Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Ventilátory

V této sekci naleznete stojanové ale i podlahové ventilátory. Základní prvek do domácnosti nebo kanceláře pro zlepšení cirkulace vzduchu v místnosti. Ventilátory jsou praktickým a ekonomickým řešením se snadnou manipulací a nízkou spotřebou energie potřebnou na provoz.

Číst dále Skrýt
Ventilátory –  Powerplus Dual Power POWDP
2x
Počet variant: 1

Powerplus Dual Power POWDP

Lehký a kompaktní akumulátorový ventilátor patří do rodiny Dual Power. Lze jej napájet bateriemi s napětím 20 V nebo 40 V. Nabízí 2 stupně rychlosti a volitelný úhel náklonu s rozsahem celých 360°.

Jmenovitý výkon: Jmenovitý příkon: Hlučnost: Nastavitelná výška: ne Rychlosti ventilátoru: 2 Plocha místnosti: Cirkulace vzduchu: 18,5 – 25,9 m3/min Hmotnost: 2,3 kg
Ventilátory –  OEM Ideal Fan1
2x
Počet variant: 1

OEM Ideal Fan1

Výkonný a energeticky úsporný stojanový ventilátor nabízí čtyři úrovně rychlosti. Disponuje nastavením ve dvou různých výškách. Vertikální naklopení o 60° nahoru i dolu a v horizontálním směru natočení až o 90° na obě strany.

Jmenovitý výkon: Jmenovitý příkon: Hlučnost: 30 – 55 dB Nastavitelná výška: 2 pozice Rychlosti ventilátoru: 4 Plocha místnosti: Cirkulace vzduchu: Hmotnost: 2,8 kg

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.