeným textilenem. Povrchová úprava Thermosint zajišťuje voděodolnost a termoizolační vlastnosti nábytku.

Kovový zahradní stůl Royal Verso

Obdelníkový zahradní stůl romantického vzhledu s ručně vyráběnými detaily. Lakovaný metodou Thermosint.

Právě si prohlíží 1 zákazník

Kovová zahradní židle Domino Steel

Stohovatelná židle Domino steel představuje romantický, zámecký styl. Speciální kovová kontrukce s ručně dotvářenými detaily. Termoizolační vlastnosti, lakováno metodou Thermosint.

Kovová zahradní židle Excelsior

Stohovatelná zahradní židle z tahokovu s vysokým podílem ruční práce, působí velmi romantickým až noblesním dojmem. Povrchová úprava metodou Thermosint. Materiál odolný vůči děšti a mrazu.

Kovové zahradní lehátko Excelsior

Luxusní polohovatelné lehátko Excelsior z tahokovu s ručním zpracováním detailů. Povrchová úprava Thermosint.

Hliníková zahradní židle Elements

Stohovatelná zahradní židle ze stříbrného hliníku v kombinaci s tmavými područkami. Široký posed s tmavým zpevněným textilenem.

(2)

Slunečník s boční nohou Miami

Praktický rohový slunečník (čtvercového?) tvaru s šířkou strany 2,7 m a větracím otvorem. Použito voděodolné polyesterové plátno o gramáži 160 g/m2; Lakovaná konstrukce; Ocelová základna.

Zahradní podsedák Hartman

Podsedák Hartman české výroby ve 3 barvách, vhodný na zahradní nábytek z různých materiálů, zajistí pohodlné posezení, v chladnějších dnech zahřeje.

Zahradní polstr Hartman

Polstr na zahradní nábytek české výroby ve 3 barvách a 3 velikostech. Vhodný pro zahradní nabytek z různých materiálů; Zajistí pohodlné posezení, v chladnějších dnech zahřeje.

Zahradní polstr na lehátko Hartman

Polstr na zahradní lehátko od českého výrobce Hartman, materiál je směs bavlny a polyesteru, 3 barevné varianty. Pohodlné posezení, v chladnějších dnech zahřeje.

Teakový olej

Teakový olej na zahradní nábytek, ochrana před vysycháním a změnou odstínu. Belgický výrobce s příměsí lněného a levandulového oleje.

Dřevěné zahradní lehátko

Polohovatelné zahradní lehátko s kolečky, vyrobené z masivního dřeva (severská borovice).

Ratanová židle Amélie

Stohovatelná zahradní židle, vyrobená z tahokovu a ratanu. Židle Amélie je praktická a pohodlná. Použité materiály odolávají nepříznivým vlivům počasí.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.