Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Podložky

Máte doma podlahové topení nebo bydlíte v paneláku? Náš sortiment podlahových podložek v sobě snoubí termoizolační, akustické a parotěsné vlastnosti. Podložky proti nežádoucím akustickým jevům dokonale odhluční podlahu a zároveň zabraňují úniku tepla.

Číst dále Skrýt
Podložky –  Podlahová podložka LVT
5x

Podlahová podložka LVT

Akustická podlahová podložka určená pro místa s vysokou zátěží, součástí je parozábrana a lepicí páska. Vhodná pro plovoucí vinylové podlahy, podlahová topení, vyrovnání nerovností.

Podložky –  Secura Thermo Aquastop Smart 1,6 mm
2x

Podlahová podložka Thermo

Podložka určená pro místa s podlahovým vytápěním a střední zátěží, součástí je parozábrana a lepicí páska. Vhodná pro plovoucí podlahy, podlahová topení, vyrovnání nerovností.

Podložky –  Podlahová paroizolační podložka Smart
2x
Počet variant: 1

Podlahová paroizolační podložka Smart

Polystyrenová paroizolační podložka o tloušťce 3 mm vhodná pod laminátové a dřevěné podlahy. Vrstva PET folie, akustické vlastnosti, samolepicí funkce.

Podložky –  Podlahová podložka Natura
2x

Podlahová podložka Natura

Akustická izolační deska, odolná vůči působení chemických rozpouštědel. Je vhodná do kombinace se systémy podlahového vytápění. Lze ji použít k vyrovnání nerovností podkladu do 3 mm.

Podložky –  Podlahová podložka Profi floor
4x

Podlahová podložka Profi floor

Akustická a izolační podložka vhodná pod vinylové a laminátové podlahy. Vykazuje schopnost bodového vyrovnání nerovností až do 4 mm. Je kompatibilní pro použití se systémy podlahového topení.

Podložky –  Termoizolační podložka Thermo 1,6 mm
3x

Termoizolační podložka Thermo 1,6 mm

Termoakustická izolační podložka, která je speciálně vyvinutá pro použití k systému podlahového vytápění. Perforovaný extrudovaný polystyren o síle 1,6 mm umožňuje snadné uvolňování tepla a minimalizuje tepelné ztráty.

Podložky –  Podlahová podložka XPS 2 mm
Počet variant: 1

Podlahová podložka XPS 2 mm

Podlahová podložka z tvrzeného XPS polystyrenu, vybavena drážkovým povrchem, který zlepšuje přilnavost k podkladní vrstvě.

Podložky –  Podlahová podložka PUM Classic ALU
Počet variant: 1

Podlahová podložka PUM Classic ALU

Polyuretanová podložka tloušťky 1,9 mm s příměsí hliníkových částic, která disponuje vynikajícími izolačními vlastnostmi a potlačením kročejového hluku.

Podložky –  Podlahová podložka Desono PUM LVT AS
Počet variant: 1

Podlahová podložka PUM LVT AS

Polyuretanová podložka je vhodná pro vinylové a plovoucí podlahy, zlepšuje akustický komfort podlahového systému, a to díky schopnosti účinně tlumit kročejový hluk.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.