✪ AKTUÁLNĚ (dnes 30.3.) - Expedice skleníků i ostatních produktů je prozatím bez omezení, nákup neodkládejte. Osobní odběr pro podnikatele.
✪ AKTUÁLNĚ (dnes 30.3.) - Expedice skleníků i ostatních produktů je prozatím bez omezení.
✪ Expedice je prozatím bez omezení.
0

Kompostéry

Představujeme vám sekci kompostérů různých velikostí od plastových zahradních s víkem, přes poctivé domácí až po robustní ocelové varianty. Některé z nich existují samostatně, jiné lze doplňovat pomocí přídavných modulů, a tak je dle potřeby rozšiřovat.

Číst dále Skrýt
Poradíme jak na to:
Všechny články

Nejprodávanější

1
Kompostér Multi Zahradní kompostér o objemu až 1000 l disponuje systémem větracích otvorů zajišťujících vhodné prostředí pro kompostování. Je vybaven víkem a zámkem, kterým lze bezpečně víko zajistit. 758 Kč od 735 Kč
2
Kompostér K1 Poctivý ocelový kompostér o objemu 700 l. Tloušťka jeho oceli je 1,5 mm. Disponuje lamelovým systémem, díky kterému lze s příčkami snadno manipulovat a vysunovat je. 2 978 Kč
3
Kompostér K2 Robustní ocelový kompostér o objemu až 1800 l. Tloušťka jeho oceli jsou 2 mm. Disponuje lamelovým systémem, díky kterému lze s příčkami snadno manipulovat a vysunovat je. od 5 052 Kč
4
Kompostér K1 (prodloužení) Rozšiřovací modul ke kompostéru K1, kterým zdvojnásobíte objem kompostéru. 2 217 Kč
5
Kompostér K2 (prodloužení) Rozšiřovací modul ke kompostéru K2, kterým zdvojnásobíte objem kompostéru. od 3 770 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 7
  • Doprava zdarma | od 2000 Kč
  • 1
Akce
(42)

Kompostér Multi

Zahradní kompostér o objemu až 1000 l disponuje systémem větracích otvorů zajišťujících vhodné prostředí pro kompostování. Je vybaven víkem a zámkem, kterým lze bezpečně víko zajistit.

  • 2
(5)

Kompostér K1

Poctivý ocelový kompostér o objemu 700 l. Tloušťka jeho oceli je 1,5 mm. Disponuje lamelovým systémem, díky kterému lze s příčkami snadno manipulovat a vysunovat je.

(3)

Kompostér K1 (prodloužení)

Rozšiřovací modul ke kompostéru K1, kterým zdvojnásobíte objem kompostéru.

  • 3
(11)

Kompostér K2

Robustní ocelový kompostér o objemu až 1800 l. Tloušťka jeho oceli jsou 2 mm. Disponuje lamelovým systémem, díky kterému lze s příčkami snadno manipulovat a vysunovat je.

(2)

Kompostér K2 (prodloužení)

Rozšiřovací modul ke kompostéru K2, kterým zdvojnásobíte objem kompostéru.

(3)

Kompostér K3

Poctivý ocelový kompostér o objemu 1200 l. Tloušťka jeho oceli je až 1,5 mm. Disponuje lamelovým systémem, díky kterému lze s příčkami snadno manipulovat a vysunovat je.

(1)

Kompostér K3 (prodloužení)

Rozšiřovací modul ke kompostéru K3, kterým zdvojnásobíte objem kompostéru.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.