0

Venkovní nábytek

Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 28
(3)

Kovový zahradní set Royal Richmond

Zahradní sestava nabízí velmi luxusní posezení. Extra široké ergonomicky tvarované židle s dvojitým textilenem; Dlouhý stůl 230 cm s kompozitovou deskou Creatop, 5 let záruka

(1)

Kovový zahradní set Excelsior

Krásný romantický desing zahradní sestavy s vysokým podílem ruční práce; Povrchová úprava Thermosint; Termoizolační vlastnosti.

(3)

Kovový zahradní set Banis

Kovový zahradní set se 4 židlemi a stolem, který má retifikační kolečko na koregci vyváženosti stolu. Lakování metodou Elotherm. Nábytek je odolný vůči děšti, sněhu, mrazu i slunci.

(2)

Kovový zahradní set Basani

Kovový zahradní stůl Basani s variantou 4 a 6 židlí. Sestava je z tahokovu, hodí se i do náročných klimatických podmínek, komfortní polohovatelná křesla, povrchový lak Elotherm.

(2)

Kovový zahradní set Basanis

Kovový zahradní set s variantou 4 nebo 6 křesel se stolem, má polohovatelná křesla. Na nábytek byl použit povrchový lak Elotherm, odolává náročným klimatickým vlivům

(2)

Kovový zahradní set Bani

Zahradní set Bani nabízí 4 židle a stůl z tahokovu. Lakováno metodou Elotherm; Odolává náročným klimatickým vlivům. Retifikační kolečko stolu.

(2)

Kovový zahradní set Sabi

Zahradní set Sabi je ideální pro balkony či terasy. Stůl má retifikační kolečko, které koriguje vyváženost stolu. Lakováno metodou Elotherm.

(2)

Kovový zahradní set Masao

Kovový zahradní set nabízí stůl s odkládacím prostorem a 4 stohovatelné židle doplněné o detailní prvky z polywoodu v barvě teaku; Lakování metodou Elotherm.

(3)

Dřevěný zahradní set Flores

Dřevěný zahradní stůl s židlemi nabízí dlouhou životnost a pevnost; Nábytek z teaku. Polohovatelná a nanatomicky tvyrovaná křesla; Kvalitní a pevný stůl.

Hliníková zahradní židle Royal Richmond

Židle Royal Richmond je vyrobena ze zesíleného hliníku. Má dvojitý textilen vystlaný měkkou vložkou s širším posedem a delší opěrkou zad. Lakováno metodou Thermosint.

Hlinikové zahradní Křeslo Royal Richmond

Pohodlné křeslo Royal Richmond s dvojitým vyměkčeným textilenem a 5 nastavitelých poloh. Lakování metodou Thermosint zajistí voděodolnost s termoizolačními vlastnostmi.

(1)

Hliníková zahradní lavice Royal Richmond

Komfortní dvojmístná zahradní lavice s vyšší opěrkou a dvojitým měkčeným textilenem. Povrchová úprava Thermosint zajišťuje voděodolnost a termoizolační vlastnosti nábytku.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.