- −12%
Aplikační pistole Scobax
Mehcnaická aplikační pistole na PUR pěnu k profesionálnímu využití, vyznačující se dlouhou životností a vysokým komfortem práce.
- −12%
Isover Vario DoubleFIT
Dvousložkový lepicí tmel ISOVER Vario® DoubleFit určený k vzájemnému napojení parobrzdy ISOVER Vario® KM Duplex UV a jiných konstrukcí.
Scobax Pásmo nylon
Pásmo je kvalitní a přesné svinovací pásmo, který je vyrobeno z nylonu, je elektricky nevodivé a zapadá do třídy přesnosti III. Pásmo slouží především k měření větších vzdáleností, je lehké, snadno se navijí a neláme.
Scobax Libelle
Vyrobena z duralového profilu s tloušťkou stěny 1,5 mm se stříbrným eloxem. Vodováha disponuje 2 libelami, které jsou upevněny pomocí rozpínací úchytky, která zaručuje její přesné, pevné a zároveň pružné usazení.
Gutta Guttafix Crystal
Vysoce univerzální transparentní lepidlo a tmel. Určený pro lepení, těsnění a vyplňování spár. Je odolný proti povětrnostním vlivům, UV záření i vlhkosti, díky tomu se může využít v interiéru i exteriéru.
Určení: interiér / exteriér Objem: 290 ml Hmotnost: 0,29 kg Základ: modifikovaný silikon Aplikační teplota: +5°C až +23°C Přetírání: – Teplotní odolnost: +0°C až +40°CSilikon na plasty Gutta
Jednosložkový neutrální silikon na plasty je polykarbonátové lepidlo vhodné na lepení a tmelení polykarbonátových materiálů. Zabraňuje vnikání nečistot i vody do komůrek desek.
Určení: interiér / exteriér Objem: 310 ml Základ: – Aplikační teplota: +5 až +40 °C Přetírání: ne Teplotní odolnost: –10 až +80 °C
- −6%
Spárovací tmel Fermacell
Tmel pro spárování podlahových desek. Spáry o šířce 5 – 7 mm se spárují bez vyztužovací pásky ve dvou etapách. U lepených spár postačí pouze jemné vrchní tmelení.
Určení: interiér Hmotnost: 5,0 – 20,0 kg Základ: – Aplikační teplota: – Přetírání: ano (po vytvrzení) Teplotní odolnost: –
Silikon transparentní Otto-Chemie
Silikon vhodný k zasklívání oken, tmelení dilatačních a styčných spár. Lze použít na většinu neporézních materiálů.
- −19%
Klimas Wkręt-met TMEL POKRÝVAČSKÝ UNIV.
Jednoskładnikowa kauczukowa masa uszczelniającą do prac dekarskich, odporna na…
- −12%
Knauf Fliesenkleber N
Cementové lepidlo je stavební lepidlo pro použití v interiéru. Je určené pro lepení všech druhů keramických obkladů a dlažeb do tl. vrstvy 10 mm, kromě slinuté dlažby, sklokeramiky a obkladů z přírodního kamene na podklady běžné ve stavebnictví.
Určení: interiér Hmotnost: 5 – 25 kg Základ: cement Aplikační teplota: +5°C až +25°C Přetírání: Teplotní odolnost: A1
Silikon na polykarbonát Covestro
Jednosložkový neutrální silikon je vhodný na tmelení polykarbonátových materiálů. Zabraňuje vnikání nečistot i vody do komůrek desek.
Určení: interiér / exteriér Objem: 315 – 600 ml Základ: – Aplikační teplota: +5 až +40 °C Přetírání: ne Teplotní odolnost: –10 až +80 °C
- −19%
Klimas Wkręt-met SILIKON NEUTRÁNÍ
Jednoskładnikowy silikon uniwersalny o utwardzeniu neutralnym, do elastycznych…
- −19%
Klimas Wkręt-met SILIKON SKLENÁŘSKÝ TRANSPARENTNÍ
Jednoskładnikowy silikon szklarski uszczelniający o utwardzeniu kwaśnym,…
- −12%
Rokospol Rokofinal Plus
Pastovitá stavební hmota určená pro tenkovrstvou finální povrchovou úpravu sádrokartonových konstrukcí.
Určení: Interiér / exteriér Hmotnost: 5 / 15 kg Aplikační teplota: +5 až +30 °C
- −19%
Klimas Wkręt-met SILIKON UNIVERZÁLNÍ
Jednoskładnikowy silikon uniwersalny uszczelniający o utwardzeniu kwaśnym,…
Lobster Kombi
Kombinované rukavice se zesílenou dlaňí, dlaň ze zpevněné šedé štípenky, hřbet a manžeta z tkaniny.
Velikost: 10,5 Materiál: štípenka, bavlna
- −19%
Klimas Wkręt-met SILIKON SANITÁRNÍ
Jednoskładnikowy silikon sanitarny uszczelniający o utwardzeniu kwaśnym, bardzo…
- −19%
Klimas Wkręt-met TMEL POKRÝVAČSKÝ TĚSNÍCÍ KAUČUKOVÝ
Jednoskładnikowa bitumiczna masa uszczelniająca do prac dekarskich , odporna na…





