Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

TESLA Autorizovaný dealer

Technologická společnost s hlubokou tradicí je stále moderní a inovativní, s vizí učinit technologii přátelům a pomocníkům lidí v běžném i pracovním životě. Vedle armádních projektů jsou v portfoliu také nové bezdrátové senzory, které se svou jednoduchostí použití uplatňují i ​​v běžných domácnostech, kde zajišťují bezpečné bydlení. Se službou, kdy senzor zavolá majiteli v případě nebezpečí na mobil, je TESLA na trhu jedinečná.

Číst dále Skrýt
TESLA –  TESLA Teleak
4x
Počet variant: 1

TESLA Teleak

Bezdrátový senzor pro detekci úniku vody v domě. Nepřetržité hlídání 24 hodin 7 dní v týdnu. Okamžité alarmové hlášení pomocí automatického telefonního hovoru po zjištění zaplavení včetně informace o rozsahu záplavy. Možnost opětovného použití.

TESLA –  TESLA Teplotní senzor TETHP
3x
Počet variant: 1

TESLA Teplotní senzor TETHP

Bezdrátový senzor pro měření teploty, vlhkosti a tlaku ve skleníku. Pravidelný monitoring 24 hodin 7 dní v týdnu. Data jsou ukládána na webové rozhraní i do mobilní aplikace. Při dosažení nežádoucí teploty automaticky informuje uživatele pomocí telefonního hovoru. Standardní smluvní doba 3 roky.

TESLA –  TESLA Tethp (s vlhkoměrem)
3x
Počet variant: 1

TESLA Tethp (s vlhkoměrem)

Bezdrátový senzor pro měření teploty, vlhkosti a tlaku ve výrobních halách nebo skaldech potravin. Pravidelný monitoring 24 hodin 7 dní v týdnu. Data jsou ukládána na webové rozhraní i do mobilní aplikace. Při dosažení nežádoucí teploty automaticky informuje uživatele pomocí telefonního hovoru.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.