Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Dlažba

Hlavní přednosti jsou mrazuvzdornost a žáruvzdornost. Dlažba se proto skvěle hodí na zídky, terasy i další plochy v exteriérech. V interiéru lze dlažbu využít v koupelnách, kuchyních nebo například k obkladu krbu. Skvělé řešení pro rozvoj malé zahradní architektury.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější dlažba – Scobax Campana Scobax Campana Mrazuvzdorné terasové dlaždice. Design starého mohutného dřeva. Vyrobena ze speciálního betonového materiálu. Mrazuvzdorné a bezespárové. od 91,00 Kč
2
Nejprodávanější dlažba – Lepidlo na betonové obklady Steinblau Lepidlo na betonové obklady Steinblau Lepidlo od firmy Steinblau na lepení betonových obkladů. Použití v interiéru i exteriéru. 347 Kč
Lidovka
Dlažba – Scobax Campana
 • Showroom
12x

Scobax Campana

Mrazuvzdorné terasové dlaždice. Design starého mohutného dřeva. Vyrobena ze speciálního betonového materiálu. Mrazuvzdorné a bezespárové.

Materiál: beton Povrch: strukturovaný Instalace: lepidlo Šířka: 210 mm Délka: 210 – 860 mm Výška: 30 mm
Cena / výkon
Dlažba – G21 Palmyra
9x

G21 Palmyra

Terasová dlažba Terraco Palmyra s jednoduchou instalací je vyrobena z kvalitního WPC materiálu. Je vhodné ji použít jako exteriérovou podlahovou krytinu. Rozměr jedné dlaždice Palmyra je 2,3 × 30 × 30 cm.

Materiál: dřevoplast Povrch: broušený matný Instalace: Click-systém Šířka: 300 mm Délka: 300 mm Výška: 23 mm
Pro náročné
Dlažba – Gutta Fitness puzzle
1x

Gutta Fitness puzzle

Systém puzzle zámku umožňuje velice snadnou pokládku, jelikož jednotlivé dlaždice se do sebe pohodlně napojují. Dlaždice mají rozměr 50 x 50 cm, jejich tloušťka je 0,5 - 2 cm a jsou vyrobeny z recyklované pryže s pružným PU lepidlem, jedná se tedy o ekologický a cenově dostupný materiál.

Materiál: polyuretanová pryž Povrch: jemná struktura Instalace: puzzle systém Šířka: 500 mm Délka: 500 mm Výška: 5 – 20 mm
Dlažba – Gutta Guttadeck
4x
+2

Gutta Guttadeck

Terasová dlažba s jednoduchou instalací z kvalitního dřevoplastu (WPC) řady Guttadeck zajišťující přirozený a stálobarevný vzhled. Velikost dlaždice 30 x 30 cm; Drážkovaný povrch; Dvě barevná provedení. 

Materiál: dřevoplast Povrch: broušený matný Instalace: Click-systém Šířka: 300 mm Délka: 300 mm Výška: 23 mm
Dlažba – Gutta Alfa
3x

Gutta Alfa

Interiérová modulární podlahová dlažba, vhodná pro fitness centra, cvičební prostory, dílny, apod. Dlaždice mají rozměr 30 x 30 cm, jejich tloušťka je 6 mm a jsou opatřeny speciálními zámky. 

Materiál: polyuretanová pryž Povrch: strukturovaný Instalace: puzzle systém Šířka: 300 mm Délka: 300 mm Výška: 6 mm
Dlažba – Gutta Smart Flex
3x

Gutta Smart Flex

Speciální normovaná gumová dlažba s certifikací TÜV, vhodná pro dětská hřiště, herny a tělocvičny. Dlaždice mají rozměr 40 x 40 cm a jejich tloušťka je 2,5 cm. Dlažba disponuje nopovým drenážním provedením.

