0

Silikony

Tmely na bázi silikon - acetátu jsou v této kategorii rozdělené dle způsobu užití a toleranci vůči jiným materiálům. Sanitární silikony maji zvýšenou odolnost proti vodě a čisticím prostředkům, proto se hodí do koupelen, sprch. Pro kontakt s kovy jsou vhodné neutrální silikony. V případě těsnění vysokoteplotních zařízení použijte termosilikon.

Číst dále Skrýt
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 20
Silikony – Gutta Stavební silikon
Sleva15%
(1)

Stavební silikon

Jedná se o neutrální silikonový tmel, který je vhodný při tmelení a lepení porézních materiálů, oken, dveří apod. Obsah 315 ml.

Silikony – Gutta Sanitární silikon
Sleva15%
Právě si prohlíží 1 zákazník
(1)

Sanitární silikon

Jedná se o sanitární silikonový tmel s protiplísňovou přísadou, bez obsahu rozpouštědel a parafínů. Využití v koupelnách, kuchyních apod. Obsah 315 ml.

Silikony – Gutta Univerzální silikon
Sleva15%
(1)

Univerzální silikon

Univerzální silikonový tmel pro všestranné použití ve stavebnictví. Odolný vůči povětrnostním vlivům a vlhkosti. Neobsahuje rozpouštědla. Obsah 315 ml.

Silikony – Den Braven Čisticí papírové utěrky univerzální

Čisticí papírové utěrky univerzální

Pro jednoduché, ale účinné čisticí práce. Balení 1 kg. Barva bílá

Silikony – Den Braven Neutrální silikon N74 ALKOXY, salám 600 ml, transparentní

Neutrální silikon Alcoxy N74 (salám)

Víceúčelový silikonový tmel s nízkým modulem pro utěsnění stavebních a zasklívacích spár. Výrobek je neutrální a téměř bez zápachu. Silikon vytvrzuje při styku se vzdušnou vlhkostí. Po jeho vyzrání vzniká odolný elastický spoj.

Silikony – Den Braven Neutrální silikon ALCOXY N-N03, salám 600 ml, transparentní

Neutrální silikon Alcoxy N-N03 (salám)

Mnohostranná jednosložková silikonová těsnící látka s nízkým modulem pro utěsnění stavebních a zasklívacích spár. Pod vlivem vlhkosti vzduchu vulkanizuje v trvale elastickou hmotu. Dobře přilne na podklady jako je sklo, keramika, hliník a mnoho jiných kovů, polyester, na mnoho typů PVC a nátěrové hmoty.

Silikony – Den Braven Neutrální silikon Oxim

Neutrální silikon Oxim

Jednosložkový neutrální silikonový tmel Pro těsnění a lepení zasklívacích systémů do dřevěných okenních rámů s povrchovou úpravou provedenou syntetickými a polyuretanovými laky. Silná přilnavost ke sklu, hliníku, nerezové oceli, pozinku a ostatním stavebním materiálům.

Silikony – Den Braven Neutrální silikon OXIM, salám 600 ml, transparentní

Neutrální silikon Oxim (salám)

Jednosložkový neutrální silikonový tmel pro těsnění a lepení zasklívacích systémů do dřevěných okenních rámů s povrchovou úpravou provedenou syntetickými a polyuretanovými laky. Silná přilnavost ke sklu, hliníku, nerezové oceli, pozinku a ostatním stavebním materiálům.

Silikony – Den Braven Neutrální silikon Silver line

Neutrální silikon Silver Line

Jednos­ložkový neutrální silikonový tmel. Vhodný pro lepení skel do dřevěných okenních rámů, těsnění akrylátových van aj. Má silnou přilnavost ke sklu, hliníku, nerezové oceli aj. Nezpůsobuje oxidaci kovů.

Silikony – Den Braven Potravinářský silikon

Potravinářský silikon

Speciální acetátový silikonový tmel určený pro použití v přímém styku s potravinami. Vytvrzuje vulkanizací vzdušné vlhkosti, vytváří trvale pevný, elastický spoj. Po úplném vytvrzení splňuje podmínky pro styk s potravinami.

Silikony – Den Braven Sanitární silikon

Sanitární silikon

Jednosložkový acetátový silikonový tmel, vytvrzuje se při kontaktu se vzdušnou vlhkostí, vytváří trvale pevný, elastický spoj. Těsnění sanitárních a kuchyňských zařízení, obkladů, apod.

Silikony – Den Braven Sanitární neutrální silikon OXIM

Sanitární silikon Oxim

Jednosložkový neutrální silikonový tmel. Vytvrzuje vulkanizací vzdušné vlhkosti, vytváří trvale pevný elastický spoj.

Silikony – Den Braven Sanitární silikon PREMIUM
Právě si prohlíží 1 zákazník

Sanitární silikon Premium

Univerzální jednosložkový silikonový tmel pro těsnění spár v sanitárním prostředí. Vhodný pro koupelny, odpady, obklady, sklo, porcelán, kov, apod.

Silikony – Den Braven Sanitární silikon Silver Line

Sanitární silikon Silver Line

Jednosložkový acetátový silikonový tmel.Pro spárování obkladů, sanitární „bílé“ keramiky (umyvadla, pisoáry, WC mísy), smaltovaných koupelnových van apod.

Silikony – Den Braven Silikon Color

Silikon Color

Jednosložkový acetátový silikonový tmel s širokou škálou barevných variant, vytvrzuje se při kontaktu se vzdušnou vlhkostí, vytváří trvale pevný, elastický spoj. Těsnění sanitárních a kuchyňských zařízení, obkladů, apod.

Silikony – Den Braven Sklenářský silikon

Sklenářský silikon

Silikonový tmel vhodný pro těsnění zasklívacích systémů, lepení skleněného nábytku, vitrín, apod. Vytvrzuje vulkanizací vzdušné vlhkosti, vytváří trvale pevný, elastický spoj. 

Silikony – Den Braven Gasket sealant

Termosilikon Gasket Sealant

Tepelně odolný acetátový silikonový tmel. Vhodný pro těsnění vysokoteplotních potrubí, kotlových přírub, průmyslových pecí, apod. Tepelná odolnost do +300°C.

Silikony – Den Braven Gasket sealant AUTOMATIC

Termosilikon GS Automatic

Tepelně odolný acetátový silikonový tmel. Vhodný pro těsnění vysokoteplotních potrubí, kotlových přírub, průmyslových pecí, apod. Tepelná odolnost do +300°C.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.