Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Houpačky

Nabízíme rozmanité houpačky do vlastní zahrady i na veřejná prostranství. Na výběr máte ze závěsných i kyvadlových a umožňujeme také výběr rozšíření hřiště o houpačku. Konstrukce s houpačkami a provazovými žebříky nebo sítí můžete navíc ještě obohatit dokoupením skluzavky.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější houpačky –  Houpačka Houpačka Star Dřevena houpačka s ohrádkou a páskem na zahradu nebo do dětského pokojíčku. Vhodná pro nejmenší děti. Houpačka se vyznačuje kvalitním zpracováním a naprostou bezpečností. 549 Kč 415 Kč
Houpačky –  RAPPA Houpačka Čapí hnízdo s vlajkami barevné Sleva 11%
4x
Počet variant: 1

Houpačka Čapí hnízdo

Zahradní houpačka ve tvaru houpacího kruhů. Dno houpačky je měkké a pevná lana jsou ozdobena barevnými vlajkami. pro zavěšení je opatřeno dvěma karabinami. Nosnost do 150 kg.

Houpačky –  Houpačka Bigjigs Toys dřevěná korálková Sleva 17%
8x
Počet variant: 1

Houpačka Korálek

Dřevěná houpačka s extra upevňovacími popruhy pro dětí od 1 roku. Je lakována a má pestrobarevní strany s korálky. Maximální nosnost houpačky je 25 kg.

Houpačky –  Legler HOUPAČKA PNEUMATIKA Sleva 14%
6x

Houpačka Tyre

Zelená houpačka pneumatika je vyrobená z robustního a voděodolného materiálu. Nosnost je až 100 kg, takže se na ní mužou houpat najednou i dvě děti.

Houpačky –  Houpačka Sleva 24%
12x
Počet variant: 1

Houpačka Star

Dřevena houpačka s ohrádkou a páskem na zahradu nebo do dětského pokojíčku. Vhodná pro nejmenší děti. Houpačka se vyznačuje kvalitním zpracováním a naprostou bezpečností.

Houpačky –  DŘEVO Houpačka jednoduchá závěsné sedátko Sleva 27%
6x
Počet variant: 1

Houpačka Winnie

Dřevěná zahradní houpačka Woody je určená dětem od 3 let. Má nastavitelnou délku provazů a nosnost do 30kg. Houpačka je kvalitně zpracovaná a bezpečna.

Houpačky –  dětské hřiště FELIX Akce
5x

Zahradní houpačka Felix

Masivní dřevěná houpačka s dvěma plastovými sedátky, lezeckým žebříkem a 250cm skluzavkou. Konstrukce je vyrobena z přírodního smrkového dřeva. Na každé straně nosných sloupů jsou 2 zesilující vzpěry pro větší stabilitu. Nástupní výška skluzavky je 120 cm.

Houpačky –  Aves
  • Veřejné prostory
Počet variant: 1

Houpačka Aves

Dvojitá houpací atrakce pro dětská hřiště vyrobená z odolného českého akátu. Zábavní prvky obsahují houpací hnízdo a klasickou houpačku. Organicky tvarovaná robustní konstrukce ozdobená přírodními motivy skvěle zapadne do městské i venkovské scenérie. Certifikováno pro veřejný sektor. 

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.