Materiál: polyuretanová pryž Povrch: jemná struktura Instalace: lepidlo Šířka: 400 mm Délka: 400 mm Výška: 25 mm
Dlažba – Steinblau Hortus
 • Showroom
3x

Steinblau Hortus

Design dřeva. Mrazuvzdorné terasové dlaždice. Vyrobena ze speciálního betonového materiálu. Mrazuvzdorné a bezespárové.

Materiál: beton Povrch: strukturovaný Instalace: lepidlo Šířka: 210 mm Délka: 210 – 635 mm Výška: 30 mm
Dlažba – G21 Samoa
1x

G21 Samoa

Dlaždice Terraco Samoa jsou vyrobeny z kvalitního WPC materiálu. Mají velmi snadnou a rychlou montáž i demontáž a je vhodné je použít jako exteriérovou podlahovou krytinu. Rozměr jedné dlaždice Samoa je 2,3 × 30 × 30 cm.

Materiál: dřevoplast Povrch: broušený matný Instalace: Click-systém Šířka: 300 mm Délka: 300 mm Výška: 23 mm
Dlažba – Gutta Fitness

Gutta Fitness

Extra odolný gumový pás Fitness se díky své nadměrné hustotě hodí i do prostor s vysokou koncentrací lidí. Poskytuje bezpečný, pružný, protiskluzový povrch, který přiměřeně tlumí hluk a vibrace při skákání. Pás má rozměr 1,0 x 5,0 m a jeho tloušťka je dostupná ve variantách 4,0 6,0 a 8,0 mm. Vyroben je z recyklované pryže s pružným PU lepidlem a jedná se tedy o ekologický a zdravotně nezávadný materiál.

Materiál: polyuretanová pryž Povrch: hladká strutkura Instalace: lepidlo Šířka: 1000 mm Délka: 5000 mm Výška: 4,0 – 8,0 mm
Dlažba – Gutta Fitness floor

Gutta Fitness floor

Velice snadná pokládka, jelikož jednotlivé dlaždice se k sobě pohodlně napojují. Dlaždice mají rozměr 40 x 40 cm, jejich tloušťka je 3 cm a jsou vyrobeny z recyklované pryže s pružným PU lepidlem, jedná se tedy o ekologický a cenově dostupný materiál.

Materiál: polyuretanová pryž Povrch: strukturovaný Instalace: lepidlo Šířka: 400 mm Délka: 400 mm Výška: 30 mm
Dlažba – Gutta Play
2x

Gutta Play

Speciální normovaná gumová dlažba s certifikací TÜV, vhodná pro dětská hřiště, herny a tělocvičny. Dlaždice lze vybrat z rozměrů 50 x 50 cm nebo 100 x 100 cm a jejich tloušťka je 3  - 5 cm. Dlažba disponuje nopovým drenážním provedením.

Materiál: polyuretanová pryž Povrch: jemná struktura Instalace: lepidlo Šířka: 500 – 1000 mm Délka: 500 – 1000 mm Výška: 30 – 50 mm
Dlažba – Gutta Grass
1x

Gutta Grass

Jedná se o spojení klasické gumové dlaždice a umělého trávníku. Díky tomu je ideálním designovým prvkem pro každou terasu. Dlaždice s certifikací MSZ EN 1176 (TÜV-KERMI mají rozměr 40 x 40 cm a jejich tloušťka je 3 cm.

Materiál: polyuretanová pryž / umělý trávník Povrch: strukturovaný Instalace: lepidlo Šířka: 400 mm Délka: 400 mm Výška: 30 mm
Dlažba – Gutta Flexi

Gutta Flexi

Terasová normovaná gumová dlažba s certifikací TÜV, vhodná pro zakrytí venkovních ploch a teras. Dlaždice mají rozměr 50 x 50 cm a jejich tloušťka je 2 cm. Dlažba disponuje nopovým drenážním provedením.

Materiál: polyuretanová pryž Povrch: strukturovaný Instalace: lepidlo Šířka: 500 mm Délka: 500 mm Výška: 20 mm
Dlažba – Steinblau Dřevěný dekor (vzorek)
 • Showroom

Steinblau Dřevěný dekor (vzorek)

Vzorky všech betonových dlaždic značky Steinbau.

