Přihlášení
Katalog produktů Skrýt

Podlahové fólie

Bohatý sortiment podlahových podkladních fólií zahrnující především reflexní hliníkové fólie speciálně vyvinuté pro systémy podlahového vytápění, dále pak paroizolační fólie, vhodné k vytvoření separační vrstvy, zabraňující průniku vlhkosti.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější produkty

1
Nejprodávanější podlahové fólie –  Tegola Reflex Hotfloor Tegola Reflex Hotfloor Vysoce kvalitní reflexní fólie pod podlahové topení, odráží teplo zpět do interiéru. Fólie je potištěna rastrem pro snadnou montáž podlehového topení. 48,00 Kč 41,00 Kč
2
Nejprodávanější podlahové fólie –  Foliarex Hot floor Foliarex Hot floor Parotěsná reflexní folie, která je navržena výhradně pro systémy podlahového vytápění. Je tvořena jádrem z nízkohustotního polyetylenu s metalizovanou povrchovou úpravou. 24,40 Kč od 17,00 Kč
Podlahové fólie –  Tegola Reflex Hotfloor Sleva 15%
2x
Počet variant: 1

Tegola Reflex Hotfloor

Vysoce kvalitní reflexní fólie pod podlahové topení, odráží teplo zpět do interiéru. Fólie je potištěna rastrem pro snadnou montáž podlehového topení.

Plošná hmotnost: 100 g/m² Tloušťka: 0,01 mm Šířka návinu: 1000 mm Délka: 50 m Použití: podlahové vytápění Typ: reflexní / podkladní
Podlahové fólie –  Tegola TH2 Stop Sleva 15%
2x

Tegola TH2 Stop

Třívrstvá vodotěsná membrána TH2 Stop určená pro aplikaci pod dlažbu na ochranu stěn a podlah před vlhkostí.

Podlahové fólie –  Foliarex Hot floor Sleva 30%
3x

Foliarex Hot floor

Parotěsná reflexní folie, která je navržena výhradně pro systémy podlahového vytápění. Je tvořena jádrem z nízkohustotního polyetylenu s metalizovanou povrchovou úpravou.

Podlahové fólie –  Tegola Membrána Sleva 15%
1x

Tegola Membrána

Separační membrána z HDPE nopové fólie a netkané textilie z polypropylenu, která se používá k oddělení dlažby od podkladu, vyrovnání různého pnutí dlažby a podkladu a zamezuje tak popraskání dlažby.

Podlahové fólie –  Scobax PE BAU

Scobax PE BAU

Polyetylenová stavební fólie tloušťky 0,2 mm, určená k zabránění pronikání vlhkosti do podlah a vytvoření parotěsné vrstvy k ochraně tepelné izolace na střešních konstrukcích. 

Podlahové fólie –  Foliarex Fólie ISO Floor

Foliarex Fólie ISO Floor

Podkladová fólie sloužící k vytvoření podkladní a paroizolační vrstvy pod podlahovou krytinou. Slouží rovněž jako hydroizolace před pronikáním vlhkosti z podkladu.

Podlahové fólie –  Gutta Fólie Floor Reflex Akce

Gutta Fólie Floor Reflex

Podlahová parotěsná a vodotěsná folie určená pod podlahové topení s metalizovaným povrchem.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.