Vážení zákazníci, přichází nárůst cen konstrukčních materiálů. Využijte možnost pořízení skleníků, pergol a zahradních domků za rozumné částky a ušetřete.
Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Minka Autorizovaný dealer

Když si v roce 1952 Franz Jenner vyrobil pro soukromou potřebu skládací žebřík nejspíš netušil, že za 70 let bude ve světě značka Minka, kterou následně založil, synonymem pro schodiště i mlynářské a půdní schody rakouské kvality s roční produkcí 120000 kompletních kusů. Do dnes je zárukou bezpečnosti, dlouhé životnosti a vysoké jakosti.

Číst dále Skrýt
Počet hlavních produktů:3
Minka –  Softline Sleva 18%
6x
Počet variant: 1

Mlynářské schody Softline

Kachní schody z masivního smrkového dřeva s bezpečnostním zábradlím, tloušťka dřevěných profilů je 27 mm. Chemicky neošetřené dřevo, pohodlné zábradlí, kachní nášlapy.

Materiál konstrukce: smrkové dřevo Nosný prvek: bočnice Výška stropu: 280 cm Typ: schodiště Podstupně: ne Maximální zatížení: 130 kg Rektifikace délky: ano (uživatelsky) Zábradlí: ano
Minka –  Elegance Sleva 36%
3x
Počet variant: 2

Minka Elegance

Kvalitní teleskopické půdní schody s práškově lakovanou ocelovou konstrukcí a izolačním víkem o tloušťce 3,3 cm. Protiskluzové drážky na nášlapech, ochranné koncové patky.

Výška stropu: 300 cm Tloušťka termoizolace: 3,0 cm Součinitel U: 1,10 W / m²K Madlo: ne Izolace stavby: ne Určení: nenáročná stavba
Minka –  Boras Mlynářské schodiště Sleva 23%
6x
Počet variant: 1

Mlynářské schody Boras

Masivní smrkové schody s bezpečnostním zábradlím, tloušťka dřevěných profilů je 27 mm. Chemicky neošetřené dřevo, pohodlné zábradlí, široké nášlapy.

Materiál konstrukce: smrkové dřevo Nosný prvek: bočnice Výška stropu: 280 cm Typ: přímý Podstupně: ne Maximální zatížení: 130 kg Rektifikace délky: ano (uživatelsky) Zábradlí: ano

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.