Dlažba – Scobax Skákací panák Jack

Scobax Skákací panák Jack

Sada gumové dlažby se skládá z 8 čtverců o rozměru 50 x 50 cm pro vytvoření dětského skákacího panáka.

Materiál: polyuretanová pryž Povrch: jemná struktura Instalace: lepidlo Šířka: 500 mm Délka: 500 mm Výška:
Dlažba – Betonová cihla Best
Počet variant: 1

Betonová cihla Best

Betonová tvarovka je osvědčená, pevná a maximálně odolná mrazu, vodě i povětrnostním podmínkám. Široké využití pro ploty, zdi, kontrolní šachty i obezdívky komínů.

Dlažba – Scobax Nina
Počet variant: 2

Scobax Nina

Sada gumové dlažby pro vytvoření šachovnice, je ideálním doplňkem pro dětská hřiště, herny, parky, domácí zahradu, apod.

Materiál: polyuretanová pryž Povrch: jemná struktura Instalace: lepidlo Šířka: 1000 – 4000 mm Délka: 1000 – 4000 mm Výška: 30 mm
Dlažba – Scobax mlýn figurkami

Scobax mlýn figurkami

Gumová dlažba v sadě pro vytvoření herního plánu pro společenskou hru mlýn. Sada obsahuje dřevěné hrací kostky.

Materiál: polyuretanová pryž / dřevo Povrch: jemná struktura Instalace: lepidlo Šířka: 1000 mm Délka: 1000 mm Výška: 30 mm
Dlažba – Best Beaton Sleva 9%
Počet variant: 2

Best Beaton

Betonová dlažba vhodná pro pojezdové i pochozí plochy. Dlažba je ošetřena systémem QSAVE proti nasákavosti a znečištění.

Dlažba – Chodníková dlažba Best
Počet variant: 3

Chodníková dlažba Best

Chodníková mrazuvzdorná, hloubkově impregnovaná dlažba zaručující kvalitní betonovou plochu, která vydrží více jak 20 let.

Dlažba – Best Klasiko
Počet variant: 3

Best Klasiko

Klasický obdélníkový tvar je vhodný pro jakékoliv cesty. Venkovní betonová dlažba, která nachází mnohá využití, především na parkovištích a chodnících ve městech a obcích. Díky svému tvaru se dobře pokládá a také se dobře kombinuje s dal

Dlažba – Gutta Agro
 • Pro vysoké zatížení

Gutta Agro

Gumová dlažba pro vysoké zatížení. Ideální pro chodby, výrobní haly či stáje.

Materiál: polyuretanová pryž Povrch: jemná struktura Instalace: lepidlo Šířka: 1000 mm Délka: 1000 mm Výška: 30 – 50 mm
Dlažba – KSK - Belt Kladívkový profil
 • Formátování
Počet variant: 3

KSK - Belt Kladívkový profil

Gumová podlahovina z pryže o tloušťce 6 - 10 mm. Vhodná do výrobních hal, dílen se strojním vybavením.

Materiál: pryž Šířka: 2000 mm Délka: 60 m Tloušťka: 6 – 10 mm Protiskluznost: ano Tlumení zvuku: ano
Dlažba – Gutta Normal
3x

Gutta Normal

Poskytuje bezpečný, pružný, protiskluzový povrch, který přiměřeně tlumí hluk a vibrace při skákání. Pás má rozměr 1,0 x 5,0 m a jeho tloušťka je dostupná ve variantách 4,0 6,0, 8,0 a 10,0 mm. Vyroben je z recyklované pryže s pružným PU lepidlem a jedná se tedy o ekologický a zdravotně nezávadný materiál.

Materiál: polyuretanová pryž Povrch: hladká struktura Instalace: lepidlo Šířka: 1000 mm Délka: 5000 mm Výška: 4,0 – 10,0 mm

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.