Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Tyče

Často používaným materiálem například v reklamím a designérském průmyslu jsou tyče z plexiskla a to díky svým, optickým vlastnostem a nízke hmotnosti. Disponují vynikajícimi transparentními a transluscentními vlastnosti. Tyče lze ohýbat a tvářet za tepla, leštit plamenem nebo na diamantových leštičkách.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější tyče –  Evonik Plexiglas XT LED Evonik Plexiglas XT LED Profesionální čirá plexi tyč vhodná k nasvětlování a vedení světla po celé své délce. Dodávaná ve dvou variantách vedení světla a délce 2 metry.  od 177 Kč
2
Nejprodávanější tyče –  Covestro Plexi Fluor Covestro Plexi Fluor Fluorescentní extrudovaná plexi tyč vyráběná ve čtyřech barevných variantách. Ideální k využití v reklamně, interiérech a exteriérech, ale také na umělecké scéně. 208 Kč
Lidovka
Tyče –  Evonik Tyč Plexiglas XT
2x

Evonik Tyč Plexiglas XT

Extrudovaná lesklá plexi tyč v čiré barevné variantě. Vhodná k využití především ve stavebnictví, reklamě či modelářství. Dodávaná v délce 2000 mm.

Cena / výkon
Tyče –  Covestro Plexi Reflect
4x

Covestro Plexi Reflect

Světlo-odrazivá extrudovaná plexi tyč je vhodná k nasvícení LED diodami. Díky své bílé odrazové ploše světlo nepohlcuje.

Pro náročné
Tyče –  Evonik Plexiglas GS
4x

Evonik Plexiglas GS

Čirá kvalitní tyč vyrobená z litého plexiskla. Využití najde především ve stavebnictví, jako designový prvek interiérů. Dodávaná v délce 2 metry.

 

Tyče –  Covestro Tyč Plexi Triad
1x

Covestro Tyč Plexi Triad

Čirá plexi tyč s řezem ve tvaru rovnorameného trojúhelníku. Vhodná k interiérovým a exteriérovým dekoracím. Dodávaná v délce 1,2 metru.

Tyče –  Evonik Plexiglas XT LED
1x

Evonik Plexiglas XT LED

Profesionální čirá plexi tyč vhodná k nasvětlování a vedení světla po celé své délce. Dodávaná ve dvou variantách vedení světla a délce 2 metry. 

Tyče –  Covestro Plexi Fluor
1x

Covestro Plexi Fluor

Fluorescentní extrudovaná plexi tyč vyráběná ve čtyřech barevných variantách. Ideální k využití v reklamně, interiérech a exteriérech, ale také na umělecké scéně.

Tyče –  Covestro Plexi L

Covestro Plexi L

Využívá se pro zpevnění rohů lepených dílů. Tyč z čirého plexiskla tvaru L o délce strany 10 mm a tloušťky 1,2 mm.

Tyče –  Covestro Plexi Vlákna
1x

Covestro Plexi Vlákna

Dekorativní čirá tyč s rovnými vlákny uvnitř, vyrobená z extrudovaného plexiskla. Využití především v interiérech a exteriérech, například pro schodiště. Dodávaná v délce 2 metry.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.