Vážení zákazníci, přichází nárůst cen konstrukčních materiálů. Využijte možnost pořízení skleníků, pergol a zahradních domků za rozumné částky a ušetřete.
Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

TESLA Autorizovaný dealer

TESLA jako technologická společnost s hlubokou tradicí je stále moderní a inovativní, s vizí učinit technologii přítelem a pomocníkem lidí v běžném i pracovním životě. Vedle armádních projektů jsou v portfoliu i nové bezdrátové senzory, které se svou jednoduchostí použití uplatňují i v běžných domácnostech, kde hlídají majetek nebo zajišťují bezpečné bydlení. Se službou, kdy senzor zavolá majiteli v případě nebezpečí na mobil, je TESLA na trhu jedinečná.

Číst dále Skrýt
Počet hlavních produktů:3
TESLA –  Teplotní senzor TETHP pro haly
3x
Počet variant: 1

Teplotní senzor TETHP (s vlhkoměrem)

Bezdrátový senzor pro měření teploty, vlhkosti a tlaku ve výrobních halách nebo skaldech potravin. Pravidelný monitoring 24 hodin 7 dní v týdnu. Data jsou ukládána na webové rozhraní i do mobilní aplikace. Při dosažení nežádoucí teploty automaticky informuje uživatele pomocí telefonního hovoru.

TESLA –  Záplavový senzor TELEAK
4x
Počet variant: 1

Záplavový senzor TELEAK

Bezdrátový senzor pro detekci úniku vody v domě. Nepřetržité hlídání 24 hodin 7 dní v týdnu. Okamžité alarmové hlášení pomocí automatického telefonního hovoru po zjištění zaplavení včetně informace o rozsahu záplavy. Možnost opětovného použití.

TESLA –  Teplotní senzor TETHP pro skleníky
3x
Počet variant: 1

Teplotní senzor TETHP (s vlhkoměrem)

Bezdrátový senzor pro měření teploty, vlhkosti a tlaku ve skleníku. Pravidelný monitoring 24 hodin 7 dní v týdnu. Data jsou ukládána na webové rozhraní i do mobilní aplikace. Při dosažení nežádoucí teploty automaticky informuje uživatele pomocí telefonního hovoru. Standardní smluvní doba 3 roky.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.